Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zbyt głośna muzyka, zbyt późne imprezy, dziecko nie może zasnąć... Podłoga w mini klubie dla dzieci fatalna :/ Nikt z obsługi nie pofatygował się na naszą prośbę po bagaże w drodze powrotnej. Jak na hotel 5* słabo...

Dziękujemy, pawlo66
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: adilgurkan, Genel Müdür, Crystal De Luxe Resort & SpaOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Drogi Panie pawlo66,

Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się osobistymi wrażeniami z naszego hotelu tutaj w Tripadvisor.

Bardzo nam przykro, że nie jesteś zadowolony z pobytu w naszym hotelu i że nie możesz lub tylko częściowo możesz polecić nasz hotel.

To, że nie znalazłeś pożądanego spokoju podczas pobytu w naszym domu, jest bardzo smutne. Nasz hotel Crystal Deluxe Resort & Spa jest reklamowany z animacją i znajduje się w pobliżu centrum Kemer, znanego z rozrywki.
W miesiącach zimowych większość barów i dyskotek w Kemer jest zamknięta, w tym czasie zmienia się publiczność, a tym samym nasz program rozrywkowy, a także program sąsiednich hoteli.

Ze słoneczną zielenią w pięknym Crystal De Luxe Resort & SPA

Z poważaniem
Birol Şenel
Dyrektor generalny
Crystal De Luxe Resort & SPA.

Zrecenzowano: 11 września 2019

Na wakacje wybraliśmy się we wrześniu, wcześniej czytałam recenzje, że obsługa hotelu (szczególnie kelnerzy, animatorzy) są przemęczeni sezonem... BZDURA! Na każdym kroku czuć profesjonalne podejście całej obsługi hotelu. W hotelu nie da się nudzić, w dzień codzienne zabawy nad basenem, różnego rodzaju rywalizacje natomiast co wieczór tzw "show time" a gdy jeszcze nam mało, od razu po wyjściu z hotelu mamy kilka naprawdę fajnie wyglądających dyskotek. Warto wspomnieć, że hotel znajduję się prawie w samym centrum miasta co jest dużym plusem.
Jedzenie pyszne i dostępne od samego rana po samą noc tak samo jak alkohol, drinki przepyszne i mocne :) Pokój czysty, codziennie sprzątany. Z hotelu widok na robiące wrażenie góry i morze.
Dużą zaletą są animatorzy, którzy robią dobrą robotę - ciągły kontakt z gośćmi, weseli i zabawni.
Jedyny minus jaki znalazłam to powtarzające się jedzenie aczkolwiek do przeżycia.
Jak najbardziej polecam! 5*!!!

Dziękujemy, paulinakonera
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: adilgurkan, Genel Müdür, Crystal De Luxe Resort & SpaOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dear paulinakonera,

Thanks for your choice and stay in Crystal De Luxe Resort & Spa Hotel! We also thank you for the positive review and your recommendation! We are glad that you enjoyed your stay.
We would be happy to welcome you soon again in our hotel and wish you all the best!
Sincerely,
Birol Senel
General manager

Zrecenzowano: 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie dziś wyjeżdzamy check out o 12 lecz transfer 19.40 bez problemu przedłużono man pobyt o parę godzin. Hotel ładny i czysty, pokoje codziennie sprzątane. Jedzenie smaczne i różnorodne, grille na zewnątrz. Animacje w ciągu dnia i wieczorem, muzyka na żywo, można potańczyć. Bar czynny całą dobę, alkohole lokalne te markowe za dopłatą. Chociaż Ballentines w all inclusive. Plaża przez drogę na przeciw hotelu z wydzieloną częscią dla gości hotelu + bar z jedzeniem i przekąskami. Położenie hotelu praktycznie w centrum 300m do sklepów( jest ich mnustwo) Wracamy bardzo zadowoleni

Termin pobytu: maj 2019
2  Dziękujemy, AndrzejC23
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: adilgurkan, Genel Müdür, Crystal De Luxe Resort & SpaOdpowiedź udzielona 18 maja 2019

Dear AndrzejC23,
Thank you very much for your review and nice commends. It was a pleasure for us to welcome you in Crystal De Luxe Resort & Spa Hotel.
We hope all the best for you,
With our best regards
Birol ŞENEL

Zrecenzowano: 19 marca 2019

Hotel, położenie, wyżywienie,świadczone usługi,atrakcje i animacje,obsługa całego hotelu(recepcja,barmani/barmanki,kelnerzy,panie dbające o czystość i strefę SPA)-wszystko na najwyższym poziomie i bez żadnych zastrzeżeń:):)Szczególnie pozdrawiamy kelnera AYKUT:)-pracodawca powinien docenić go w sposób szczególny:)-prosimy o podwyżkę lub premię!Gościliśmy w hotelu w marcu 2019r. FANTASTYCZNY!Polecamy serdecznie i z pewnością wrócimy. TESEKKUR EDERIM:)))

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na drugim piętrze z bocznym widokiem na morze-świetny
Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, MartaMaja
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: adilgurkan, Genel Müdür, Crystal De Luxe Resort & SpaOdpowiedź udzielona 20 marca 2019

Dear MartaMaja ,

Thank you for leaving a comment on Tripadvisor.

We were pleased to hear that you were satisfied with our services during your stay.

We will be glad to see your trust and we will be glad to welcome you again at Crystal De Luxe Resort & Spa.

Kind Regards,
Birol SENEL

Zrecenzowano: 18 marca 2019

Sierpień 2018 - nasze pierwsze rodzinne wakacje zagraniczne, decyzja na hotel Crystal w Kemer najlepszą jaką mogliśmy podjąć,wszystko na najwyższym poziomie .Dobra lokalizacja hotelu, jedzenie wyśmienite podane przepięknie, różnorodność potraw ,obsługa personelu na terenie hotelu bez zastrzeżeń - służyli pomocą,zawsze! Nie znając języka obcego daliśmy radę:) W pokoju pościel i ręczniki na bieżąco wymieniane a lodóweczka uzupełniana -panie sympatyczne .O imprezach które odbywały się na terenie hotelu nie da się zapomnieć,Basen i zjeżdzalnie na terenie hotelu czyściutkie - przy nich bary z przekąskami napojami lodami ,dzieciaki zachwycone ! Blisko do plaży na której również jest bar serwujący super dania i napoje, widoki przepiękne .Blisko do centrum na zakupki i do portu.W trakcie naszego pobytu hotel pamiętał o moich urodzinach za co bardzo serdecznie dziękuje. Byliśmy 7 dni a to za mało żeby skorzystać i zobaczyć wszystko co oferuje to miejsce .Wspomnę, że trafiliśmy na rezydenta polaka pana Piotr K... z biura CT bardzo serdeczny i otwarty człowiek który służył pomocą i radą. Żal było opuszczać to miejsce ...Polecamy i zachęcamy do odwiedzenia Crystal De Luxe Resort&Spa w Kemer :):):)

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, RudaAnia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: adilgurkan, Genel Müdür, Crystal De Luxe Resort & SpaOdpowiedź udzielona 18 marca 2019

Dear RudaAnia,
We hope all the best for you,