Polecam popołudniwa wycieczke

Zrecenzowano: 3 maja 2012
michal_p1977
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy to miejsce po wizycie w Antalya Aquarium, i skorzystaliśmy tylko z delfinarium - dlatego też o tej część kompleksu mogę się wypowiedzieć. Niestety było to jedyne miejsce podczas zwiedzania Turcji, które wywarło w nas negatywne wrażenie. Mala przestrzeń, 2 delfiny, 3 foki i białucha, zwierzaki nie wyglądały na zadbane zresztą jak całe miejsce. Większa część pokazu to "bazar" w dodatku bardzo natrętny psujący całą przyjemność z tego co pozostało z widowiska. Oferta powinna nazywać się bazar z delfinami w tle, zresztą jeden pan z obsługi dosadnie na uświadomił "it's just a business" niesympatycznie :( Mając doświadczenie z innymi takimi miejscami to wypada bardzo bardzo blado.

1  Dziękujemy, P_Kajzerka
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2015

Warto się wybrać do Delfinarium, dużo radości dla dzieci ale też dla dorosłych. Pomimo zadaszenia i wentylatorów dosyć ciepło, warto zabezpieczyć się w napoje lub kupić na miejscu.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2015
Dziękujemy, Beata1212
Zrecenzowano: 25 czerwca 2015

super pokaz w wykonaniu wielkiego morsa.Pływanie z delfinem rewelacyjne.One są boskie.Chętnie to znów powtórzę za jakiś czas.Tylko te koszta.125 dol to dużo za samo pływanie+30 za filmiki na płytce.ech

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2015
1  Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano: 13 stycznia 2015

Piękne definarium oraz terrarium.Jako dodatkowa atrakcja "komora lodowa" ze slizgawką w lecie szczególnie dla dzieci./sa dostępne ciepłe ubrania/

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2014
2  Dziękujemy, toja b
Zrecenzowano: 9 lipca 2014

wspaniałe show ale sporo kosztuje, pływanie z delfinami niezapomniana przygoda, warto to zobaczyć i wydać pieniądze, wkurzało brak możliwości robienia zdjęć przy indywidualnym pływaniu z delfinem jedyna opcja kupić zdjęcia od nich

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2014
Dziękujemy, Marta S