Zrecenzowano: 9 września 2019

Caly wyjazd super obsługa oraz caly kompleks polecam na plus bar przy basenie Gul oraz selman super barmani polecam Dla rodzin z dziećmi oraz dla wszystkich którzy chcą odpoczać w rodzinnym gronie oraz super towarzystwie animatorów

Dziękujemy, SebastianB4387
Zrecenzowano: 8 września 2019

Wspaniały hotel na bardzo wysokim poziomie. Wygodne przestronne pokoje. Wyżywienia różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam lounge bar barman ADNAN i kardelen którzy wyczarują dla Was wspaniale drinki i koktajle. Pool bar mehmet fatma Ramazan.

Dziękujemy, Monika B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: aydinbeyhotels2019, Konuk İlişkileri Müdürü, Aydinbey Queen's Palace & SpaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dear Guest,

First of all thank you for your kindly interest about Aydınbey Queen’s Palace Family.
Your comments and opinions are very important for us. Thanks a lot, for taking the time to commentary our Hotel.
We would like to welcome you again, as soon as possible in our Hotel and we wish you a wonderful day.

Zrecenzowano: 6 września 2019

Plusy :
- blisko lotniska
-blisko land of legend
-nowy bardzo czysty hotel
-dobre jedzonko
-dobre alkohol
-przemiła obsługa szcZegolnie Barman ADMAM

Minusów w zasadzie brak jedyny minusik w sumie mały basen ale w zasadzie nie przeszkadzało nam to w ogóle, zawsze były wolne leżaki :)

Polecam

Dziękujemy, AnitaZ3526

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel nowy, luksusowy, czysty, a obsługa bardzo miła i pozytywnie nastawiona do wszystkich. Urozmaicone dania, codziennie są inne potrawy, które są przede wszystkim pyszne. Odległość między hotelem, a morzem nie jest problemem, z racji tego, że co każde 20 minut jeździ bus hotelowy i cała podróż zajmuje około 5 minut. Również hotel dba o gości pod względem zabaw. W ciągu dnia mają miejsce różne animacje (w większości w wodzie), a wieczorami pomysłowe "showtime"y które dostarczają wiele pozytywnych emocji. Bardzo polecam!

1  Dziękujemy, OlgaLC122

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Świetne Spa wspaniała obsługa po masażu czuliśmy się jak nowo narodzeni, George profesjonalista dobre jedzenie wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Gul bar świetne jedzenie można się najeść do syta

Dziękujemy, Ela B