Bardzo fajny hotel. Nie można się do niczego doczepić. Jedzenie pyszne, pokoje czyste, dużo fajnych atrakcji. Bardzo fajna grupa animatorów. Uśmiechnięci I pełni pomysłów. Hotel jest ukierunkowany na rodziny. Mało uczeszczany przez Polaków, bardzo dużo Rosjan. Do plaży jest bardzo prosta i szybka droga. Polecam odwiedzić miejsce przy basenie gdzie można zapalić pyszną shishe.
Jak najbardziej zaliczam wakacje do udanych.

Dziękujemy, Monika R

Super hotel o wysokim standardzie, urozmaicone jedzenie, dużo animacji i bardzo blisko do plazy, plusem jest duży basen, miła i uśmiechnięta obsługa, zawsze pomocna, codziennie sprzątane w pokoju, bardzo udane wakacje

Dziękujemy, Klaudia K

Bardzo dobry hotel na wysokim poziomie, smaczne jedzenie, 200 metrów do plaży, dodatkowe atrakcje na basenie i plaży. Alkohol 24/7. Miła obsługa i pracownicy. Jestem bardzo zadowolony z tych wakacji.Polecam.

Dziękujemy, Rafał S
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetnie spędzony urlop w miłej atmosferze. Hotel czysty, zadbany. Przemiła obsługa dba o to by goście byli zadowoleni. Cudownie animatorzy nie pozwalają się nudzić. Jedzenie przepyszne i urozmaicone. Hotel idealny zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, karola_ka89
Zrecenzowano: 18 lutego 2019

Dużo podróżuje po świecie, zwiedzam wiele hoteli ponieważ tego wymaga moja praca( biurze podróży). Dlatego też hotel na pierwszy wspólny urlop we dwoje musiał być idealny. Wybieraliśmy go trochę czasu i udało Nam się wybrać idealne miejsce dla Nas. Hotel przepiękny, lokalizacja świetna. Karmir znajduje się w mieście, blisko sklepów, przy plaży, od której zeli jedynie ulica, widok z hotelowej plaży zapierający dech w piersiach, szczerze polecam nie tylko dla par. Zrobiła na Nas ogromne pozytywne wrażenie, duży plus to także bar na plaży. Duży wybór jedzenia na restauracji nie tylko w porach obiadowych, przepyszna restauracja tematyczna oraz ala carte, obsługa przemiła. Panie sprzątające również na plus, szczerze nie mieliśmy się do czego przyczepić. Właśnie takich wakacji życzę każdemu. Polecam !!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy dostać pokój standard, otrzymaliśmy pokój rodzinny. Oba pokoje widziałam polecam !
Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Agnieszka K