Manavgat
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Witam

Nigdy nie pisałem recenzji na temat hotelu ale tym razem poświecę 5 minut.

Zacznę od razu iż hotel powinien promować się do max 4 gwiazdek.

Pokoje sprzątane od niechcenia, brak papieru toaletowego w ubikacji - nie oznacza dla sprzątaczki że trzeba go uzupełnić.

Ogólnie w hotelu duży bai-zer informacyjny - obsługa w lobby ma cię gdzieś. Pojechaliśmy tam w kilka osób - na 3 pokoje.

Zakwaterowanie pokoi miało być obok siebie - tak zostało to ustalone w recepcji- lobby. Po kilku godzinach okazuje się że będziemy rozmieszczeni w różnych częściach hotelu.

Po straconej kolejnej godzinie i nerwów wywalczyliśmy pokoje obok siebie.

Zaraz po przyjeździe odkryliśmy że hotel boryka się z awarią wody. Ani w kranach ani nigdzie w toaletach. Wyobraźcie sobie wszystkie kible nie spuszczone. A po podroży nie ma jak wziąć kąpieli.

Na szczęście po południu ten problem został rozwiązany i nie powtórzył się do końca naszego pobytu.

Jeśli chodzi o ogród - Ok zielony. I to wszystko. Widać że hotel jest stary. Popękane płytki, popękane krzesła -, coś urwane - niedbale doklejone- po prostu czasy 5 gwiazdek minęły już dawno.

Klima raz chodzi raz nie - na kolacji zaduch , aż się odechciewa jeść jak kapie pot z czoła na talerz. W lobby też klima nie chodzi.

Jedzenia raczej sporo, nie brakowało go, poza tym że było monotonne. Na temat smaku się nie rozpisuje bo to kwesta gustu.

Z basenów które oferuje hotel nie było zjeżdżalni - które są pokazane przy największym basenie.

Jeden z basenów w ogóle nie napełniony ( najmniejszy okrągły brodzik dla raczej najmłodszych dzieci)

Jeśli chodzi o bary z alkoholem - są 3. Ale tylko jeden obsługuje olinkluziw :) RESZTA PŁATNA !!! Nawet w lobby nie dostaniesz drina za darmo - pokazują od razu cennik.

Olinkiewicz w lobby jest od 10.00 - wcześniej nawet nie dostaniesz wody , kawy NIC. Jeśli chodzi o sam alkohol - bardzo niska jakość. O drinkach z palemką zapomnijcie !!!

Żeby nie czekać wieczorem w kolejce 10 minut przy barze - trzeba rzucić na tacę kelnerowi... ( 5 gwiazdek :-(

Animatorzy starają się ale większość z nich to nowicjusze.... a staranie nie wystarczy bez praktyki.

Jeśli chodzi o wieczorne animacje dla dorosłych w amfiteatrze to 1 na kilka ok. Raczej słaby poziom.

Plaża OK czysta . Wieczorem przy wejściu do głównej restauracji ( śniadania, objada, kolacja )dla dzieci powystawiane waty cukrowe, lody, malowanki piaskowe - PŁATNE :-)

Na koniec dodam że to był już 5 hotel 5 gwiazdkowy w którym wypoczywałem w Turcji na wakacjach. Temu do 5 gwiazdek brakuje...

Dziękujemy, Piooootr
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Bardzo fajny hotel w niskiej zabudowie, położony w przepięknym i zadbanym ogrodzie, który moim zdaniem jest tu głównym atutem.
Jeśli ktoś nie lubi typowych dla Turcji "molochów" to jest to świetny wybór.
Byłam w lipcu, w szczycie sezonu natomiast zupełnie nie było tego czuć i widać.
Leżaki zarówno nad basenem jak i morzem dostępne cały czas, nie trzeba było "rezerwować" o 7 rano ;-) jak w większości hoteli.
Jedzenia dużo i naprawę dobre. Byłam już kilka razy w Turcji i dopiero w tym hotelu było smaczne. Restauracja z tarasem nad morzem. Drinki ok ale nie rewelacyjne, obsługa bardzo miła. Piękny pomost i morze - potrzebne obuwie do wody, kamyki ostre i gorące. Fajny ale nie nachalny zespół animatorów, jeśli ktoś nie lubi jest "relax pool" bez tego typu atrakcji. Brak polskich animatorów. Bardzo fajny aquapark czynny w godz: 10-12 i 14-17.
Pokoje wystarczające, codziennie sprzątane, wymienia pościel i ręczniki.
Polecam w bungalow`ach w cieniu ogrodu, te z widokiem na morze są w budynku głównym maxymalnie oddalone od morza i restauracji.
Wi-fi szybkie i wszędzie. Na przeciwko hotelu centrum handlowe oraz typowy bazar gdzie można się potargować.
Ogólnie chociaż byłam w lepszych hotelach w Turcji to w tym podobało mi się zdecydowanie najbardziej. Jeśli komuś nie zależy na pięknym lobby i "złotych klamkach" a raczej na pięknym ogrodzie, morzu i dobrym jedzeniu to polecam Club Nena. Jedynie opieka TUI i Pani rezydentka pozostawia dużo do życzenia ale w TUI to już standard więc jadać z tym biurem zdawałam sobie z tego sprawę ..

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam bungalow.
Dziękujemy, magda0605
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Hotel spełnia wszystkie wymogi. Byliśmy tam na tydzień i przez moment się nie nudziliśmy. Świetny zestaw animatorów, w szczególności trener z siłowni Zied, był fantastyczny, miły, towarzyski, zawsze uśmiechnięty i pomocny. Serdecznie polecam ten hotel.

Dziękujemy, Matte8934
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

naprawdę przyjęli nas wyśmienicie cala kadra super hotel czysty jedzenie smaczne drinki okey zjeżdżalnie mega pokoje przyjemne Internet na cały hotel nie tylko w lobby jak s większości hoteli w których byłem

Dziękujemy, pmaotn
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

. Byliśmy od 26 maja 2019r na tydzień. Zakwaterowani byliśmy w domkach rozmieszczonych na terenie. Pokoje wystarczające, codziennie sprzątane, jedyny mankament to wyciekająca woda spod szyby prysznica. Teren obiektu zielony, dużo pięknych kwiatów, krzewów. Jedzenie bardzo smaczne, urozmaicone i oczywiście za dużo.Plaża prawie pusta w tym terminie, duża ilość leżaków. Na pochwałę zasługuje personel hotelu, bardzo mili ludzie, uczynni i kontaktowi, większość z Kazachstanu. W odległości około 150m od hotelu znajduje się galeria handlowa ( dla tych co nie lubią się targować) oraz dalej kilka bazarów. Można dolmuszem pojechać na duży bazar do Manavgat.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, iwonagoska