Zrecenzowano: 15 kwietnia 2019

Dobre jedzenie, bardzo miła obsługa. Nawet przy sporej ilości gości za drinkiem nie czeka się długo. Wśród alkoholi w opcji all markowe. Pokój bez zastrzeżeń. Duży bezpłatny parking. Z lotniska niedaleko a i do centrum miasta nie jest trudno wybrać się.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, abcd51
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BarutHotels, General Manager, Lara Barut CollectionOdpowiedź udzielona 15 kwietnia 2019

Dear abcd51,

Thank you for your stay at the Lara Barut Collection and your time you have taken to post this review on Tripadvisor. I am delighted to hear that you were happy with your accommodations, of your positive experience with our extensive facilities. I hope you will consider us again the next time you're in the area.

Zrecenzowano: 29 stycznia 2019

Mieszkaliśmy w budynku bocznym. Suita rodzinna dla 5 osób. Pokoje przestronne w każdym sterowana klimatyzacja. Codzienne sprzątanie, wymienianie ręczniki i zestaw kosmetyków. Łazienka duża z prysznicem i wanną. Mini bar i sejf w cenie. Jedzenie znakomite zarówno w restauracji głównej jak i w restauracjach a la carte. Obsługa przesympatyczna i pomocna zawsze. Cokolwiek by nie było potrzebne hotel zawsze staje na wysokości zadania. Animatorki wesołe i uśmiechnięte. Różnorodność zajęć, basen podgrzewany w zimie, łaźnia turecka ...W pobliżu hotelu bazar i sklepy można poszaleć na zakupach. Na pewno tu wrócimy.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Beata L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BarutHotels, General Manager, Lara Barut CollectionOdpowiedź udzielona 29 stycznia 2019

Dear Beata,

Thank you for choosing Barut Lara for your holiday destination. I am thrilled our beautiful resort provided you with an unforgettable Mediterranean holiday. I am truly grateful for your wonderful review, and cannot wait to welcome your return for another exceptional holiday experience!

Zrecenzowano: 16 stycznia 2019

Bez dwóch zdań hotel zdecydowanie zasługuje na swoje gwiazdki. Mieszkaliśmy w budynku głównym. Pokój przestronny, wyposażony w sterowaną klimatyzację, duża łazienka, wygodne łóżko. Ręczniki basenowe, szlafroki i kapcie - w pokoju. Zestaw do parzenia kawy i herbaty - w pokoju. Codziennie uzupełniany mini bar - w cenie. Sejf w pokoju - w cenie. Pokój sprzątany dokładnie i codziennie. Świetnie rozwiązana kwestia zmiany pościeli. Wystarczyło na łóżku położyć odpowiednią informację - był to sygnał dla obsługi o konieczności wymiany pościeli. Jedzenie bardzo różnorodne. Sok pomarańczowy - wyciskany. Polecam również pomarańcze - super. Rosną na terenie hotelu. Dla spóźnialskich, późna kolacja od północy do pierwszej. Możliwość skorzystania z restauracji a`la carte w cenie. Rekomenduję zarezerwować stolik od razu po przyjeździe, ponieważ jest dużo chętnych. W drodze na plażę jest restauracja grillowa. Zdecydowanie polecam, szczególnie grillowaną wołowinę - pyszna. Na poziomie - 1 w określonych godzinach, chyba od 10 do 18 jest otwarta typowa kafejka: wybór kaw, ciast, deserów i lodów - pychotka. Na parterze bar czynny 24 godziny. Warto podkreślić, że wszystkie alkohole, w tym importowane są w cenie pobytu. Na plaży bezpłatny bar. Nie mogę ocenić basenów, ponieważ byliśmy zimą i tylko jeden zewnętrzny miał podgrzewaną wodę. Kąpaliśmy się w słoneczny dzień. Poza sezonem nie należy zwracać uwagi na prognozy, gdyż pogoda zmienia się dosłownie z godziny na godzinę. Przekonaliśmy się o tym sami. Z hotelu do centrum Antalyi jest daleko około 20 km. My jeździliśmy taksówkami (trzeba się targować, dobra cena to 70 lir /około 12 dolarów/ - lepiej mieć liry, bo niekorzystnie przeliczają z waluty). Niemniej jednak do centrum jeździ również autobus (przystanek koło hotelu) o numerze 07. Tylko tyle, że zajmuje to ponad godzinę. Niedaleko hotelu są delikatesy Migros - można płacić walutą, ale reszta jest w lirach (dobry przelicznik). W samej Antalyi (2 mln mieszkańców) koniecznie trzeba pojechać do akwarium - niezapomniane przeżycie. Polecam lokalne biuro polskitur.pl. Prowadzi je Turek doskonale mówiący po polsku. To, co bardzo ważne. Zrobiliśmy poważny błąd biorąc ze sobą zapas ubrań. W centrum Antalyi jest mnóstwo sklepów, domów handlowych, w których ceny dosłownie powalają w pozytywnym znaczeniu. Doskonała jakość ubrań i ogromny wybór. Proszę mi wierzyć, że żonę udało mi się wyciągnąć z 5 piętrowego sklepu z odzieżą dopiero po 3 godzinach. Jest wybredna, a wyszła z 3 reklamówkami. Na bazarze kupowaliśmy tylko pamiątki. Radzę na bazarach omijać sklepy z "oryginalną odzieżą" - po prostu lipa jakościowa. Warto zjeść typowego kebaba (iskander) - super. Do wyboru: wołowina z baraniną i kurczak. Trzeba jednak patrzeć na jakość lokalu - wybrać czysty i często odwiedzany przez miejscowych. Polecam wycieczkę do Istambułu. Jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji - proszę pisać bogdan2003@wp.pl
pozdrawiam
Bogdan

