Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel generalnie bardzo ładny i przyjemny, jedzenie bardzo dobre, plaża też czysta i w miare z łagodnym zejściem do morza... mieliśmy pokoje z widokiem na morze wiec naprawde godne polecenia.. mogą się trafić takie z widokiem na cmentarz ale też podobno nie ma tragedii :)... jedyny na minus to.... basen dla dzieci ... zamknęty dwa razy w ciągu tygodnia... bo były problemy z czystością ... niestety nikt nie pilnował.... dzieci wchodziły do wody nawet z hamurgerami.... no i brak ratowników przy basenach główynych...

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Łukasz B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: seaden h, Halkla İlişkiler Müdürü, Sea Planet Resort & SpaOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dear Lukasz,

Thanks for your feedback.
Kindly be informed that we have lifeguards on the beach and pools as well.
The rest comments will be noted.

Best Regards,

Sea Planet Resort & Spa

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super hotel, duży, piękny, na początku można mieć problem z ogarnięciem co gdzie jest. Bardzo duży i dobrze zagospodarowany teren wokół hotelu, piękne alejki, kwiaty, drzewa. Boisko wielofunkcyjne, na którym można grać zarówno w piłkę nożną, jak i w koszykówce czy w tenisa. Nie można się tam nudzić. Niedaleko od hotelu znajdują się bazary. Można tam kupić naprawdę dużo rzeczy za niewielkie pieniądze.
Jedyny minus to słaba prędkość WIFI, w niektórych pokojach prawie nie działa. Najlepiej internet chodzi na 3 piętrze w recepcji.

Pokoje czyste, przytulne, niektóre naprawdę duże. W środku duża szafa, lodówka, telewizor. Drzwi do pokoju są na kartę, którą następnie należy umieścić w czytniku aby w pokoju był prąd. Łóżka duże i wygodne. Klimatyzacja działa bez zarzutu, lecz po wyjściu z pokoju się wyłącza się. Łazienka duża, zadbana. W pokojach ręczniki, czajnik, herbata, kawa. Pokoje według mnie są chaotycznie ponumerowane, ale nie sprawiało mi to w niczym problemu. Widok z balkonu na baseny i morze jest przepiękny. Można siedzieć dniami i nocami i podziwiać.

Główny basen jest bardzo duży z naprawdę ciepłą wodą. Głębokość to 140cm. Wokół dużo leżaków z parasolami. Myślę, że nikt nie powinien mieć problemu z znalezieniem miejsca do leżakowania.

Basen z zjeżdżalniami też jest w miarę duży. Zjeżdżalnie fajne, nie ma co za dużo się po nich spodziewać. Nie są jakieś super szybkie, czy długie jak w niektórych aquaparkach. Jest też wolniejsza dla mniejszych dzieci, dorośli też będą mieli tu frajdę.

Basen dla dzieci bardzo fajny. W nim piękny plac zabaw również, z bajecznymi "budowlami" i z kilkoma zjeżdżalniami. Głębokość w nim to 40cm. Wokół niego leżaki i parasole.

Jest też plac zabaw dla dzieci, ale myślę, że w okresie letnim to raczej nikt z niego nie korzysta.

Plaża jest duża ale żwirkowo-kamienista. Można mieć problem z dojściem na boso do morza, bo kamienie mocno się nagrzewają i palą w stopy. Na plaży również znajduje się dużo leżaków przykrytych jednym parawanem, bosko do siatkówki. Morze piękne, błękitne ale bardzo słone. Woda w nim czysta, bardzo ciepła. Znajduje się tu również zadaszone molo z leżakami. Na plaży dużo atrakcji wodnych takich jak skutery wodne, banan, parasailing i wiele innych. Oczywiście wszystko to jest dodatkowo płatne. Można też wybrać się na różne wycieczki i zobaczyć piękne miejsca w Turcji.

