Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wspaniały hotel,Rewelacyjna obsługa.Miła,sympatyczna i bardzo pomocna.Blisko do centrum Kemer.Luksusowy hotel na najwyższym poziomie.Plaża niestety mała i kamienista,ale to jedyny mankament.Jedzenie wspaniałe.Ogromna ilość potraw,każdy znajdzie coś dla siebie.Ogromna ilość ciast,ciasteczek,deserów

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, JolantaM344
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FameHot, G/R, Fame Residence Kemer & SPAOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Good day, dear Jolanta, thank you for your kind words, we are very glad that the holiday was good for you and will pass your wishes to the management. Have a nice day. Big regards.

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Miła obsługa, fajny ośrodek... UWAGA - pomost na którym są leżaki jest płatny... masaże oferowane niekoniecznie są warte ceny - ceny w cenniku są do negocjacji - to chyba w standardzie także nie bierzcie ich pod uwagę ;-)

Wskazówka dotycząca pokoi: Unikać pokoi na 1-wszy piętrze w szczególności nad restauracją - odgłosy krzeseł w trakcie śniadania może Was obudzić ;-)
Dziękujemy, MARIO_99999274856
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FameHot, G/R, Fame Residence Kemer & SPAOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Good day, dear Mario, thank you for your kind words, we are very glad that the holiday was good for you and will pass your wishes to the management. Have a nice day. Big regards.

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Hotel położony w pierwszej linii brzegowej, a jednocześnie blisko centrum ( około 10-15 minut spacerem do dużej ulicy handlowej). Na pierwszy rzut oka hotel robi bardzo dobre wrażenie - elegancko, wszędzie czysto, pachnąco. Po przyjeździe o 6 rano od razu założono nam opaski all inclusive i zakwaterowano jeszcze przed dobą hotelową. Pokój standardowy 2 osobowy - czyściutki, z balkonem i dużą łazienką, wyposażoną w obszerną kabinę prysznicową i zestaw wszelkich niezbędnych gadżetów kosmetycznych. Sprzątanie,wymiana ręczników, uzupełnianie minibaru - codziennie. W pokoju jest telewizor, który odbiera program Polonia1. Sejf gratis, ale zdarzało się,że zostawialiśmy cenne rzeczy na wierzchu i nigdy nic nie zostało nawet ruszone. Fantastyczna obsługa - w restauracji kelnerki i kelnerzy uwijają się jak pszczółki i robią wszystko z uśmiechem i nieudawaną życzliwością. To samo na recepcji - mieliśmy problem z klimatyzacją, który po zgłoszeniu został natychmiast załatwiony. Animatorzy weseli, uśmiechnięci, zachęcają do zabawy ( rzutki, strzelanie, piłka wodna i gimnastyka), ale nie są zbyt nachalni. Próbują dogadać się w każdym z możliwych języków ( wiele osób z personelu mówi w języku rosyjskim) Serdecznie pozdrawiamy Mehri, Serap i Aigerim oraz Kikiego :) Na plaży niestety dość ciasno. Przy basenie też leżaków trochę za mało, trzeba wstać przed 7.00, żeby zająć sobie dogodne miejsce, ale później też można znaleźć pojedyncze leżaki. Dla tych, którzy wcześnie wstają - nie ma problemu. Obsługa kelnerska przy basenie na najwyższym poziomie, niemal czytają w twoich myślach. Dziękujemy Gohnan !!! W hotelu jest niewiele dzieci, goście głównie rosyjskojęzyczni, trochę z Holandii, Niemiec, Serbii... Polaków niewielu. Po wymeldowaniu z hotelu mogliśmy korzystać ze wszystkiego aż do 20.00. Jedzenie - bardzo smaczne, różnorodne, w ciągu dwóch tygodni nie zdążyliśmy wszystkiego spróbować! Ludzie, którzy narzekają, mają chyba baaaardzo wygórowane wymagania. Między daniami głównymi serwowane są różne przekąski - frytki, hamburgery, sałątki, tortile, kebab, gozleme, lody, ciasta, gofry...Inne atuty hotelu: można tu się czuć bezpiecznie, dobrze działa Wi Fi, na terenie hotelu dystrybutory z napojami do samodzielnej obsługi, bazar "czego dusza zapragnie" we wtorki niedaleko meczetu (można płacić w euro, dolarach lub walutą turecką), nie odczuwa się dyskryminacji ze względu na narodowość. Ogólnie super hotel ! Dziękujemy całemu personelowi za fantastyczne wakacje i serdecznie pozdrawiamy - Jaroslaw z rodziną

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto wybrać pokój z widokiem na morze.
Dziękujemy, podroznik58
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FameHot, G/R, Fame Residence Kemer & SPAOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Dear Jaroslaw, thank you for such a detailed review and warm words about our hotel. We are very happy that you like staying in the hotel and wait for the next meetings. Big Regards

