Zrecenzowano: 5 kwietnia 2019

Super wakacje z niemiłym zakonczeniem.
Hotel bardzo okazały, czysty, pokoje przestronne, jedzonko urozmaicone, obsługa, poza tą recepcyjną, ok.- bardzo miła i uczynna. Blisko centrum przepięknego miasta, przecudowne widoki.
Spędziliśmy tam 7 super dni i wszystko zapowiadało się, że do domku przywieziemy same cudowne wspomnienia, tak sie jednak nie stało.
W momencie wymeldowania się okazało się , że mamy do zapłaty sporą kwotę za , jak się okazało, korzystanie z barku, który defacto miał być w opcji All inclusive darmowy- pytaliśmy, upewnialiśmy się u pracowników recepcji, który barek (były 3) jest płatny, a który darmowy. Normalnie pomyślałabym, że coś jednak źle zrozumiałam ,ale zaskoczeni byli też inni, którzy w tym czasie się wymeldowywali, również i oni otrzymali informację o konieczności dodatkowej zapłaty i nerwowo probowali wyjaśnić tę sytuację. A co ciekawe wydruk z informacją na, na którą powoływał się Recepcjonista, która miała zaupełnie sprzeczne informację z tymi, które uzyskaliśmy od obsługi hotelu, powinniśmy otrzymać w momencie zameldowania się w hotelu, a nie w czasie wymeldowania się .Przy tym nikt nie otrzymał zadnego paragonum, faktury, ani innego dokumentu uprawniającego do żadania zapłąty. Więc dla mnie było to jasne, że o celowo wprowadzano nas w bląd przez pracowników hotelu , co miało skutkować dodtakowym zarobkiem dla hotelu. Rozumiem, że luty to słaby okres do zarabiania pieniędzy przez hotel ale posuwać się do takich metod - to jest żenujące... Ale mimo to polecam ten hotel i jednocześnie zalecam wielką ostrożność.

Wskazówka dotycząca pokoi: niestety, przy tak słabym obłożeniiu otryzamiśmy pokój z bardzo bliskim widokiem na okna saaiadującego budynku
Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, kottki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ramada Plaza A, Konuk İlişkileri Müdürü, Ramada Plaza by Wyndham AntalyaOdpowiedź udzielona 9 kwietnia 2019

Dear guest,

we would like to thank you for sharing your personal experiences with us.

we will improve service quality of our hotel with your valuable comments.

we can only act within our concept.

Kindly regards,

(Drogi Gościu,
chcielibyśmy podziękować za podzielenie się z nami swoimi osobistymi doświadczeniami.
poprawimy jakość usług naszego hotelu z cennymi komentarzami.
możemy działać tylko w ramach naszej koncepcji.
Uprzejme pozdrowienia,)

Zrecenzowano: 1 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel. Nawet po sezonie jest co robić. Świetny basen, widoki. Super obsługa. Dba o każdego. Blisko do Starego Miasta i sklepów. Polecam wodospady oraz wycieczkę do Side.Na pewno tu wrócimy.

Termin pobytu: marzec 2019
1  Dziękujemy, Beata578
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ramada Plaza A, Halkla İlişkiler Müdürü, Ramada Plaza by Wyndham AntalyaOdpowiedź udzielona 2 marca 2019

Dear Guest,

thank you for evaluating our hotel, sharing your review with us and holiday lovers. Thanks to our valuable guests' opinions, we can see our services' 'through the eyes of the guests'' and find the chance to develop. Thank you for conveying your nice comments and we wish you the most welcome again.

Ramada Plaza Antalya Team

Zrecenzowano: 1 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Super!!! Piwrwszy raz i poprostu naj naj. Jeszcze tu wróce. Hotel, obsluga, DJ, bar i cała reszta beautiful. Dziękujemy bardzo. Za wspanialy za gościnoość, za do rą zabawę i całą resztę. Do zobaczenia w maju

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, KUnka47292

Dear Guest;

First of all, we would like to thank you for sharing your thoughts and evaluation with your precious time.

During your stay, we are very happy that you are satisfied with our staff's interest and happily separated from our hotel.

We hope to welcome you in our hotel as soon as possible.

Ramada Plaza Antalya Team

Zrecenzowano: 20 listopada 2018

Piękny hotel, wspaniałe apartamenty rodzinne ponad 60 m2, dobra kuchnia, miła, dyskretna obsługa. Przepiękne widoki z okna. Bardzo blisko na starówkę, a starówka przepiękna. Postój taxi pod samym hotelem, troszkę dalej tramwaj. Gorąco polecam

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Marta M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ramada Plaza A, Guest Relations Manager, Ramada Plaza by Wyndham AntalyaOdpowiedź udzielona 21 listopada 2018

Dear Guest,

Thank you very much for your positive Comment. we hope to welcome you as soon as possible again. Best

Regards Ramada Plaza Antalya

Zrecenzowano: 19 listopada 2018

Bardzo fajny hotel, czyste, przestronne pokoje, bardzo dobre jedzenie (5 posilkow w opcji all-inc). Lokalizacja bardzo blisko centrum (stare miasto i ulica z licznymi sklepami). Dojazd z/do lotniska ok 20min.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Piotrek G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ramada Plaza A, Guest Relations Manager, Ramada Plaza by Wyndham AntalyaOdpowiedź udzielona 20 listopada 2018

Best Regards
Ramada Plaza Antalya