oferta biura bardzo dobra

świetny przewodnik,szeroki wachlarz wycieczek,szybka organizacja,dostępne ceny,poznawanie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Michasia1
Kapadocja

Super,super przesuper. Krajobrazy,lot balonem,organizacja wycieczki przez Metin Tour... Przeczytaj więcej

EAK201
Białystok, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

ODRADZAM WYJAZD Z TEGO BIURA
Wycieczka do Pamukkale z tureckim przewodnikiem mówiącym po polsku . Wycieczka do Pamukkale bez zwiedzania podstawowego punktu programu czyli skał wapiennych ,przewodnik przegonił całą po starożytnych okolicach z amfiteatrem i z naciskiem kąpieli w basenie Kleopatry a na koniec przegonił całą grupę przez 3 km "ścieżkę zdrowia" pokazując pozostałości ruin po Kleopatrze .Gdy zadano pytanie czy pojedziemy na jezioro z którego widać wapienne skały odparł ze zdziwieniem że nie.Osoby które nie kąpały się w basenie mogły sami przejść i zwiedzić skały wapienne o których praktycznie nie wspominał .W drodze powrotnej autokar zajechał pod pseudo atrakcyjny sklep na zakupy.Autokar którym jechaliśmy masakra ledwo podjeżdżał pod wzniesienia wszystkie inne wycieczki tyko nas wyprzedzały.

1  Dziękujemy, Steefan S
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Witam w poniedziałek byliśmy na hammamie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Pod hotel o wymienionej godzinie zajechał niż im, który nas zawiózł . Bylo super. Polecamy.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Arek R
Zrecenzowano: 3 września 2019

Wycieczka wykupiona w cenie niższej o ponad 50€ (przy 2 osobach dorosłych i 2 dzieci) niż u Touroperatora, z którym przylecieliśmy do Turcji. Na plus szybkość obsługi i super bezkosztowy kontakt (chat, Whatsap, mail) oraz wycieczka bez obowiązkowego jak u touroperatora shoppingu.
Na minus brak polskojęzycznego pilota ale dla nas nie był to problem i zdecydowaliśmy się na to świadomie. Było to jasno napisane w ofercie.
Polecam!!!

Dziękujemy, Obiezyswiat12
Zrecenzowano: 1 września 2019

Super wycieczka, z Przewodnikiem Turkiem mówiącym po polsku, ciekawy program, dużo informacji historycznych, piękne miejsce, jak z Quo vadis, wycieczka popołudniu! Ogromny plus gdyż temperatury zabójcze Polecam! Nie daję max jedynie za obowiązkowy zajazd do sklepu z pamiątkami,słodyczami i kosmetykami ale to standard i obowiązkowy element każdej wycieczki wiec ok Polecam biuro i Efez !

Dziękujemy, Karolina B
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Miałam przyjemność wykupić w biurze Metin Tour wycieczkę fakultatywną z Side pod nazwą "Alanya city tour". Wycieczkę zarezerwowałam ze względu na fajny program oraz to że miała być z polskim przewodnikiem. Niestety przewodnik okazał się beznadziejny, Turek kaleczący język polski, przez cały dzień "opowiadał" może z 15 min. Turcja ma ciekawą historię ale na tej wycieczce nic nie można się było dowiedzieć. Ahmed zaczynał coś mówić, nagle kończył, mówił coś pod nosem :( I największym rozczarowaniem było to że nie wjechaliśmy na wzgórze Kale które było w programie :(

1  Dziękujemy, MagdaN1978