Główna restauracja bardzo duża, dużo miejsca do siedzenia. Jedzenie jest dobre ale się powtarza. Jak dla mnie nie jest jakieś wyśmienite. Na śniadanie dużo jaj w różnych postaciach, na obiad makarony, ryż. Bardzo dużo owoców, ciast, pieczywa różnego rodzaju. Jedzenie według mnie mogłoby być bardziej przyprawione ale to już zależy od gustu klienta. Jest dużo różnych przypraw, jeżeli komuś brakuje jakiegoś smaku. W hotelu znajdziemy jeszcze restauracje otwieraną tylko w godzinach lunchu, dwa bary z alkoholem, drinkami, kawą. Do wyboru restauracje a'la carte.

Na zewnątrz bary. Jeden na plaży, jeden czynny całą dobę. Duży wybór dobrych drinków z wódką, tequilą, ginem czy z innymi alkoholami.

W hotelu znajduje się także spa, fryzjer, lekarz, mini kino, basen, salon gier i wiele innych atrakcji.

Wieczorami animacje dla dzieci w amfiteatrze. Super prowadzący, bardzo zabawni i mili. Klub dla dzieci otwarty w godzinach porannych jak i po południu. Dzieci mogą tam iść, pobawić się, porysować, czy wykleić rysunek lub przyozdobić koszulkę, którą później odbierają na scenie i dostają za to dyplom i medal. Niestety jest to płatne.
Po animacjach dla dzieci różne show dla starszych, muzyka na żywo, piana party, DJ.

Obsługa hotelu jak dla mnie bardzo miła. Szybcy kelnerzy, ze wszystkim bardzo szybko się wyrabiają. Bardzo mili jak i zabawni. Donoszą napoje, drinki, pomagają nieść jedzenie.
Bardzo fajni animatorzy dla osób starszych. Prowadzą różne zabawy, konkursy, aerobik w wodzie, dyskoteki. Zagadują ludzi, przysiadają się do stolików aby porozmawiać.

Podsumowując, według mnie jest to bardzo piękny hotel. Obsługa miła, nie mam żadnych negatywnych wrażeń.

Dziękujemy, mateusz184

Dear Mateus,

Thank you very much for such a detailed feedback.
We really appreciate that and are very happy that you spent a great holiday in our hotel.
Hope to see you again.

With the best Regards,

Sea Planet Resort & Spa

Zrecenzowano: 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy świeżo po wakacjach w hotelu 05/2019
Wszystko rewelacyjne, jedzenie wspaniałe kolacje tematyczne, sushi owoce morza ryby makarony tortille wszystko co możliwe, piękny ogromny hotel z rewelacyjnymi animacjami bardzo blisko do morza bar na plazy disco w hotelu codziennie nocą, lody desery super! Ładne pokoje i łazienki.
Jedyny minus ze w okolicy hotelu poza paroma sklepami nie ma zbytnio nic ale na terenie hotelu zagwarantowane jest wszystko co potrzeba.
Gorąco polecam z mężem!!

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Ola K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: seaden h, Halkla İlişkiler Müdürü, Sea Planet Resort & SpaOdpowiedź udzielona 1 czerwca 2019

Valuable Guest,

Thank you for comment & recomendation.
We are glad that your holiday with us was really unforgatable.

Hope to see you in upcoming 2020 season!

