Zrecenzowano: 8 października 2017

Świetne wakacje, ciężko cokolwiek niedobrego napisać o hotelu, ale jeśli muszę to chyba restauracje a la cart , gdzie świetna obsługa, ale niestety jedzenie takie sobie. W normalnej restauracji za to jedzenie fantastyczne i nie warto tracić czasu na inne miejsca. Obsługa bardzo uważnie pilnuje, aby nie zabrakło żadnej potrawy, a wtedy od razu pojawia sie nowy talerz na stołówce np w wędzonym łososiem lub rakami. Żadnej walki o leżaki, wszędzie bary z napojami, a najlepszy na pomoście w szczególności wieczorem. Pokoje bardzo czyste , przestronne , fantastyczna obsługa w każdym miejscu, każdy z personelu w czymś pomagał. Dodatkowo doskonała lokalizacja na tzw schoping. Baseny duże , leżaki zawsze czyste, zarówno przy basenie, jak i na plaży, bardzo dużo dodatkowych miejsc, gdzie można coś zjeść no ziemniaki z ogniska, hamburgery, KFC, gofry, pizza i wiele innych. Nawet jest lodówka z piwem butelkowym ,winem i szampanem przy basenie! Na razie najlepszy hotel , w jakim byłem w Turcji. I na dodatek bardzo mało Rosjan.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój od strony morza lub basenu- to to samo, wspaniały widok od 3 pietra wzwyż.
Termin pobytu: wrzesień 2017
3  Dziękujemy, robert w
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRMDelphinhotels, Yönetici, Delphin Palace LaraOdpowiedź udzielona 9 października 2017

Cześć Drodzy Goście Przede wszystkim życzymy miłego dnia jako rodziny Delphin. W hotelach Delphin zawsze dbamy o to, aby dać klientom dobrą usługę i dbać o wszystkie komentarze na urlop tutaj. Chcemy podziękować za czas, który dzieliłeś przez pisanie tego przeglądu. Doceniamy to! Czekamy na spotkanie z Państwem w rodzinach Delphin Hotels.
Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Z poważaniem
CRM firmy Delphin hotels

Zrecenzowano: 12 czerwca 2017

Hotel położony przy samej żwirowej plaży, blisko lotniska, pokoje duże, polski program tv polonia. Jedzenie dobre i dużo. Bardzo mało Polaków, dużo Niemców, sporo Rosjan. Mam jednak pewne zastrzeżenia. Stoły w restauracji przykrywane serwetkami o wyglądzie ścierki, nawet do kolacji brak obrusów. To co pokazują na zdjęciach te piękne przystrojone stoły to tylko na tych fotografiach, bo w realu tego nie zobaczysz. Obsługa bardzo dobra oprócz jednego pana w recepcji, który miał sprowadzić fachowca bo sejf się nam zablokował. Trzeba mu było przypomnieć bo jakoś nie kwapił się załatwić sprawę. Trochę słaba znajomość języków, ale ostatecznie w barach można się dogadać na migi. Sprzątanie pokoi na czwórkę, bez fajerwerków. Jeżeli chodzi o kosmetyki to tylko mydło w płynie i odżywka do włosów. No i na balkonie 2 kiepskie niewygodne krzesełka i mały stolik. A miejsca sporo, można by było wstawić jakąś leżankę. Na plus jeszcze zieleń na terenie hotelu, bardzo zadbana i znacznie większa i ładniejsza niż na zdjęciach. Nie ma kłopotu z leżakami na plaży. Bardzo słabe animacje!!!

Termin pobytu: czerwiec 2017
2  Dziękujemy, kpz552016
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRMDelphinhotels, Yönetici, Delphin Palace LaraOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2017

Dear Guest,
thank you so much for taking your time to leave a review. It is really important for us to hear your experience and impressions. That's the only way how we can improve our service every day a little bit more. Your complaints are forwarded to the related department. Hope to see your again.

Best Regards
CRM of Delphin Hotels
crm@delphinhotel.com

Zrecenzowano: 27 marca 2017

Był to mój czwarty pobyt w tym hotelu i jak wspomniałam niestety ostatni. Wcześniejsze trzy pobyty były bardzo udane i dlatego wracałam ponownie. Tym razem muszę ocenić ten hotel słabo ponieważ : tym razem brakowało napojów w butelkach szklanych typu: cola fanta sprait, brak było również butelkowanego piwa Mariachi oraz Efes Dark ( w latach wcześniejszych wszystko to było w lodówkach ogólnie dostępne i na barach - a tym razem nie ! ) Obsługa kelnerów i barmanów tym razem bardzo słaba - dużo nowych osób i niedoświadczonych. Na barach brak kart menu z oferowanymi drinkami / napojami - nie wiadomo co można aktualnie zamówić a czego nie. Przydałoby się również odnowić / odświeżyć Lunapark ( w szczególności Pirates ) jest już trochę stary i zaniedbany. Słabe animacje. Wieczorami praktycznie nic się ciekawego nie działo - nuda. Na plus oceniam wyżywienie, pokój, baseny, obsługę recepcji. Tak jak wspominałem na wstępie w latach poprzednich bardzo dobry hotel ale w tym roku coś się popsuło w nim ( nie wiem czy z oszczędności czy ze złego zarządzania ) i na chwilę obecną nie mogę polecić go innym.

Termin pobytu: lipiec 2016
2  Dziękujemy, sandra_alek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRMDelphinhotels, Yönetici, Delphin Palace LaraOdpowiedź udzielona 28 marca 2017

Dear Guest;
Thank you for choosing to stay at Delphin Hotels and we are glad to learn that you have enjoyed the time you have spent with us.
We as a hotel definitely had no intention of making any guests’ stay disappointing and I have taken all notes, due to the fact that these are of great importance to us and allow us to monitor and improve our service continuously.
With our sincere wishes to see you again at our hotel as our team members will be dedicated to ensure your comfort and well-being once again.
Sincerely,
CRM of Delphin Hotels

Zrecenzowano: 20 marca 2014

Spędziłem w hotelu 2 tygodnie i kiedyś jeszcze wrócę, hotel i jego obsługa dba o gości na każdym kroku. Pokoje urządzone stylowo, jedynie wanna jest ciut za wysoka.
Codziennie inne show w amfiteatrze na wysokim poziomie do tego dyskoteka.
Kuchnia super, różne wieczory tematyczne a poza tym restauracje tematyczne.
Ze wszystkich nie korzystałem i żałuje, ale te w których miałem przyjemność zjeść były świetne.
Najbardziej polecam francuską, włoską i tappanaki.
Hotel zasługuje w 100% na 5*

Termin pobytu: kwiecień 2013
3  Dziękujemy, Kodziu
Zrecenzowano: 15 listopada 2013

Wraz z kolegami z pracy wybraliśmy się na 5 dni do Turcjii.
Wybór padł na Hotel Delphin Palace.To był strzał w dziesiątkę.Początek listopada i temperatura ok 25C woda 21C.
Hotel bardzo ładny miła obsługa i kelnerzy którzy wręcz przechodzili samych siebie.
Dawno nie spotkałem się z taką obsługą.
Polecam .

Termin pobytu: listopad 2013