Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Dobry ośrodek ogólnie polecam spoko animatorzy. Najlepszy animator Kerimcan. Pracownicy są fajni. Jedzenie nie dobre. Aquaprak taki sobie. Plaza jest spoko. Drinki bez limitu.Klub słaby dużo fajnych ludzi

Dziękujemy, Karolelo
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Animacje były super, hotel naprawdę kładzie nacisk na dobrej jakości występy, każdego dnia można spodziewać się czego innego. Dla dzieci super miejsce - animacje, plac zabaw etc.
Szczególnie muszę pochwalić animatorki - Irishka oraz Ecem, za niebywale pozytywne podejście do gości!

1  Dziękujemy, 388cziekwgl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: palomamakpj, General Manager, Paloma FinesseOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Drodzy goście,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

Pozdrawiamy,

Sami Kaplancı
General Manager
info@palomafinesseside.com

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest nowy i elegancki, barmani (z malymi wyjatkami) uprzejmi i inteligentni, duzo wolnych lezakow, cicho i spokojnie, bardzo smaczne jedzenie, dobra kawa, sporo zieleni jak na nowy hotel, szeroka plaza. Pokoje duze (mamy 74 metry), ale ciemne i nie funkcjonalne (brak szafy) maly ciemny prysznic, lozka wygodne, meble nowoczesne.
Wady: zbyt malo wieczorkow tanecznych dla ludzi w srednim wieku (choc raz byla potancowka na plazy, na piasku, przy muzyce latino granej na zywo). Wystepy cyrkow i innych zespolow to juz przezytek!!! Nalezy to zastapic muzyka na zywo grana codziennie. Macie tyle ryb, a do shusii dodajecie tak malo ryby, to bardzo dziwne. Serwis sprzatajacy pokoje nie jest zbyt dobry.

Dziękujemy, mammamichelle
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Hotel na najwyższym poziomie. Wspaniała infrastruktura, piękna plaża i basen. Wszystko minimalistyczne, ale bardzo gustowne. Małym minusem jest brak szaf w pokojach. Przemiła obsługa i serwis w spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagającego gościa. Wyśmienite jedzenie i alkohole. Wszystko bez ograniczeń i serwowane w miłej atmosferze (bez odczucia, że jesteś intruzem przy barze). Pyszna kawa. Bardzo kameralnie, muzyka w ciągu dnia nie za głośna i bardzo przyjemna.Przepyszne ryby, mięsa i ciasta. Pokój z dostępem do basenu to bardzo fajne rozwiązanie. Brak tłoku gdziekolwiek - zawsze dostępne leżaki oraz stoliki w restauracji i w barach. Jeden minus -jakość sprzątania w pokojach pozostawia wiele do życzenia. Nie dość, że kiepsko posprzatane, to często jeszcze późnym popołudniem nie było posprzątane. Widać kompletny brak organizacji w tym zakresie. Jednak ze wzgledu na wszystkie inne zlety, ten minus można "puścić w niepamięć" i mieć nadzieję, że jak hotel zacznie funkcjonować "pełną parą" (byliśmy niedługo po jego otwarciu), i to uda się dopracować.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój z bezpośednim dostępem do basenu.
Dziękujemy, igacha
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel: nowoczesny, fajny design, dobre wifi, wszystkie ważne miejsca bardzo dobrze rozmieszczone

Pokój: wybraliśmy z dostępem do basenu widokiem na morze, w pierwszej lini od plaży, składał się z 2 oddzielnych pomieszczeń, wc, i prysznica i był to świetny wybór. Gorąco polecam to rozwiązanie

Restauracje i bary: bardzo duży wybór jedzenia, smaczne, między innymi sushi ( skromne ale jednak ). Kilka restauracji i kafeteria ( bistro bar czynny 24h) Każdy coś wybierze dla siebie przez cały dzień. Alkohole top, jest praktycznie wszystko : markowe wina , whyskey , wódki , koniaki , szampany , redbull ( jack daniels, johny walker, chivas, moet itp) dopłata tylko za bardzo wyszukane trunki ( np niebieski johny walker, chivas 18, 25 old). Co do restauracji głównej mieliśmy pewne zastrzeżenia co do przygotowania stolików po zakończeniu przez kogoś posiłku, po prostu nie za szybko kompletowano sztućce i sprzątano stoliki. Ale o tym w pkt o obsłudze . Brakowało nam w tej klasie hotelu większej dbałości o strój w porze kolacji, i nie chodzi o stroje bankietowe tylko po prostu o zachowanie pewnej etykiety stroju.

Czystość : pomimo kilku sprzecznych opini osobiście nie mam zastrzeżeń. Dotyczy to zarówno pokoju jak i otoczenia hotelu

Rekreacja i rozrywka: jeden duży centralny basen oraz 2 brodziki dla najmniejszych. Wystarczająca ilość leżaków. Oczywiście cześć tych najlepszych była rano rezerwowana, ale nigdy nie miałem problemu z zajęciem dobrego miejsca ( startowaliśmy od 9.00-10.00) jedynie nigdy nie było miejsca na tzw leżankach ( bardzo szerokie i wygodne dwuosobowe łóżka basenowe). Przed hotelem świetny aquapark. Do tego jakieś zajęcia aerobiku w basenie , siatkówka. Bardzo fajny mini klub, z zaangażowanymi animatorami. Wieczory bardzo fajnie zorganizowane, muzyka na żywo, bardzo ciekawe pokazy i animacje. Do tego beach club z dyskoteka na plaży. Przeczytałem zastrzeżenia co do głośnej muzyki wieczorem , ja przy zamkniętych oknach w pokoju praktycznie miałem ciszę .

Plaża : bardzo fajna, czysta, piasek , dla nas jak na turcje ,bardzo ok. Zero problemów z leżakami. Płatne specjalne loże z indywidualna obsługa ( 75 euro za dzień )

Obsluga: i tutaj jest jedyny minus. Generalnie ludzie bardzo mili, pomocni i zaangażowani . Natomiast jest są mocno średnio przeszkoleni do tej klasy hotelu, jest ich zdecydowanie za mało ( albo takie jest wrażenie na wskutek złej organizacji pracy). Zaznaczam ze do nikogo z obsługi nie mam zastrzeżeń, bo wszyscy byli bardzo sympatyczni i cieżko pracowali. To bardziej wina zarządzających którzy w naszym odczuciu nie przygotowali się należycie na potrzeby gości w tej kwestii. Spore zastrzeżenia mam do samej estetyki stroju ( szary kolor na którym widać jak bardzo było gorąco ) to na pewno do poprawy.

Podsumowanie: bardzo dobry hotel,mogę śmiało polecić . Myśle ze wszystkie niedogodności szybko znikną. Wiem ze początki nie zawsze sa idealne. Natomiast w tym hotelu niewiele trzeba poprawić. Biorę pod uwagę fakt , ze być może apartament który zajmowaliśmy ( jest takich tylko 8) mógł być inaczej obsługiwany, ( chodzi o czystość)wiec nie wiem jak w innych pokojach, ale ja nie mam żadnych zastrzeżeń.

1  Dziękujemy, 432rafa_s
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PalomaHotels_TURKEY, General Manager, Paloma FinesseOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dear Valuable Guest, 432rafa_s,

Thank you very much for taking the time to share your positive feedback following your recent visit and sharing your remarkable experience with us.

First of all, we are very happy to be able to host you at Paloma Finesse.

It was a true pleasure for us to read your thoughtful comment and we are glad to hear that we were able to meet your every single expectation overall.

We are honored that you choose Paloma Finesse, and we look forward to welcoming you again.

Yours Sincerely,
Sami Kaplancı