Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Stary hotel któremu daleko do standardów Turcji...
Jak ktoś chce schudnąć to może śmiało tu jechać bo nie ma nic smacznego co jest Turcji zazwyczaj
W skali od 1 do 5

Czystosc 4

Nie polecam...

Dziękujemy, martinidave d
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Polecam hotel. Plusy ;pyszne jedzenie, dość urozmaicone, dobra herbata turecka, super baseny (rezerwacja lezakow nieunikniona, od godz 7 rano, przed ta godzina ręczniki byly sciagane i oddawane do recepcji - nie wiem czy robila to obsluga czy inni goscie), fajne zjezdzalnie, na plazy dosc lezakow, duzo zieleni, piekny ogrod, darmowe wifi w jednym miejscu, ale mozna zaplacic 2euro za dzien i miec na calym terenie hotelu, pokoje sprzatane dobrze, nasz byl z tych starszych i z mrowkami.. Niestety towarzyszyly nam do konca pobytu, MINUSY praktycznie zerowa znajomosc agnielskiego, wszystkie animacje i disco dla dzieci po niemiecku, animacje w dzien to gimnastyka (codziennie identyczne, do znudzenia) na disco dla dzieci tylko po niemiecku, napoje okropne, kawa jeszcze gorsza. Plaza brzydka tzn piaszczysta ale woda w morzu mętna, nie zachecajaca.
Generalnie nam hotel sie bardzo podobal, sama okolica pod wzgeldem tueystycznym malo atrakcyjna, ceny dosc wysokie. Pogoda byla piekna, woda w morzu i basenie cieplutka.

Dziękujemy, AgataK1305
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Polecamy pobyt w tym hotelu, miła obsługa, pyszne jedzenie i najlepsze polskie animatorki - swietnie opiekowaly sie dziecmi i zawsze byly uśmiechnięte.
Atrakcyjny program rozrywkowy, każdy znajdzie cos dla siebie.
Na pewno tam jeszcze wrócimy.

1  Dziękujemy, Andrzejrom
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Dobre miejsce, do morza kawałek pieszo, do Manavgat i Side można jechać za drobne.
Baseny super, toalety też, czysto, często sprzątane. Nie wiem jak wyglądają pokoje w nowszej części od ulicy, ale nas ulokowali w budynku po drugiej stronie basenów. Nie narzekałem ale widać, że to był wiekowy obiekt. Cieszyłem się, że dali nam parter. Pokój dość mały, tyle żeby się zmieściły łóżka dla 4 osób, w tym piętrowe dla dzieci.
Jedzenie super, napoje lokalne dużo gorzej. Uroki all inclusive.
Obsługa w porządku, zespół od animacji też.

Dziękujemy, Fourzerozero
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Witam właśnie wróciłam z rodziną z wakacji w Grand Seker 7.07.2019r. Pokoje po remoncie, jedzenie dobre, świetne animacje dla dorosłych i dla dzieci. Najlepsza animatorka Pani Magda z Rainbow, dzieci zauroczone, mąż też . Plaża piaszczysta i czysta. Hotel godny polecenia.

Dziękujemy, Marta R