Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Obsługa na wysokim poziomie. Od wejścia czuliśmy się zaopiekowani. Miłe niespodzianki ze strony hotelu z uwagi na podróż poślubną. Basen i plaża zadbana. Posiłki zróżnicowane i bardzo smaczne. W barze dostępność dobrej jakości alkoholi. Pokój komfortowy, klimatyzacja sprawna, na wyposażeniu wiele kosmetyków, mini barek uzupełniany regularnie. 0

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z DoubleTree by Hilton
Dziękujemy, Anita M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: anastasiabarsbay, Konuk İlişkileri Müdürü, DoubleTree by Hilton Antalya-KemerOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Dear anitamurgala,
Thank you for the great comments and high score! We are so glad you were impressed so much with our property and all of our amenities. Our gratitude for mentioning the team members who helped make your stay special. The whole staff looks forward to welcoming you again!

Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Właśnie wróciliśmy z Hiltona w Kemer.
Świetne położenie, pokoje rodzinne dwukondygnacyje. Warto wziąć pokój z widokiem na basen i morze. Jedzenie świetne. Duzo owoców morza, w niedzielę podają nawet ostrygi, kawior. Napoje bezalkoholowe oryginalne podawane w puszkach. Alkohole markowe ale lepiej stać przy barze i patrzeć jak je przygotowują reszta genialna. Plaża kamieniarz ale za to woda przezroczysta. Raj dla dzieci do nurkowania. Skoki z plarformy i z molo całkowicie bezpieczne.
Wieczorne występy na bardzo wysokim poziomie. Przeważnie występują wieloosobowe profesjonalne grupy taneczne i cyrkowe. Hotel mieści się właściwe w centrum Kemer. Szał podróbek jak ktoś lubi. Hotel godny polecenia. Wycieczka ,,śladami Alladyna'' niezapomniane przeżycie

Dziękujemy, Gambi7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: anastasiabarsbay, Konuk İlişkileri Müdürü, DoubleTree by Hilton Antalya-KemerOdpowiedź udzielona 7 lipca 2019

Dear Gambi7,

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Pokoje bardzo czyste , panie codziennie chcą zmieniać pościel , na co nie pozwoliliśmy , bo to jest już przesada , bardzo dobre jedzenie i bardzo dobrze zorganizowane , można zawsze coś zjeść przez całą dobę , fajny pomysł z Food Truck na terenie hotelu , alkohol oryginaly markowy ,lodziarnia dla dzieci otwarta cały dzień , fajne zjeżdżalnie w strefie aquaparku , tzn nie za duże , akurat dla dzieci od 5 do nastu lat .Cicho spokojne , jedyny minus to trochę brak przestrzeni .

Dziękujemy, 973krzysztofd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: anastasiabarsbay, Konuk İlişkileri Müdürü, DoubleTree by Hilton Antalya-KemerOdpowiedź udzielona 3 lipca 2019

Dear 973krzysztofd,

Thank you very much for taking your precious time to write such a wonderful review. We are delighted to hear that you were happy with your accommodations, its pleased to read that you are thoroughly enjoying your holiday with us and your observations about hotel accommodation options and a wide variety of food. It is always a great pleasure to have you stay with us.
We look forward to having the opportunity to welcome you back to our hotel for another fantastic holiday in the future!

Zrecenzowano: 13 czerwca 2019

Hotel spełnił nasze oczekiwania. Wszystko było w najlepszym porządku, od pokoju, przez jedzenie, basen, bliskość plaży do barów z dobrymi alkoholami. Obsługa bardzo miła i pomocna. Zwłaszcza Ahmet Horco, barman, który oczarowuje swoją pracą, robiąc smaczne napoje. Muhammad Türkmen dziękuje Ci za wyrozumiałość podczas naszej obsługi ;) oraz bezinteresowne zainteresowanie. Polecam każdemu pobyt w DoubleTree by Hilton Antalya Kemer

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Exploration476415
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Hotel jest ok, zdecydowanie nie jest to jednak 5* hotel w europejskim standardzie, ale to można ocenić po cenie wyjazdu więc tu nie było niespodzianki.
Najważniejsze, co trzeba wiedzieć o hotelu i jego lokalizacji to chyba fakt, że nie jest tam cicho i spokojnie. Hotel położony jest w dzielnicy hotelowej, gdzie hotel sasiąduje z kilkoma innymi, każdy z tych hoteli ma swój program rozrywkowy - zarówno dzienne jak i nocne (jeden nawet bardzo nocne). Pokoje nie są wystarczająco wyciszone ani wyizolowane od zapachów dochodzących z zewnątrz. W zasadzie do północy nie próbowałam nawet zasypiać bo było po prostu głośno (w obu pokojach, dwa różne skrzydła). Zdaje się, że hotel został zaadaptowany z innego, istniejącego tam wcześniej, odnowiono pokoje i części wspólne ale np. okna pozostały niewymienione - a naprawdę przydałoby się. Byliśmy poza sezonem, choć nasz pobyt zahaczył o weekend majowy i hotel w tym pełnym obłożeniu średnio dawał radę.
Negatywnie oceniam serwis recepcji oraz guest relations jak to szumnie nazwano. Początkowo otrzymałam pokój łączony z innym wewnętrznymi drzwiami, nie dało się w nim absolutnie przebywać z uwagi na hałas dochodzący od sąsiada - sposobem na rozwiązanie mojego problemu miał być wg recepcji płatny upgrade. Czarę goryczy przelał fakt, że w tym samym pokoju w środku nocy zaczęło uruchamiać się światło - najwyrażniej sterowane przez sąsiada. Również ta niedogodność została delikatnie mówiąc zbyta przez recepcję. Dopiero interwencja rezydenta pomogła przyśpieszyć zmianę pokoju - przy czym nowy miał również swoją wadę w postaci nieszczelnych drzwi balkonowych (to zresztą był akurat minus wszystkich pokojów, które widzieliśmy).
Hotel chyba nie do końca może się zdecydować, do kogo konkretnie kieruje swoją ofertę - jest tam coś dla każdego i sama nie wiem czy traktować to w kategorii zalety.
Z plusów: położony w miasteczku, piechotą do centrum, w pobliżu nadmorska promenada, ładne (choć znowu niedopracowane) molo, największa i najładniej zagospodarowana plaża, ładny basen, ładny teren hotelowy.
Na plus również oferta gastronomiczna. Dobra obsługa kelnerska, choć widać że bardzo obłożona pracą. W zasadzie na 14 dni pobytu chyba tylko 3 razy zapytano nas o herbatę przy śniadaniu. Jakość obsługi rekompensowała zdecydowanie jakość jedzenia, zmienna oferta, różnorodność dań, dania lokalne i wieczory tematyczne, tureckie słodycze i świeże produkty. Fajny koncept z budkami z jedzeniem na lunch.
Fajne bary, szeroka oferta artystyczna, zarówno dla dzieci jak i dorosłych - całkiem dobrej jakości - choć "dyskoteki techno" po wieczornych pokazach zdecydowanie za głośne.
Ogólnie polecam bo to fajne miejsce ale do rozważenia ze względu na wymienione przeze mnie minusy dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz rodzin oczekujących hotelu bardzo nastawionego na wypoczynek rodzinny.

Wskazówka dotycząca pokoi: W tym hotelu nie ma czegoś takiego jak bezpośredni widok na morze, pokoje określane jako te z widokiem będą miały boczny widok na morze.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Agnieszka B