Zrecenzowano: 1 maja 2019

Hotel średniej klasy dla ludzi mało wymagających. Stosunek ceny do jakości chyba odpowiedni. W hotelu przebywają praktycznie sami Rosjanie. Obsługa słabo zna angielski a rosyjski bardzo dobrze. Pokoje sprzątane codziennie. Niestety część z nich graniczy z restauracją także w tych pokojach raczej nie pośpimy. Jedzenie monotonne ale każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel oddalony od plaży o 10 minut spacerkiem. Góry i miasto piękne.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, krzychs2019
Zrecenzowano: 1 stycznia 2019

Spokojny.kameralny hotel,jednakże położony trochę za daleko od bardziej uczęszczanej ulicy,gdy jest ciemno lepiej nie chodzić samotnej kobiecie.Poza tym pokoje przyjemne-standart,wyżywienie dobre-jak na hotel 3-gwiazdkowy,basen w normie,leżaków najczęściej nie brakuje.Do plaży wozi bus,ale spacerkiem jest ok 350-400 metrów,więc spacer dla pozbycia się kalorii jest nawet wskazany.Ogólnie nasze wrażenia pobytowe były pozytywne a samo miasteczko Kemer na pewno jest jednym z najbardziej urokliwych miejsc w całej Turcji.Polecam.

Dziękujemy, miroslawprzybysz2018
Zrecenzowano: 19 października 2018

Polecam zajrzeć na mapę i dokładnie się zorientować gdzie leży Iko Melisa Garden, dla mnie położenie jest ok, 10 min spacerkiem na plażę, jeździ też bus. Nasz pokój był ok, jedzenie też. W automatach ciągle brakowało kawy i napoi. Najgorsze dla Nas było to, że
mają problemy z kanalizacją i często dało się to odczuć :(
Hotel mało zadbany nawet jak na 3 gwiazdki, po prostu mogli by sprzątać i wymienić np. foteliki dla dzieci, które były porwane i brudne. Przeżyliśmy ale nie wrócimy do tego hotelu. Samo Kemer przepiękne polecam :)

Dziękujemy, kasia211
Zrecenzowano: 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedynym pozytywnym aspektem hotelu jest jego położenie.Piekna okolica, blisko gór i morza. Za to minusów jest całe mnóstwo.Z obsługa bardzo trudno się dogadać, wszechobecni Rosjanie pobytu również nie umilają.Jedzenie przeciętne, mały wybór, codziennie to samo. Grzyb w pokoju, na materacach przy basenie i parasolach. Mnóstwo much. Hotelowa plaża brudna, lepiej wybrać się na płatna przy Moonlight Park- 15 lirow od osoby. Opieka rezydenta też trochę na odwal się.Rozumiem że jest to obiekt 3 gwiazdkowy, ale nie powinno to oznaczać tak niskiego standardu obsługi, czystości oraz ogólnego obrazu pensjonatu, bo hotel to zbyt duże słowo.

Dziękujemy, Justyna A
Zrecenzowano: 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel Iko Melisa Garden położony jest na skraju Kemer w spokojnej okolicy. Pokoje prsą na przyzwoitym poziomie. Jedzenie raczej średnie, aczkolwiek każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas 2 tyg pobytu, był kebab ze dwa razy, kilka razy grillowana ryba. Sporo warzyw. Największym minusem jest obecność Rosjan. Stanowią 90% gości. Kultura nie jest ich mocna stroną. W hotelu jest basen, to wokół niego toczy się życie. O 23:00 jest cisza nocna, bar jest zamknięty. Wi fi działa najlepiej przy recepcji, w pokojach brak. Obsługa miła, fajne chłopaki. Hotelowa plaża ( beach 155) znajduje się ok 10 min spacerkiem. Jest tam tłoczno i głośno, leżaki bezpłatne. Ja polecam kompleks Moonlight, jest to piękny park z barami, restauracjami, basenem, toaletami i oczywiście plażami. Polecam Qualista beach. Wygodne łóżka i leżaki plażowe, w tle sączy się przyjemna muzyka. Plaża piaszczysta, wiec nie trzeba mieć butów do wody.
Reasumując : hotel dla niezbyt wymagającego turysty. Cena adekwatna do jakości.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Destination724361