Zrecenzowano: 6 września 2019

Plusy :
- blisko lotniska
-blisko land of legend
-nowy bardzo czysty hotel
-dobre jedzonko
-dobre alkohol
-przemiła obsługa szcZegolnie Barman ADMAM

Minusów w zasadzie brak jedyny minusik w sumie mały basen ale w zasadzie nie przeszkadzało nam to w ogóle, zawsze były wolne leżaki :)

Polecam

Dziękujemy, AnitaZ3526
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: aydinbeyhotels2019, Konuk İlişkileri Müdürü, Aydinbey Queen's Palace & SpaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dear Guest,

First of all thank you for your kindly interest about Aydınbey Queen’s Palace Family.
Your comments and opinions are very important for us. Thanks a lot, for taking the time to commentary our Hotel.
We would like to welcome you again, as soon as possible in our Hotel and we wish you a wonderful day.

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel nowy, luksusowy, czysty, a obsługa bardzo miła i pozytywnie nastawiona do wszystkich. Urozmaicone dania, codziennie są inne potrawy, które są przede wszystkim pyszne. Odległość między hotelem, a morzem nie jest problemem, z racji tego, że co każde 20 minut jeździ bus hotelowy i cała podróż zajmuje około 5 minut. Również hotel dba o gości pod względem zabaw. W ciągu dnia mają miejsce różne animacje (w większości w wodzie), a wieczorami pomysłowe "showtime"y które dostarczają wiele pozytywnych emocji. Bardzo polecam!

1  Dziękujemy, OlgaLC122

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Świetne Spa wspaniała obsługa po masażu czuliśmy się jak nowo narodzeni, George profesjonalista dobre jedzenie wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Gul bar świetne jedzenie można się najeść do syta

Dziękujemy, Ela B
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Najlepszy animator w hotelu Ibrahim wesoły zawsze uśmiechnięty i miły!Rewelacyjne poczucie humoru ! nigdy nie zmęczony! Umie zabawić każdego! Komunikatywny! Mam nadzieję że kiedyś się spotkamy Kasia&Tomek

Dziękujemy, Katarzyna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: aydinbeyhotels2019, Konuk İlişkileri Müdürü, Aydinbey Queen's Palace & SpaOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Dear Katarzyna,

First of all thank you for your kindly interest about Aydınbey Queen’s Palace.

Kindly Regards.

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie jesteśmy z Rodziną w tym hotelu.
Wszystko jest ok jeśli wystarczy Ci hotel nie w pierwszej linii brzegowej. My wolimy baseny więc jest super. Są trzy baseny: jeden bardzo duży 140cm głębokości, mniejszy z 5 zjeżdżalniami ma 120cm i zacieniony brodzik dla maluszków z mini zjeżdżalnią. Leżaków wystarczająca ilość, nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem 4 dla rodziny. Wszędzie czysto, cały czas personel dba o to.
Jedzenie dobrej jakości, duży wybór w restauracji, przekąski na basenie wystarczające (pizza, gofry, hamburgery, frytki, kebap, dużo surówek i warzyw i ayran mniammm). Alkohole raczej lokalne a mi wystarcza Efes :). Woda butelkowana.
Animacje są i nie ma co opisywać :)
Hotel jest nowy, jeszcze nie zużyty, wszędzie czysto a personel miły i uczynny.
Pokoje z widokiem albo na basen gdzie jest głośno do późna, albo od strony zachodniej z widokiem na nic, na pole i jakieś składowisko czegoś, mi to nie przeszkadzało bo na balkonie ciężko wysiedzieć z powodu temperatury.
Może rzeczywiście powierzchnia pokoi mogłaby być większa ale w końcu tam tylko śpimy więc nie narzekam (jako 4os rodzina dostaliśmy Chile Friendly Room - bardzo duże łóżko małżeńskie + łóżko jednoosobowe).
Mimo pełnego obłożenia hotelu w sezonie i relatywnie nie dużej powierzchni terenu przynależącego do obiektu nie odczuwa się tłoku.
Hotel graniczy z The Land of Legends więc można w klapkach wyskoczyć do tureckiej energylandii :)

Uważam, że stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry ale obawiam się że ceny promocyjne były tylko w pierwszym roku funkcjonowania hotelu :(

1  Dziękujemy, 600rafalg