Zimą na szczycie

Zrecenzowano: 14 czerwca 2019
Ryszard S
Oleśnica, Polska

Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Wyjazd w lutym. Zakupiony dużo wcześniej. Pierwszy pomysł wejdziemy pieszo. Kto by pomyślał, że w lutym na 2364 m n.p.m w Turcji może być śnieg :) I to ile! Dobrze, że wcześniej poczytałem i zrezygnowaliśmy z niemożliwego wejścia na szczyt. Za to wjazd super szybką kolejką extra. Widoki niezapomniane. W sezonie ze szczytu możliwość "zlotu" paralotnią!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Twins C
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Super widoki i sesja zdjęciowa, można na paralotni polecieć .... śnieg na szczycie ...w czerwcu ...Już wjeżdżając kolejką dech zapiera jaki są piękne widoki - na góry Tuarus. Podpowiedz samemu organizujemy tę wycieczkę jest taniej bilet na szczyt osoba dorosła 33 euro...

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
3  Dziękujemy, Ryszard S
Zrecenzowano: 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Super trzeba tam być najlepiej z kimś kto już tam wchodził ponieważ nie jest łatwo ale na górze widać cała zatokę kemer

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
2  Dziękujemy, Marek Z
Zrecenzowano: 31 stycznia 2017

Polecam wycieczkę na szczyt Tahtali 2365 n.p.m. Można podziwiać piękne górskie widoki, a w dole cudowne zatoki i plaże Morza Śródziemnego. Wjazd super nowoczesną i szybką kolejką linową daje również dużo wrażeń.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2016
2  Dziękujemy, Mackostek
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2016

Piękna góra w okolicach Kemer. Na górze śnieg, a na dole plaża. Pięknie. Polecam wszystkim turystom.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2015
Dziękujemy, Robert V