Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

To był nasz kolejny pobyt w Turcji i drugi w okolicach Side . Hotel na sporym terenie otoczony zielenią . Tablice informacyjne umieszczone między piętrowymi budynkami ułatwiają poruszanie się na terenie obiektu . Przyjechaliśmy w nocy do hotelu , po formalnościach w najmniejszej recepcji jaką widziałam zawieziono nas melexem do pokoju . Najbrzydszego pokoju rodzinnego w jakim byłam . Zawsze wybieram pięć gwiazdek w Turcji ale pokój w którym nas umieszczono można spokojnie ocenić na trzy . Stare , wszystko stare . Meble , pomalowane brązowa farbą i przy okazji upaćkane białą farbą . Lampy , łóżka, drewniane stołki i wyszczerbione szkło na szafkach . Łazienka z wytartą terakotą pod prysznicem i szafa z kilkoma wieszakami w przedpokoju za to bez półek . Lodówka z napojami uzupełniana codziennie to fakt ale pani sprzątająca nie mogła zrozumieć ,że w pokoju są trzy osoby dorosłe a nie dwie. Drugim problemem tego hotelu są bary . Najskromniejszy wybór alkoholi jaki spotkałam . Jeśli ktoś chce wypić dobrego drinka musi zapłacić około 6 euro lub kupić alkohol w sklepie , będzie taniej . Plusem hotelu jest kuchnia , bardzo dobra kuchnia. Jedna z lepszych w Turcji . Czy pojechałabym do tego hotelu jeszcze raz - nie . Czy poleciłabym ten hotel komuś - nie .

Dziękujemy, Beata1000
Zrecenzowano: 16 maja 2019

Hotel otoczony piękną zielenią. Wszystko zadbane, zielone. Ogromny aquapark na tyłach hotelu. 52 korty tenisowe! Polecam bo są organizowane turnieje tenisowe pomiędzy turystami. Jeśli ktoś kocha tenis to Ali Bey Park oraz Ali Bey Resort jest dla nich.
Jedyny malutki minus za pokoje standardowe, które są nieodnowione, ale utrzymane w czystości i zadbane. Jednak polecam pokoje superior.
Jedzenie!!!!! Przyszne! Jak ktoś tu pisze, że monotonne to chyba mało widział w życiu. Naprawdę jedzenie wyśmienite, lepsze niż w niejednym droższym resorcie.
Plaża przy hotelu. Leżaki i parasole w cenie.
Hotel raczy dbałością o szczegóły i fantastyczną atmosefrą jaka tu panuje.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje superior - piekne
Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, majawro
Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel tu widać 5 gwiazdek na każdym kroku:) Kilka razy byliśmy w Turcji i jedzenie zawsze nam smakowało tam ale w tym hotelu było po prostu wyśmienite!!! Kelnerzy od śniadania po kolację przynosili napoje do stolików rano sok ze świeżo wyciśniętych pomarańczy pycha:) W barze piwo butelkowe tak samo jak i cola fanta...Lody do obiadu i kolacji w restauracji oraz w barze od rana do nocy galkowe oraz algidy...pokoje bardzo dobrze sprzątane butelki z napojami oraz piwem wymieniane codziennie...jedynie naszym znajomym brakowało czajnika w pokoju bo mieli zwyczaj po otwarciu oczu pić kawę:) ale wiele wiele innych dobrych rzeczy szybko wynagrodzilo im ten brak :) bardzo czysto wszędzie nawet trawa codziennie grabiona rano zaś wieczorem podlewana przyjemnie było chodzic alejkami na terenie hotelu pięknie pachnące krzewy drzewa pomarańcze i inne cytrysy. Duży basen podgrzewany więc o tej porze roku super!!! Mąż zachwycony gdyż wybór owoców morza był spory:) naprawdę gdybym chciała się do czegoś przyczepić to nie mam do czego :) scena animacje dyskoteka z dala od pokoi więc każdy znajdzie coś dla siebie...oczywiście rosjanie i niemcy to główni goście hotelu...hotel na bardzo wysokim poziomie z bardzo dobrym jedzeniem przemiła obsługa:)

Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Małgorzata B
Zrecenzowano: 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziłam w tym hotelu z mężem i dwójka dzieci wspaniały tydzień. Zacznę od pokoi: mieliśmy famuły room, czyściutko, lodówka uzupełniana w napoje codziennie, sprzątane tez codziennie. Na zewnątrz przepiękne alejki, aż do przesady zadbane. Teren piękny, wydawać by się mogło że ogromny, ale tak na prawdę wszędzie blisko. Super było to, że idzie się alejką gdzie rosną grejpfruty, ogromne palmy, biegają jaszczurki i jeże. W restauracjach jedzenie wyśmienite, od różnych owoców morza poczynając, przez wysokiej jakości ryby pod wieloma postaciami, na pysznych chudych grillowanych mięsach na obiad kończąc. Nie muszę wspominać o ciastach, tortach, pudingach, górach itp. Jedzenie rewelacja. Z tego co opowiadali ludzie o innych hotelach( jakieś ochydnym papki do jedzenia, niemiła obsługa), my trafiliśmy rewelacyjnie. Nawet obsługa w recepcji na wysokim poziomie. Super aqua park zarówno dla 2-3 latków, trochę starszych, jak i doroslych( trochę obuszowalam ze starszym synem 18 letnim na zjeżdzalniach). Rezydent fajny, każdą nasza prośbę spełniający. Polecił nam fajne sklepy na zakupy, gdzie nas przywieźli i odwieźli. Czasami lepiej wydać kilkaset złotych więcej na taki hotel jak ten. Z pewnością jeśli będę jeszcze się wybierać do Turcji- to tylko do Ali Bey park. No i plaża od razu przy hotelu , internet tak działał dobrze, że swobodnie można było rozmawiać w pokoju przez whats app.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Piotr M
Zrecenzowano: 11 października 2018

Szanowni Państwo :-)
Dzisiaj w nocy wróciłam z Ali Bey. Jestem pod wrażeniem hotelu, pokoju, jedzenia i obsługi. Jednak nie po to piszę tę recenzję. Na największy szacunek i uznanie zasługuje zasługuje rezydent Łukasz. Od lat podróżuję do Turcji i różnie to bywa z rezydentami. Szanowni Państwo, to życzliwy, konkretny, dbający o dobro turysty człowiek. Mój problem rozwiązał w mig, choć nie było łatwo. Panie Łukaszu WIELKIE DZIĘKUJĘ i WIELKI SZCUN :-) Beata
l

Termin pobytu: październik 2018