Bardzo dobry hotel na wysokim poziomie, smaczne jedzenie, 200 metrów do plaży, dodatkowe atrakcje na basenie i plaży. Alkohol 24/7. Miła obsługa i pracownicy. Jestem bardzo zadowolony z tych wakacji.Polecam.

Dziękujemy, Rafał S
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetnie spędzony urlop w miłej atmosferze. Hotel czysty, zadbany. Przemiła obsługa dba o to by goście byli zadowoleni. Cudownie animatorzy nie pozwalają się nudzić. Jedzenie przepyszne i urozmaicone. Hotel idealny zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, karola_ka89
Zrecenzowano: 18 lutego 2019

Dużo podróżuje po świecie, zwiedzam wiele hoteli ponieważ tego wymaga moja praca( biurze podróży). Dlatego też hotel na pierwszy wspólny urlop we dwoje musiał być idealny. Wybieraliśmy go trochę czasu i udało Nam się wybrać idealne miejsce dla Nas. Hotel przepiękny, lokalizacja świetna. Karmir znajduje się w mieście, blisko sklepów, przy plaży, od której zeli jedynie ulica, widok z hotelowej plaży zapierający dech w piersiach, szczerze polecam nie tylko dla par. Zrobiła na Nas ogromne pozytywne wrażenie, duży plus to także bar na plaży. Duży wybór jedzenia na restauracji nie tylko w porach obiadowych, przepyszna restauracja tematyczna oraz ala carte, obsługa przemiła. Panie sprzątające również na plus, szczerze nie mieliśmy się do czego przyczepić. Właśnie takich wakacji życzę każdemu. Polecam !!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy dostać pokój standard, otrzymaliśmy pokój rodzinny. Oba pokoje widziałam polecam !
Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano: 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetnie położony obiekt z dużymi i przestronnymi pokojami. Bardzo smaczne posiłki. Doskonała obsługa. Minusem jest bardzo drogi bar, ale jest to jeden z niewielu. Doskonały Hammam i profesjonalni masażyści

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Alina D
Zrecenzowano: 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel znajduje się w pobliżu Goynuk Canion, który jest pięknym parkiem w górach, polecam wykąpać się w jednym z górskich strumyków. A hotel sam w sobie bardzo czysty i elegancki. Codziennych atrakcji zapewnia niezastąpiona entertainment team, myśle ze każdy znajdzie tu coś dla siebie i należycie wypocznie.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Alicja C