Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak tragicznego wyboru hotelu nie mieliśmy jeszcze nigdy w zyciu. Pokoje owszem nowoczesne aczkolwiek brzydko w nich pachnie, problem z kanalizacja. Hotel położony przy głównej ulicy także że
wszystkich balkonów widok na jezdnię plus gwar samochodow. Na terenie praktycznie zero animacji. Prowadzący może że dwie godziny bez entuzjazmu codziennie poprowadzili to samo aqua gym i joge. Zero atrakcji. W opisie hotelu jest że są 3 restauracje. Bzdura bzdura i jeszcze raz bzdura ! Jedna restauracja w której jesz cały dzień. Do tego brak miejsc siedzących. Kelnerzy nie zdążyli sprzątać stolików, nagrywać sztuccy. Często brakowało jakiejś potrawy A jak wybijala 14.30 wyłączyli światła żeby ludzie poszli jak najszybciej. Byłam w szoku nigdy nie gdzie nie spotkałam się z takim brakiem organizacji. Wieczorem zero atrakcji. Jedynym miejscem do posiedzenia ul teraz przy recepcji. Zero klimatu. Wszystko nastawione pod ruskow. Pan na recepcji nie umiał porozumieć się ze mną w języku angielskim. Jak na 5 gwiazdek to tragediaaa. Koło 5 to to nie stało. Piszą od dyskotece. Nie ma tam żadnej dyskoteki A mini klub dla dzieci płatny. Każda gra od 2 do 3euro. Do tego 2 stoiska na terenie basenu soki wyciskamy plus kawka mrożona płatne od 3euro wzwyż. To ma być ale inclusive???!! Ludzie nie dajcie się domyślić zdjęciem że budynek ładny. Poza budynkiem tragedia . Będziecie załamani. Nienspotkalam nigdzie tak nudnego hotelu, zdezorganizowanego. Do tego brak poczucia bezpieczeństwa. Tak naprawdę każdy mógł wejść na teren hotelu bądź na plażę z ulicy którą był przy hotelu. Pierwszy raz z coral Travel i napewno ostatni. Jednak rainbow to rainbow, pewne świetne hotele plus profesjonalna obsługa. Gdyby nie to że decyzje o wylocie podjęliśmy 4 godz wcześniej i nie mieliśmy wyjścia to napewno bym nie zawitała do tego biura. Przestrzegam szczerze

1  Dziękujemy, Aneta K
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Pierwszy raz byliśmy w Turcji, wybraliśmy hotel Calido Maris. Hotel super, osługa też choć nieanglojęzyczna, szybciej dogadasz sie po rosyjsku lub niemiecku.
Otoczenie hotelu mogłoby byc bardziej zagospodarowane (posprzątane z gruzu pobudowlanego), baseny super, zjeżdżalnie też, obsługa czuwa nad bezpieczeństwem, to jest na plus. Jedzenie dobre, choć mogłoby byc bardziej zróżnicowane, szynki i mięsa takie sobie, "na jedno kopyto". Pokoje czyste, obsługa w miarę sprząta więc się nie czepiam choć na 5* to przeciętnie. Na minus zdecydowanie czystość na korytarzach, wykładziny brudne a wystarczyłoby poodkurzać. największy minus za 1 kartę do pokoju bez możliwości dobrania kolejnej. Przy 3 osobach dorosłych i nastolatce to zdecydowanie za mało a hotel duży i łatwo się minąć i oczywiście WIFI w hotelu porażka, sugerowałbym coś z tym zrobić bo na te czasy to całkowite odcięcie sie od netu nie wchodzi w grę (nie płacąc za roaming którego koszty to 30zł za 100MB). Reasumując: polecam hotel, plażę i bar na plaży w ramach all inclusive wszystko prawie za darmo (wyciskane soki są płatne).

Polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Widok na Morze, cisza, blisko plaża, basen, basen kryty, spa, piwo, whisky za free,
Dziękujemy, SePs_Ruda
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Pobyt rodzinny i jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Pokoje ładne i czyste. Strefa basenowa i zjeżdżalnie na wysokim poziomie. Jednak rano trzeba zarezerwować leżaki, bo gości jest naprawdę dużo. Duży wybór dań, smakowało różnie, ale każdy coś sobie znajdzie. Rosyjscy goście nie byli aż tacy straszni ;) Do plaży łatwe dojście podziemnym tunelem - trzeba mieć obuwie ochronne na plaży bo jest raczej kamienista. Obsługa miła. Internet płatny 1 EUR za dzień albo 5 EUR za tdzień.
Jedyny minus to odległość od większych miejscowości - do Side jest około 20 km i trzeba kombinować z taxi bo ceny nie są zbyt atrakcyjne.

Dziękujemy, K_Tanski
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Turcji po raz pierwszy. Hotel zrobił na nas pozytywne wrażenie. Piękne zjeżdżalnie i ślizgawki! Świetny brodzik dla dzieci i fajne miejsce z malutkimi fontannami. Ratownicy pilnujący porządku.Posiłki zawsze na czas. Kuchnia bardzo urozmaicona. Bary przy Plazy czy przy basenach dobrze zaopatrzone i również dobre jedzenie. Gdyby nie ludzie którzy robili syf byłoby naprawdę czysto. Pokoje schludne i ładne zawsze dobrze posprzątane ze świeżymi ręcznikami. Drobne minusy w postaci brzydkich zapachów z kibelków przy basenach. Na plaży rura wybetonowana prosto w morze... z czym ? Nikt nie wie ale domyśleć się można, że ze ściekami. Plaża ze żwirkiem i kamieniami. Jak dla mnie za mało zieleni! Wszystko było super ale czegoś mi brakowało. Takiego wykończenia, kropki nad „i” może dopieszczania żeby nie czuć było takiej masówki. Bardzo duży obiekt i kolejki po jedzenie to był standard.
Wakacje uważam za udane i mogę poleci hotel. Jak na moje około hotel na dobra i stabilna 4

Dziękujemy, queenline32
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Jak dla mnie bardzo fajny hotel tym bardziej dla rodzin z dziećmi.
Plaża jak to w Turcji, bardziej żwirkowka ale zjeżdżalnie nadrabiają.
Pokoje czyste, sprzatąne, miła i pomocna obsługa.
Ogólne wrażenie bardzo dobre

1  Dziękujemy, AnitaZ3526