oferta biura bardzo dobra

świetny przewodnik,szeroki wachlarz wycieczek,szybka organizacja,dostępne ceny,poznawanie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Michasia1
Kapadocja

Super,super przesuper. Krajobrazy,lot balonem,organizacja wycieczki przez Metin Tour... Przeczytaj więcej

EAK201
Białystok, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2019

Super wycieczka, z Przewodnikiem Turkiem mówiącym po polsku, ciekawy program, dużo informacji historycznych, piękne miejsce, jak z Quo vadis, wycieczka popołudniu! Ogromny plus gdyż temperatury zabójcze Polecam! Nie daję max jedynie za obowiązkowy zajazd do sklepu z pamiątkami,słodyczami i kosmetykami ale to standard i obowiązkowy element każdej wycieczki wiec ok Polecam biuro i Efez !

Dziękujemy, Karolina B
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Miałam przyjemność wykupić w biurze Metin Tour wycieczkę fakultatywną z Side pod nazwą "Alanya city tour". Wycieczkę zarezerwowałam ze względu na fajny program oraz to że miała być z polskim przewodnikiem. Niestety przewodnik okazał się beznadziejny, Turek kaleczący język polski, przez cały dzień "opowiadał" może z 15 min. Turcja ma ciekawą historię ale na tej wycieczce nic nie można się było dowiedzieć. Ahmed zaczynał coś mówić, nagle kończył, mówił coś pod nosem :( I największym rozczarowaniem było to że nie wjechaliśmy na wzgórze Kale które było w programie :(

1  Dziękujemy, MagdaN1978
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Witam. W sierpniu byłem na wycieczce w Antalya akwarium. Wyjazd z tym biurem (Może to wina tylko przewodnika) polegał głównie na dowiezieniu uczestników wycieczki na dane miejsce , zakup biletow i danie nam czasu wolnego. Róbta co chceta. Myslalem ze bedac na starówce dowiem sie czegoś więcej na temat miasta. Niestety doszliśmy do tarasu widokowego, Pani przewodnik pokazała nam palcem miejsca gdzie możemy się kierować aby coś zobaczyć. Myślałem że nas poprowadzi w te miejsca ale dostaliśmy czas wolny. Radz sobie sam. Lipa. Widziałem zdziwienie innych uczestników. Reasumując jeżeli ktoś chce jechać do akwarium i na starówkę na wycieczkę z biurem nich pomyśli czy nie wartość się tam na własną rękę (Może taxi?) Szkoda bo czytałem wiele pozytywnych opinii na temat biura. Chyba że tylko takie sa publikowane. Zresztą zaraz będę wiedział. Pozdrawiam.

4  Dziękujemy, okazjonalista
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

byliśmy na dwóch wyprawach z biurem Metin i obie były perfekcyjnie od momentu rezerwacji, poprzez płatność i co najważniejsze prowadzenia wycieczek; biuro dysponuje dobrymi autokarami i co najważniejsze tureckimi przewodnikami mówiącymi po polsku. Na obu wycieczkach było po dwóch kierowców. Trudno opisać wszystkie wrażenia ale nie zaskoczyło nas nic co nie było zapowiedziane. przewodnicy z wiedzą, kulturą i bez jakiegokolwiek naciągactwa. Wielkie thx dla Pana Alladyna znanego z licznych wypraw do Kapadocji. Świetna alternatywa dla wypraw kupowanych u rezydenta i nieporównywalna w stosunku do wycieczek oferowanych w licznych małych biurach w każdym z ośrodków w których jedzie pół Europy.

Dziękujemy, 403tomaszo
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

W lipcu byłam z rodziną na 2 wycieczkach z Side do Alanyi i Perły Gór Taurus. Bardzo polecam drugą wycieczkę, którą prowadził właściciel biura Metin (bardzo ciekawa osobowość). Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana począwszy od rezerwacji w Polsce i co najważniejsze po polsku.

Dziękujemy, Jaski2x