Zapisz
Warto zobaczyć wybrzeże z góry

Wrażenie na górze jest niesamowite, góry są bardzo blisko wybrzeża. W marcu u góry leżał śnieg... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 maja 2020
Lenaskaba
Gdy tylko trafisz na dobrą pogodę.

Zobaczysz niesamowite widoki tureckiej riwiery. Góry schodzacę do moża Kemer wraz z okolicznymi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 grudnia 2019
Rubinowakrew
Rybnik, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 585)

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Szybka kolej linowa na szczyt Tahtali (10 minut z poziomu 726m na 2365m). Powoduje to odczuwalną zmianę ciśnienia i wysokości. Najdłuższa kolej w Europie, druga na świecie. Nazwa SeatoSky idealnie pasuje do miejsca. Minusem jest cena 33E i tłum ludzi mimo wszystko. Ale organizacja, pomoc czystość na 6. Widoki ze szczytu piękne, choć trzeba trafić na pogodę (ja miałam zmienną). Oczywiście na szczycie chłodniej, warto zabrać bluzę.

1  Dziękujemy, AnnaC3810
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Dojazd bez samochodu jest możliwy. Jechaliśmy dolmuszem z Kemer do wjazdu na dolna stacje kolejki. Tam podjeżdżają busy z kolejki, które zawożą do dolnej stacji. Powrót w ten sam sposób. Olympos Teleferik to jedna z najszybszych kolejek górskich. Warto wjechać nawet zimą (jak ja :) ) Widoki jeśli trafi się na pogodę wspaniałe.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Twins C
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Góra o wysokości chyba 2360 m.n.p.m., przepiękne widoki rozciągające się na całe wybrzeże od Kemeru od Tekirovy. Pięknie, ale cena 30 Euro od osoby za wjazd trochę odstrasza. Mimo wszystko punkt godny zaliczenia.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, sewpa1
Zrecenzowano: 9 maja 2019

Na plaży +24°C na szczycie -4°C. Pamiętajcie o tym wjeżdżając na szczyt. Widoki warte każdych pieniędzy. Żal tylko, terminu bo latem można zlecieć na paralotni do Tekirovej. 45 minut lotu!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Twins C
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne widoki nawet w czasie pochmurnej pogody.
Chmury pozostają w dole. Można zrobić ciekawe zdjęcia.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, 697jarekt