Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po pierwsze trzeba zwrócić uwagę na nazwę hotelu podczas czytania opinii. Ten hotel został otwarty w 2019 roku i jest zlokalizowany w Belek.
Nie wiem jakie trzeba mieć wymagania aby ocenić ten hotel na 1 gwiazdkę. Hotel nowy, wszędzie czyściutko i pachnąco. Super obsługa zarówno w restauracji, barze przy basenach oraz w lobby.
Jedzenie bardzo smaczne, choć po 3 dniach masz wrażenie ze jesz to samo. Dobrze doprawione. Wieczór sushi, turecki jak to w Turcji . Trzeba czekać na stoliki podczas kolacji , co jest małym minusem. Duży wybór deserów oraz owoców. Teren hotelu nie za duży, tak jak i basen. Ilość leżaków wystarczająca. Osobny mały basenik dla dzieci. Bardzo słabe animacje - najgorsze jakie widzieliśmy w Turcji. Hotel położony w sąsiedztwie The Land of Legends gaździe warto pójść na wieczorne show. Poczujemy się jak w bajce. Spędziliśmy tu fantastyczny tydzień urlopu. Polecamy !

Dziękujemy, Marzena F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: aydinbeyhotels2019, Konuk İlişkileri Müdürü, Aydinbey Queen's Palace & SpaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dear Guest,

First of all thank you for your kindly interest about Aydınbey Queen’s Palace.
Your comments and opinions are very important for us. Thanks a lot, for taking the time to commentary our Hotel.
We would like to welcome you again, as soon as possible in our Hotel and we wish you a wonderful day.

Zrecenzowano: 11 września 2019

Hotel bardzo dobry. Animacje na poziomie, nikt nie zmusza, nie narzuca zabawy. Jedzenie w restauracji dobre ale brak owoców morza. Ładny basen. O godzinie 16 już brak słońca. Longue bar ma najlepszą kawę i najlepszego barmana. Polecam !

Dziękujemy, Marta D

Dear Guest,
First of all thank you for your kindly interest about Aydınbey Queen’s Palace Family.

Zrecenzowano: 9 września 2019

Caly wyjazd super obsługa oraz caly kompleks polecam na plus bar przy basenie Gul oraz selman super barmani polecam Dla rodzin z dziećmi oraz dla wszystkich którzy chcą odpoczać w rodzinnym gronie oraz super towarzystwie animatorów

Dziękujemy, SebastianB4387
Zrecenzowano: 8 września 2019

Wspaniały hotel na bardzo wysokim poziomie. Wygodne przestronne pokoje. Wyżywienia różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam lounge bar barman ADNAN i kardelen którzy wyczarują dla Was wspaniale drinki i koktajle. Pool bar mehmet fatma Ramazan.

Dziękujemy, Monika B

Zrecenzowano: 6 września 2019

Plusy :
- blisko lotniska
-blisko land of legend
-nowy bardzo czysty hotel
-dobre jedzonko
-dobre alkohol
-przemiła obsługa szcZegolnie Barman ADMAM

Minusów w zasadzie brak jedyny minusik w sumie mały basen ale w zasadzie nie przeszkadzało nam to w ogóle, zawsze były wolne leżaki :)

Polecam

Dziękujemy, AnitaZ3526