Akra(Antalya)
112 USD
CrownePlaza.com
369 USD
  • Bezpłatny parking
Mediterra Art Hotel(Antalya)(Świetna cena!)
67 USD
  • Śniadanie w cenie
242 USD
256 USD
Orbitz.com
510 USD
  • Śniadanie w cenie
Alp Pasa Hotel(Antalya)(Świetna cena!)
1 091 USD
HotelsClick
  • Basen
  • Restauracja
Hotel Su(Antalya)
Expedia.com
Expedia.com
Zrecenzowano 12 czerwca 2017

Hotel położony przy samej żwirowej plaży, blisko lotniska, pokoje duże, polski program tv polonia. Jedzenie dobre i dużo. Bardzo mało Polaków, dużo Niemców, sporo Rosjan. Mam jednak pewne zastrzeżenia. Stoły w restauracji przykrywane serwetkami o wyglądzie ścierki, nawet do kolacji brak obrusów. To co pokazują na zdjęciach te piękne przystrojone stoły to tylko na tych fotografiach, bo w realu tego nie zobaczysz. Obsługa bardzo dobra oprócz jednego pana w recepcji, który miał sprowadzić fachowca bo sejf się nam zablokował. Trzeba mu było przypomnieć bo jakoś nie kwapił się załatwić sprawę. Trochę słaba znajomość języków, ale ostatecznie w barach można się dogadać na migi. Sprzątanie pokoi na czwórkę, bez fajerwerków. Jeżeli chodzi o kosmetyki to tylko mydło w płynie i odżywka do włosów. No i na balkonie 2 kiepskie niewygodne krzesełka i mały stolik. A miejsca sporo, można by było wstawić jakąś leżankę. Na plus jeszcze zieleń na terenie hotelu, bardzo zadbana i znacznie większa i ładniejsza niż na zdjęciach. Nie ma kłopotu z leżakami na plaży. Bardzo słabe animacje!!!

Data pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, kpz552016
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRMDelphinhotels, Yönetici, Delphin Palace HotelOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2017

Dear Guest,
thank you so much for taking your time to leave a review. It is really important for us to hear your experience and impressions. That's the only way how we can improve our service every day a little bit more. Your complaints are forwarded to the related department. Hope to see your again.

Best Regards
CRM of Delphin Hotels
crm@delphinhotel.com

Zrecenzowano 27 marca 2017

Był to mój czwarty pobyt w tym hotelu i jak wspomniałam niestety ostatni. Wcześniejsze trzy pobyty były bardzo udane i dlatego wracałam ponownie. Tym razem muszę ocenić ten hotel słabo ponieważ : tym razem brakowało napojów w butelkach szklanych typu: cola fanta sprait, brak było również butelkowanego piwa Mariachi oraz Efes Dark ( w latach wcześniejszych wszystko to było w lodówkach ogólnie dostępne i na barach - a tym razem nie ! ) Obsługa kelnerów i barmanów tym razem bardzo słaba - dużo nowych osób i niedoświadczonych. Na barach brak kart menu z oferowanymi drinkami / napojami - nie wiadomo co można aktualnie zamówić a czego nie. Przydałoby się również odnowić / odświeżyć Lunapark ( w szczególności Pirates ) jest już trochę stary i zaniedbany. Słabe animacje. Wieczorami praktycznie nic się ciekawego nie działo - nuda. Na plus oceniam wyżywienie, pokój, baseny, obsługę recepcji. Tak jak wspominałem na wstępie w latach poprzednich bardzo dobry hotel ale w tym roku coś się popsuło w nim ( nie wiem czy z oszczędności czy ze złego zarządzania ) i na chwilę obecną nie mogę polecić go innym.

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, sandra_alek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRMDelphinhotels, Yönetici, Delphin Palace HotelOdpowiedź udzielona 28 marca 2017

Dear Guest;
Thank you for choosing to stay at Delphin Hotels and we are glad to learn that you have enjoyed the time you have spent with us.
We as a hotel definitely had no intention of making any guests’ stay disappointing and I have taken all notes, due to the fact that these are of great importance to us and allow us to monitor and improve our service continuously.
With our sincere wishes to see you again at our hotel as our team members will be dedicated to ensure your comfort and well-being once again.
Sincerely,
CRM of Delphin Hotels

Zrecenzowano 20 marca 2014

Spędziłem w hotelu 2 tygodnie i kiedyś jeszcze wrócę, hotel i jego obsługa dba o gości na każdym kroku. Pokoje urządzone stylowo, jedynie wanna jest ciut za wysoka.
Codziennie inne show w amfiteatrze na wysokim poziomie do tego dyskoteka.
Kuchnia super, różne wieczory tematyczne a poza tym restauracje tematyczne.
Ze wszystkich nie korzystałem i żałuje, ale te w których miałem przyjemność zjeść były świetne.
Najbardziej polecam francuską, włoską i tappanaki.
Hotel zasługuje w 100% na 5*

• Data pobytu: kwiecień 2013, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Kodziu
Zrecenzowano 15 listopada 2013

Wraz z kolegami z pracy wybraliśmy się na 5 dni do Turcjii.
Wybór padł na Hotel Delphin Palace.To był strzał w dziesiątkę.Początek listopada i temperatura ok 25C woda 21C.
Hotel bardzo ładny miła obsługa i kelnerzy którzy wręcz przechodzili samych siebie.
Dawno nie spotkałem się z taką obsługą.
Polecam .

• Data pobytu: listopad 2013, podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, Krzysztof D
Zrecenzowano 13 sierpnia 2013

cały pobyt, obsługa i jedzenie na bardzo wysokim poziomie . Kolejne wakacje też w Delphin Palace !!! Plaża , baseny , wokół mnóstwo barów . Obsługa zawsze miła i usmiechnięta . Jedyny minus to tyle , że po przyjeździe do hotelu o 7.20 rano , zakwaterowanie dopiero przed 12-tą .

• Data pobytu: lipiec 2013, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Sebastian K