Termin pobytu: grudzień 2018
4  Dziękujemy, boguslawb556
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BarutHotels, General Manager, Lara Barut CollectionOdpowiedź udzielona 17 stycznia 2019

Dear Bogdan,

Thank you for taking the time to share your first experience at the Barut Lara and detailed feedback with recent and future guests of ours. I'm pleased to read that you thoroughly enjoyed your holiday with us and your glowing observations about hotel facilities. Thank you for your positive feedback regarding the dedicated service provided by our staff. I look forward to having the opportunity to welcome you back to our hotel for another fantastic holiday in the future!

Zrecenzowano: 20 listopada 2018

Hotel porządny choć wystrój już leciwy. Profesjonalna i uprzejma obsługa. Bardzo duży wybór jedzenia i napojów. Pięknie utrzymany ogród, ładne czyste baseny.
Nie wszystkie atrakcje hotelu poznaliśmy bo w listopadzie to już trochę po sezonie i może dlatego brakowało ciekawych programów animacyjnych. W restauracji a la carte "Laura Pizzeria" wyśmienita pizza. Pogoda trafiła się wyśmienita.

Wskazówka dotycząca pokoi: Przy oczekiwaniu na transfer, wszystko dostępne.
Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, redbok64
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BarutHotels, General Manager, Lara Barut CollectionOdpowiedź udzielona 21 listopada 2018

Dear redbok64,

Thank you for staying with us and taking the time to write a review of our hotel. I am truly happy that you fully enjoyed your stay at the Barut Lara and found the service, the hotel grounds and food praiseworthy. I appreciate your feedback and will definitely share it with my team. I already look forward to welcoming you again for another great holiday with us.

Zrecenzowano: 30 października 2018

Hotel dla wymagających. Świetnie położony (blisko Antalii, niedaleko lotniska), dobrze zorganizowany, z pięknym ogrodem, mnóstwem atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, fajnie urządzonymi pokojami, ładnym i ciekawym lobby, ładnymi basenami, piękna plażą i szeregiem innych udogodnień, które powodują, że niesposób się tu nudzić.
Hotel położony jest przy samej plaży, na którą wychodzi się z obszernego i bardzo ładnie zagospodarowanego ogrodu o powierzchni kilku hektarów - z licznymi alejkami, basenami, małym aquaparkiem, fajnym „kącikiem” dla dzieci, strafą tylko dla dorosłych itp. Krótko mówiąc, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Hotel duży, składający się z budynku głównego, gdzie oprócz samych pokoi jest obszerne lobby z barem czynnym całą dobę, centrum spa, fitness z nieźle wyposażoną siłownią, kawiarnia, klub nocny i kilka innych atrakcji oraz kilku budynków bocznych. Całość jest ze sobą połączona siecią przejść i korytarzy. Pokoje są wygodne, przestronne (my zamiast standardowego dostaliśmy bez dopłaty rodzinną suitę), z bezpłatnym sejfem, codziennie bezpłatnie uzupełnionym minibarem, tv sat i szeregiem innych drobnych udogodnień, jak choćby możliwość zamówienia anatomicznej poduszki, które czynią pobyt beztroskim i jeszcze przyjemniejszym. Pokoje bardzo czyste, podobnie jak teren całego hotelu.
W hotelu, oprócz restauracji głównej jest kilka restauracji tematycznych.
W każdej z nich można naprawdę dobrze zjeść. Mnie szczególnie przypadł do gustu grill na świerzym powietrzu, restauracja rybna oraz serwująca lokalne przysmaki.
Są też liczne bary, w tym bary przy basenie i na plaży, a na plaży można miło spędzić czas w gazeboo lub pawilonie, gdzie kelnerzy i obsługa dbają o komfort i wygodę.
Można też poćwiczyć na „zewnętrznej” siłowni.
Atrakcji można mnożyć, a i tak pewnie o wszystkich nie wspomnę; jedzenie wyśmienite, napoje wspaniałe (w tym szeroki wybór importowanych alkoholi), a obsługa dyskretna i zawsze na miejscu.
Polecam hotel zwłaszcza szukającym beztroskiego odpoczynku.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, konrads275
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BarutHotels, General Manager, Lara Barut CollectionOdpowiedź udzielona 31 października 2018

Dear konrads275,

Thank you very much for taking the time to share your experience at the Barut Lara. I appreciate your kind words regarding the extensive facilities, our attentive and professional staff, and comfortable accommodation. It is our goal to provide exceptional service to all our guests. I am so pleased to read of your positive recommendation to others. I hope that you will consider us again in the future.