DO ZOBACZENIA

Nieźle zachowana Brama cesarza Hadriana, przez którą wchodzimy do Starego Miasta w Antalyi. Obiekt... Przeczytaj więcej

Przemek_K_premo18
Siedlce, Polska
Trochę starożytnego Rzymu w Turcji

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019
KrzysztofK5482
Góra Kalwaria, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 632)

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Mimo upływu 2000 lat robi wrażenie ( bardzo dobrze zachowana budowla) przez nią wchodzimy do magicznej starówki Antali ,dużo turystów .Fajnie że tu byłem.

Dziękujemy, KrzysztofK5482
Zrecenzowano: 14 grudnia 2018

dużo turystów, przez co ciężko o dobre zdjęcie. generalnie szału nie ma - spodziewałem się wiekszej atrakcji.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, daster85
Zrecenzowano: 21 listopada 2018

Ponieważ jest to obowiązkowe miejsce podczas zwiedzania musiałam się tam pojawić. Jeżeli ktoś ma problemy z chodzeniem, trudno się pod nią przechodzi.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano: 29 września 2018

przez nią wchodzi się do zupełnie magicznego miejsca jakim jest starówka Antali. Miejsce gdzie tak na prawdę zaczyna się przygoda z tym miastem

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, mibrzo
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018

Podczas spaceru przeszłam pod nią i zastanawiałam się czy to Ona? Ocenę podnosi okoliczność... Dwa śluby i widoki... Dopiero później podziwiasz architekturę.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Patrycja S