Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w pełni zasługuje na 5 gwiazdek. Wszystko idealne.
Hotel ogromny na bardzo duzym terenie. Od samego wejscia zachwyca swoja architektura i designem.
Na terenie hotelu juz nawet ciezko mi sie doliczyc ale okolo 6 basenow w tym duzy aqua patk dla dzieci. 1 z basenow z podgrzewana woda. Lezaki parasole bezplatne wszedzir rowniez na plazy.
Pokoje bardzo duze, wygodne, codziennie sprzatane.
Jedzenie przepyszne i w ogromnych ilosciach poczawszy od mies , pieczywa poprzez salatki , desery itd.
W hotelu sklepiki, fryzjer. Dojscie do plazy od razu z hotelu. Przy kazdym basenie i drozce nad morze bary z przekaskami. Mozna zjesc doslownie wszystko od kebaba popdzez pizze, wolowine, makaron itd.
Drinki w barach z oryginalnego alkoholu. Przepyszne. Polecam herbate prawdziwa turecka.

Po wyjsciu z hotelu 5 min spacerkiem dojdziemy do licznycb sklepow , restauracji ktore sa w miejscowosci.

Idealny hotel dla kazdego i na pewno wart swojej ceny.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Patrycja B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRMDelphinhotels, Yönetici, Delphin BE Grand ResortOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Dear Guest,

Thank you for taking the time to leave a feedback about your stay at our hotel. We are sincerely glad that you have only pleasant emotions and memories of staying with us. We look forward to welcoming you again!

Best regards,
CRM of Delphin Hotels
Mouhammar Ayubu S

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Byłam w 5 hotelach tej sieci i uważam że Delphin Be Grand jest zdecydowanie najlepszy. Jeszcze w tym roku wracam drugi raz.
Miejscowość Lara więc blisko lotniska.Transfer ok 20min. W hotelu byliśmy ok 1 w nocy.Zameldowanie ekspresowe.Dostalismy pokój na samej górze z widokiem na morze bez dopłaty.Zaproponowano nam też jedzenie.Pokoj duży i ładny.Bardzo czysty. Panie sprzedały każdego dnia.Hotel duży więc na początku trochę można pobładzić. Wystrój przepiękny. Z zewnątrz też robi wrażenie zwłaszcza wieczorem.Zdecydowanie wyróżnia się przy hotelach sąsiednich.
Jedzenie bardzo dobre.Ogromny wybór.Najlepsze kolacje bo każdego dnia inny wieczór tematyczny. Plus za wydzieloną częśc tylko dla dorosłych.
W ciągu dnia praktycznie non stop można coś gdzieś zjeść.Jest cała alejka z roznymi przekaskami.Na obiad również nie trzeba iść do budynku głównego bo mamy obiad przy amfiteatrze.Lodowki z napojami z których możemy korzystać 24h.
Pyszne drinki i ogromny wybór.Kelnerzy jeżdżą na rolkach wokół basenu i pytają na co mamy ochotę.
Kilka basenow z ciepłą wodą. Genialny aquapark.Można się pobawić.
Lezaków bardzo dużo.Nie ma zajmowania wczesnym rankiem.Nawet o 11 mozna spokojnie znaleźć a ludzi było bardzo bardzo dużo.
Animacje w ciągu dnia super.wieczorne w amfiteatrze też ok ale my wolelismy posłuchać muzyki na żywo np na molo czy w lobby barze.
Alkohol- my nie trafiliśmy ani razu żeby nalali czegoś tańszego. Zawsze dali konkretnie to co się powiedziało.A np w Imperialu czy Divie były takie wpadki.
Wieczorne dyskoteki super.Kazdego dnia coś fajnego się działo a imprezy były do ok 2 w nocy. Disco pod gołym niebem przy plaży więc super (nie tak jak w Imperialu w zatęchłej piwnicy)
Wszyscy bardzo mili i uśmiechnięci.
Jest to drugi hotel w Turcji do którego nie mam absolutnie zastrzeżeń. I już odliczam dni do września by tam wrócić :)

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kaarolaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRMDelphinhotels, Yönetici, Delphin BE Grand ResortOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Hello Dear Kaarolaa

Delphin Hotels Family wish you a good day from Antalya, the holiday paradise in Turkey.
We sincerely thanks you for this review and It is always a great pleasure to read a comment left by our Guests because these comentaries help us to improve on the growth and quality of our hotel and our services.
Looking forward to welcoming you again in the nearest future

Best Regards,
CRM of Delphin Hotel (Conrad B.)

