Zapisz
Green Canyon

Biuro Metin Tour to profesjonalna obsługa na bardzo wysokim poziomie. Wycieczki kupiłam będąc... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
IrenaSz
Bytom, Polska
Kapadocja ,Pamukale i Zielony Kanion

Niesamowite biuro podrozy,wraz z mezem i dwuletnim synkiem bedac w Side 3 razy skorzystalismy z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Katarzyna K

Zrecenzowano: 9 września 2019

Wykupiliśmy wycieczkę w Polsce przed wyjazdem,wszystko było OK .Turecki przewodnik mówił dobrze po polsku,jedynie bardzo długa jazda była uciążliwa.Generalnie wszystko na +.........

2  Dziękujemy, Eugeniusz D
Zrecenzowano: 4 września 2019

ODRADZAM WYJAZD Z TEGO BIURA
Wycieczka do Pamukkale z tureckim przewodnikiem mówiącym po polsku . Wycieczka do Pamukkale bez zwiedzania podstawowego punktu programu czyli skał wapiennych ,przewodnik przegonił całą po starożytnych okolicach z amfiteatrem i z naciskiem kąpieli w basenie Kleopatry a na koniec przegonił całą grupę przez 3 km "ścieżkę zdrowia" pokazując pozostałości ruin po Kleopatrze .Gdy zadano pytanie czy pojedziemy na jezioro z którego widać wapienne skały odparł ze zdziwieniem że nie.Osoby które nie kąpały się w basenie mogły sami przejść i zwiedzić skały wapienne o których praktycznie nie wspominał .W drodze powrotnej autokar zajechał pod pseudo atrakcyjny sklep na zakupy.Autokar którym jechaliśmy masakra ledwo podjeżdżał pod wzniesienia wszystkie inne wycieczki tyko nas wyprzedzały.

1  Dziękujemy, Steefan S
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Witam w poniedziałek byliśmy na hammamie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Pod hotel o wymienionej godzinie zajechał niż im, który nas zawiózł . Bylo super. Polecamy.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Arek R
Zrecenzowano: 3 września 2019

Wycieczka wykupiona w cenie niższej o ponad 50€ (przy 2 osobach dorosłych i 2 dzieci) niż u Touroperatora, z którym przylecieliśmy do Turcji. Na plus szybkość obsługi i super bezkosztowy kontakt (chat, Whatsap, mail) oraz wycieczka bez obowiązkowego jak u touroperatora shoppingu.
Na minus brak polskojęzycznego pilota ale dla nas nie był to problem i zdecydowaliśmy się na to świadomie. Było to jasno napisane w ofercie.
Polecam!!!

Dziękujemy, Obiezyswiat12
Zrecenzowano: 1 września 2019

Super wycieczka, z Przewodnikiem Turkiem mówiącym po polsku, ciekawy program, dużo informacji historycznych, piękne miejsce, jak z Quo vadis, wycieczka popołudniu! Ogromny plus gdyż temperatury zabójcze Polecam! Nie daję max jedynie za obowiązkowy zajazd do sklepu z pamiątkami,słodyczami i kosmetykami ale to standard i obowiązkowy element każdej wycieczki wiec ok Polecam biuro i Efez !

Dziękujemy, Karolina B