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Bardzo dobra lokalizacja. Blisko centrum. Spokojnie. wspaniała obsługa. Wszyscy mili i zawsze pomocni. Obsługa na basenie rewelacyjna. Napoje, drinki itp. dostaje się na leżaku. Nie trzeba nawet ruszać się z miejsca. Naprawdę cudowni ludzie. Uśmiechnięci , nastawieni bardzo pozytywnie do każdego. Basen nie za duży ale ze względu na bliskość plaży nie ma tłoczno. Jeśli chodzi o jedzenie, to myślę że lepiej być nie może. Jeśli znajdzie się ktoś - kto narzeka to znaczy że brakuje mu piątej klepki. Tam jest dosłownie wszystko. Myślę, że ludzie w domu nie mają takich rarytasów. Każdy znajdzie coś dla Siebie. Są nawet posiłki dla wegetarian, dla dzieci dania dietetyczne itp. Czego chcieć więcej. Przy plaży bar, na basenie jak i w hotelu również. Czysto aż miło. Pokoje rewelacja. Codziennie zmieniana pościel. Wymiana ręczników itp. W pokoju kawa, herbata, mleko, napoje w lodówce. Sejf gratis. To wszystko zapewnione bez dodatkowych opłat. Bardzo blisko do miasta, spacerkiem można się wybrać do portu. Widoki cudowne! Można opisywać bez końca w samych superlatywach. Polecam i nie zgadzam się z opiniami że Rosjanie są lepiej traktowani czy Turcy. Nieprawda. wszyscy traktowani są równo. To cudowny hotel z wspaniałą obsługą.

Dziękujemy, 499iwonap
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FameHot, G/R, Fame Residence Kemer & SPAOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Dear Iwona, thank you for such a detailed review and warm words about our hotel. We are very happy that you like staying in the hotel and wait for the next meetings. Big Regards.

Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Hotel znajduje się w centrum miasta Kemer , przy promenadzie i wydzielonej plaży kamienistej z basenem dość małym. Po przybyciu z nocnej podróży około 10.00- - do 14.00 Polacy nie otrzymują pokoi - byłem świadkiem jak rodzina z Turcji od razu otrzymała pokój jaki i Rosjanie - my Polacy musimy czekać ... jak się później okazało jak stwierdził kelner iż my w ich mniemaniu jesteśmy wśród gości najbiedniejszy bo nie dajemy napiwków odpowiednich. Widziałem też jak w trakcie animacji hotelowych w barze w lobby kelner nadpijał drinki mające na tacy dla gości. Nie jest to hotel dla rodzin z dziećmi - animatorzy to porażka, a mam porównanie bo już wypoczywałem w Turcji w Latani Beach koło Bodrum - gwiazda niżej - tzw. noce Tureckie - to beznadziejna impreza... obsługa przebiera się tylko w koszulki i to wszystko.. nie ma nawet tortu dla gości czy też ludowych zespołów, dań regionalnych już nie mówiąc o wystroju... jest tylko muzyka i wieczorek taneczny przy basenie ... klapa - animacje hotelowe to porażka - potańcówka . Bary zamykane są o północy - czyli finisz a godzinę przed załoga totalnie sprząta - zmuszając nas do opuszczenia lobby. My Polacy jesteśmy tam odsługiwani na końcu - przykład w naszej obecności rezydent TUI zwrócił się do pani w recepcji z zapytaniem i w tym samym czasie do lady podeszła para z Rosji to pani recepcjonistka olała naszego rezydenta i prowadziła rozmowę z Rosjanami - gdy skończyła udzieliła odpowiedzi naszemu rezydentowi - życie priorytety - ruskie. Na plaży rządzi leżakowy w żółtej koszulce i kapeluszu czerwonym - jak dasz odpowiednie euro banknot to będziesz mógł zająć leżak o 7.00 i przyjść o 13 i nikt ci go nie zabierze a i napoje dostaniesz a jak nie to se radź. Bardzo słabo obsługa mówi w języku angielskim muszą jeszcze się podciągnąć. Jest jeszcze wiele do zrobienia ale są też plusy hotel czysty, pokoje codziennie sprzątane i uzupełniana lodówka w napoje i wodę, bardzo dobrze po zalogowaniu działa WFI w całym hotelu i na plaży. Obiekt chroniony lecz też widziałem obcych turystów z białymi opaskami na naszych leżakach lub bez - i tych ochrona akceptowała jakiś układ już nie mówiąc o wysuniętym podeście i opalaniu się na nim - trzeba zapłacić leżakowemu to cię w prowadzi i tam będziesz wypoczywał. Obsługa w restauracji bardzo dobrze pracuje i mówi szczerze jak jest w tym hotelu jakie są priorytety--- się rozpisałem - Hotelu nie polecam dla rodzin z dziećmi jak i my Polacy unikajmy go - niech ruskie dalej tam wypoczywają . Będąc w tym rejonie już na pewno nie skorzystam z tego hotelu ....

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje ze sprawną klimatyzacją- bez uwag
5  Dziękujemy, Ryszard S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FameHot, G/R, Fame Residence Kemer & SPAOdpowiedź udzielona 18 czerwca 2019

Dear guest, thank you for taking the time to write a review about the hotel, we will certainly pass your complaints and wishes to the higher management. But we want to say that the staff, in no way, does not share guests on a national basis. Every Saturday we have a Turkish night, and not only food in the restaurant, but also a show by the pool, national dances, belly dance. All this is. It is a pity that you left with such a mood from us. We wish you all the best. Guest Office.