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

W sumie bardzo miło spędziliśmy czas i poza paroma wpadkami byłoby super. Jest to Delphin o zauważalnie niższym standardzie niż np. Palac. Niedociągnięcia szczególnie w obsłudze na recepcji - na zameldowanie czekaliśmy ponad godzinę w kolejce; obsługa w barach nie koniecznie komunikuje się po angielsku i zamiast kawy dostaliśmy czekoladę, a zamiast herbaty kawę. Kilkukrotnie zabrakło prądu na jakiś czas - ale to pewnie siła wyższa. Poza tym duży obiekt - komunikacyjnie trudny - ale jest oznakowany i można się połapać. Jedzenie bardzo dobre, dużo barów z przekąskami, miło i przyjaźnie. Ratownicy na każdym basenie i w morzu - są skuteczni i kompetentni - byliśmy świadkami akcji ratunkowej i wszystko było błyskawicznie . Dużo atrakcji dla dzieci, animacje wieczorne bardzo średnie. W ciągu tygodnia trafiliśmy może na 2 fajne, reszta na kiepskim poziomie.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój typu loft - duży, przestronny, z niefajnym widokiem na pomieszczenia gospodarcze; balkon tylko na dole, góra bez okna.
Dziękujemy, Rodzinka_21
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRMDelphinhotels, Yönetici, Delphin BE Grand ResortOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2019

Hello Dear Rodzinka_21

Your review with its relevant remarks will be forward in full to the management of the hotel.

Best Regards,
CRM of Delphin Hotel (Conrad B.)

Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Pobyt oceniam jako udany pomimo wielu niedogodności jakie nas na miejscu spotkały o czym poniżej. To już nasz 3 hotel z sieci Delphin i jednocześnie największe rozczarowanie gdyż oczekiwaliśmy podobnego standardu.
Największym rozczarowaniem jest zdecydowanie poziom obsługi. Problem jest ewidentnie po stronie zarządzającej hotelem a szczególnie personelem. Podczas naszych pobytów w hotelach tej sieci cały czas przeprowadzane były kontrole wewnętrzne takie rzeczy jak woda w basenie, czystość hotelu i nawet takie drobnostki jak temperatura posiłków były kontrolowane cały czas a tutaj NIC. I tak w trakcie pobytu temperatura powietrza ponad 40 stopni a woda w basenie dla dzieci przez 4 dni była poniżej 20. ( nikt nie był w stanie odpowiedzieć mi dlaczego) Prawie wszyscy przenosili się do dużego basenu przez co był problem ze znalezieniem wolnego miejsca. Sprzątanie pokoi słabiej niż 3. W łazience odpadała spłuczka, rączki od mebli, wieszak na ręczniki. Usytuowanie kids clubu przy rzece i ogrodzeniu gdzie dostęp mają także osoby z zew. w oddaleniu od reszty obiektów uważam za dalece nietrafne. Natomiast centralne miejsce przy drodze na molo dla fryzjera i centrum spa to pomyłka. Wystrój lobby surowy ale to rzecz gustu. Za największy minus uważam jednak ( z czym pierwszy raz spotkałem się w Turcji) to oszukiwanie na alkoholach. Leją najtańsze alkohole pomimo zamawiania konkretnych marek. Myśląc, że ktoś nie potrafi odróżnić ich smaku. Jaki w tym mają interes to mogę się tylko domyślać ale nie jest to na pewno polityka hotelu tylko jak napisałem wyżej BRAK KONTROLI NAD PRACOWNIKAMI nad czym ubolewam bo hotel ma bardzo duży potencjał.

3  Dziękujemy, Saxon R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRMDelphinhotels, Yönetici, Delphin BE Grand ResortOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Hello Dear Saxon,

Thank you for taking the time to leave feedback about your stay at our hotel.
It is always a great pleasure to read a comment left by our Guests because these commentaries help us to improve the growth and quality of our hotel and our services.
We are sincerely glad that you have pleasant emotions and memories of staying with us. We look forward to welcoming you again!

Best regards,

CRM of Delphin Hotels
(Ahmed)

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Hotel rewelacyjny , wspaniala infrastruktura dla dzieci jak i doroslych . Jedzenie w restauracjach bardzo rozmaite , kazdy znajdzie cos dla siebie. Pokoje bardzo czyste i przestronne , goraco polecam dla rodzin z dziecmi

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Adrian H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRMDelphinhotels, Yönetici, Delphin BE Grand ResortOdpowiedź udzielona 16 czerwca 2019

Dear Guest.

We appreciate your great review which shows us that our main aim is reached and our guests enjoy their holiday. All kind of reviews is so important for us. Because according to them we are able to improve some kind of directions or understand that all we make goes well. All your notes which should be improved or has some flaws are saved and will be given to our management.
Thank you for the time you spent to share your experience and we hope to welcome you back to Delphin Hotels in the near future.

Best Regards
CRM of Delphin Hotel