With the best regards Sea Planet Hotel,

Zrecenzowano: 9 stycznia 2019

Sea Planet Resort & Spa to bardzo duży ładny i zadbany hotel :) Położenie nieco na uboczu jednak jakoś to nie przeszkadzało. Antalya i Alanya stosunkowo blisko i z transportem do tych miast nie ma większych problemów...i warto jechać zwiedzić to wszystko. Osobiście wolę tereny przy morzu bardziej górzyste niż pagórkowate ale mimo wszystko okolica hotelu jest bardzo przyjemna. W Turcji byliśmy drugi raz i zarówno Antalya jak i Alanya to piękne miasta, bardzo ładnie położone. Hotel świetnie utrzymany, bardzo czysty i zadbany, obsługa na plus. Jedzenie bardzo dobre, ogromny wybór, wieczory tematyczne, bardzo zróżnicowane i pyszne...jak to w Turcji :)...uwielbiam te smaki :)
Do dyspozycji siłownia (dobry sprzęt), masaże, basen wewnętrzny kryty, sauna itp.... leżaki bezpłatne, baseny czyste i zadbane, zjeżdżalnie bardzo przyjemne i zadbane. Plaża oczywiście kamienista z bardzo fajnym przyjemnym molo...przydały się buty do wody :) Dla dzieci mnóstwo atrakcji w basenie (polecam dla rodzin z dziećmi). W restauracjach oddzielne miejsce i menu dla dzieciaków. Hotel ogólnie bardzo fajny i przyjemny. Z tarasu widokowego restauracji można podziwiać piękny widok na morze :) Musiał bym się doszukiwać mankamentów tego hotelu ale takowych nie zauważyłem :) Jedyny minus to drinki - alkohol dość słaby (gin, brandy itp....dość kiepskie zamienniki) Polecam piwko Efes :) Bardzo dobre. Reasumując hotel można określić powiedzeniem...."mają rozmach...." hehe. Hotel zasługuje na bardzo mocne 4-4,5 gwiazdki...z czystym sumieniem polecam ten hotel chociaż wybrzeże na zachód od Antalyi podobało mi się bardziej :) pozdrawiam...:).....aha jeszcze jedno...rejs statkiem obowiązkowy :).....i jeszcze jedno...tydzień to zdecydowanie za mało :) Koniec, pozdrawiam wszystkich :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój tylko i wyłącznie z widokiem na morze bądź bocznym widokiem na morze.
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kamil32
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: seaden h, Halkla İlişkiler Müdürü, Sea Planet Resort & SpaOdpowiedź udzielona 29 maja 2019

Dear Guest,

We are glad to receive your feedback!

Thank you & hope to see you again!

Wıth the warmest wishes from Sea Planet Hotel!

Best Regards,

Zrecenzowano: 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyznam szczerze, że był to nasz pierwszy pobyt w Turcji i byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni całokształtem. Zarówno cały obiekt hotelu jak i infrastruktura zrobiła na nas zaskakująco przyjemne wrażenie.
Hotel jest bardzo duży i ma 9 pięter wraz z basenami dla dorosłych i dzieci. Dla maluchów jest specjalny basen z aquaparkiem. Hotel posiada wiele barów, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje są czyste o dobrej kondycji (nie tak jak w Egipcie). Łazienki przyzwoite bez dziur w ścianach, szpar na dwa palce itp.
Jedzenie doprawione i smaczne, choć podczas dwutygodniowego pobytu lekko monotonne. Hotel zorganizowal w ramach obiadu Oktober Fest.
Obsługa dobrze wykonująca swoje obowiązki. Nie wciągająca rąk po napiwki. Raczej nie spoufala się z gośćmi. Nam to bardzo odpowiadało.
Mocną stroną hotelu jest bardzo śliczna, długa i szeroka plaża, którą można było spacerować w lewo lub prawo przez wiele kilometrów bez poczucia zagrożenia i ryzyka. Na plaży momentami jest sporo kamieni wyrzucanych przez morze na plażę.
Z leżakami nie było większych problemów i nie było potrzeby zrywania się o 6 rano w celu rezerwacji (aluzja do Tunezji). Leżaki i metarece wygodne. Dobrze utrzymane.
Wejście do morza dość łagodne przez kamyczki, choć bardzo szybko robiło się głęboko.
Jest fajne molo wraz z leżakami na końcu . Na terenie plaży znajduje się Aqua center z różnymi atrakcjami typu jet ski itp.
Pobyt bardzo fajny i udany. Pogoda tydzien żarówa, tydzień z opadami. Noce bardzo ciepłe i bez komarów!
W okolicach hotel bez przerwy jeżdżą busy i autobusy, ktorymi można dojechac do Manavgatu i Side na bazary.
Jeżeli lubisz zadbany i czysty hotel, wraz z dobrym zapleczem kulinarnym, ładną i zadbaną plaża z dużą ilością leżaków to ten hotel jest właśnie dla Ciebie. Animatorzy niezbyt działajacy na plaży i raczej bierni.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Y6279ARadamj

Dear Guest,

Thank you very much for your time & warmest comment.
It's very important for us to have feedbacks from all our guests tp keep improve our services .

We are glad that you spent your holiday wıth us! Hope to see you ın next seaso 2020!

Wıth the best wıshes from Sea Planet Hotel!

Kınd Regards