Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wakacje w Amara club marine nature. Super miejsce z ciekawymi animacjami dla osób w każdym wieku prowadzone przez najlepszych animatorów na świecie. Szczególnie zapadli mi w pamięć Samuel, Sabina i Mustafa

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, zuzanna r
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Armas_Hotels, Halkla İlişkiler Müdürü, Amara Club Marine NatureOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dear 'zuzanna r',

Thank you for taking the time to write this nice review. We are pleased to read such glowing comments! We are pleased we could continue to be a part of your memorable visits to Kemer.

We are looking forward to welcome you back next year.

Anastasiia Şener
Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo zadowolona z wakacji w Amara club marine nature. Masa, super animacji. Zdecydowanie polecam branie udziału we wszystkich zajęciach, głownie tanecznych, są super! Samuel prowadzi je najlepiej!

Dziękujemy, Karolina R

Dear 'Karolina R',

Thank you for taking the time to write this nice review. We are pleased to read such glowing comments. Thank you very much for recommendation of our establishment to other travelers and we will be honored to serve you on your next visit.

Kind Regards,

Anastasiia Şener
Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Nie wiem jak to działa z tymi gwiazdkami, ale są hotele gdzie 5 gwiazdek jest wyrażnie widoczne szyldzie hotelu na froncie, a są takie, że gwiazdki są tylko w internecie / marketing internetowy ? W realu nie ma tych gwiazdek. Amara to realnie 3,5 gwiazdki maks. Plusy: niewielkie bungalowy zatopione w pięknym lesie piniowym, dającym oddech i cień, wspaniała, zadbana zieleń i cykady - prawdziwy wypoczynek. Blisko plaża, ściana gór. Widoki fajne, Pokoje jasne i odnowione, łazienka kamień - ciemny zieleń, nieco staromodna, ale bardzo wygodna. Kolejny plus: mnóstwo animacji dla dzieci i młodzieży i dorosłych, hotel tętni życiem, fajne pokazy i taneczne wieczory. Klienci - jak zresztą w całej ANtalyi łącznie z luksusowymi hotelami- w 90 % to Rosjanie, obsługa hotelu rosyjskojęzyczna bardziej niż angielskojęzyczna. Jedzenia mnóstwo 24 h na dobę. Barki z opcją snack cały czas czynne. Minusy: tłok w głównej restauracjji, za mało stołów w stosunku do gości, przez to nie zawsze jest wolny stolik, trzeba czekać. Stoliki są stłoczone, jest głośno przez to, czasem walka o kieliszki i sztućce bo brakuje, a obsługa nie wyrabia się na zakrętach. Dość mała plażą, też gęsto od ludzi, ale ja zawsze jakieś wolne leżaki znalazłam, nie ma tragedii. Gorzej z leżakami wokół basenów, tam nie zawsze są wolne, ale kto lubi smażyć się na basenie ??? W morzu sporo ryb do snoorkingu. Morze czyste i bardzo ciepłe. Myślę, że w tej cenie, to OK. Zieleń i wesoły personel nadrabia braki w stanadrdzie. SUper mocne wi fi - darmowe.

Dziękujemy, Ewa K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Armas_Hotels, Halkla İlişkiler Müdürü, Amara Club Marine NatureOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Drogi „Ewa K”,

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za wybranie naszego hotelu i podzielenie się swoimi doświadczeniami z pobytu w Amara Club Marine. Spersonalizowana obsługa ma dla nas największe znaczenie, więc każda opinia, nawet negatywna, jest dla nas okazją, aby zobaczyć tę koncepcję oczami „gości” i odpowiednio ją rozwinąć. Więc jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i opinię.

To naprawdę przyjemność widzieć cię wśród naszych gości.

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Nie możemy zaliczyć naszego pobytu do nieudanych, ale myślę, że warto poszukać alternatywy w okolicach Kemer, jeżeli się tam udajecie. Na pewno to nie były "europejskie" 5 gwiazdek, tylko lokalne 5 gwiazdek. Zaliczylibyśmy hotel do 3***, no może słabe 4***. Jedzenia dużo, ale mdłe. Nic, co by na prawdę posmakowało. Poza hotelem nic, trzeba jechać dalej (wycieczki fakultatywne itd). Jeśli chodzi o animacje dla dzieci, to jeżeli nie znają rosyjskiego/tureckiego/angielskiego, to nie wiem, czy będą się bawić. Dość czysto w ośrodku, ale pokoje bez napiwków sprzątane okropnie (prawie wcale). Zgłaszaliśmy to opiekunowi z TUI - nic ... Wi-Fi słabe. Mieszkaliśmy w domku przy recepcji (nie polecamy), trzeba było iść kawałek do restauracji i plaży. Czegoś się zapomniało, to nie było za fajne. Dużo Rosjan, jak to w Turcji :) Plusem jest duża ilość zieleni na terenie ośrodka i włoska restauracja a la carte (polecamy bardziej od tej płatnej przy plaży). Poszukajcie lepszej opcji za te same pieniądze.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybierajcie apartamenty przy plaży, ośrodek jest dość duży
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Alina P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Armas_Hotels, Halkla İlişkiler Müdürü, Amara Club Marine NatureOdpowiedź udzielona 11 lipca 2019

Dear “Alina P”,

First of all we would like to thank you for choosing our hotel and sharing your experience regarding your recent stay at Amara Club Marine.

Personalized service is our greatest importance, so each feedback, even negative, is an opportunity for us to see the concept with ‘guests’ eyes’ and to develop it appropriately.
So thank you once again for your time and your opinion. It really a pleasure to see you among our guests.

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Sam w sobie hotel jest bardzo fajny. Położony na dużym zielonym terenie z bezpośrednim dostępem do morza. Składa się z budynku recepcji (i nic więcej) kilkunastu zespołów domków dwukondygnacyjnych, obiektów gastronomicznych, basenów, spa, terenu zabaw i morza. Jeżeli to komuś to wystarcza to polecam.
Poważnym mankamentem hotelu jest wg mnie (zaznaczam że nie nam ŻADNYCH fobii na tym punkcie) nastawienie całości życia hotelu na przynajmniej 95% udział gości rosyjskojęzycznych oraz uchybienia które nie byłyby dopuszczalne w przypadku gości anglo- czy niemiecko języcznych. WSZĘDZIE (poza recepcją) DOSTĘPNYM językiem jest język rosyjski: animacje, restauracje, bary, spa. Napoje alkoholowe w barach mają przy tej samej nazwie różne receptury, moc i też kolor w zależności od baru i pracownika. W restauracji są przerwy w dostępie do talerzy i sztućców. Ekspresy do kawy serwują napoje o zmieniającym się smaku zależnie od nastroju. Obsługa sali nie do końca wie co robić: potrafią sprawnie zabierać talerze natomiast sprzątanie stołów i nakrywanie kolejnym gościom jest już problematyczne. Wydaje się że personel jest niedoszkolony i niedopilnowany. Podobnie sytuacja wygląda na basenach i zjeżdżalniach, gdzie przy bardzo dużej ilości dzieci (znaczna część bez opiekunów) ratownicy w zasadzie są niewidoczni. Ciekawostką jest to, że przez czas pobytu nie widziałem ANI JEDNYCH animacji dla dzieci na basenach, drugą,że pomimo istnienia takiej możliwości brodzik dla maluchów (35cm) nie był zadaszony a temperatura w słońcu dochodziła do 50stC.
Do zakwaterowania w zasadzie brak uwag negatywnych może z powodu że spędza się w nim tylko noc, ale np: szyba natrysku miała urywającą się uszczelkę co mimo zgłoszenia osobie sprzątającej nie przyniosło reakcji, dodatkowy materac na "dostawce" był wyeksploatowany i różnej grubości, część pokoi posiadała moskitiery w oknach (nasz nie), nad balkonem sąsiedniego pokoju z zadaszenia odpadała dachówka stwarzając zagrożenie.
Co do jedzenia każdy coś dla siebie znajdzie jak to ma miejsce w tego typu tureckich ośrodkach. nie dotyczy to wg mnie jedzenia serwowanego w SNACK BAR przy basenie: grecka sałatka to sałata i jakaś zielenina z winnym octem, hod-dog to bułka z kebabem, a pizza nie wiem bo po 20 min. poszliśmy (INNI goście w tym czasie dostawali). Za to bardzo dobre lody.
W niedzielę (w dniu przylotu), a środę żona trafiliśmy do lekarza z identycznymi objawami: skroniowe bule głowy, zapchany nos, ból gardła i kaszel; diagnoza bakteryjne zapalenie dróg oddechowych i leczenie antybiotykowe. Jedna z przyczyn tej dolegliwości to bakterie z nieczyszczonej klimatyzacji.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeżeli nie chcesz żeby Ci zaglądali w okna bierz pierwsze piętro
Dziękujemy, Włodzimierz G

Dear Guest,

Thank you so much for taking the time to write this review. We greatly appreciate your critiques and will certainly utilize the information here to improve our experience. We are very sorry to hear that your most recent stay did not live up to your expectations. Guests' satisfaction is our top priority so your feedback is very well received and will be shared accordingly with our team for improvement.

We hope to have the opportunity to welcome you back and restore your faith.