Najlepsza wycieczka życia!

Wycieczkę rezerwowałam i płaciłam z Polski, na urlopie przebywaliśmy w Kemer, więc dość daleko na... Przeczytaj więcej

Escape746586
Ach, ta Kapadocja :)

Wycieczka do Kapadocji doskonale zorganizowana. Odbiór spod hotelu punktualny. Autokar wygodny... Przeczytaj więcej

KonradLuksik

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2017

Jeszcze w Polsce zarezerwowałam PERŁY GÓR TAURUS i ZŁOTY TRÓJKĄT. Kontakt na miejscu sprawnie - sms.
Polecam Perły ... wszystkie punkty programu zrealizowane. Byliśmy z dwójką dzieci - 9 i 11 lat. Kanion Sapadere - bardzo łatwy do przejścia, przepiękny górski krajobraz. Zwiedzających nie za wielu - to oczywiście na plus. Lunch wystarczający i smaczny.
Jaskinia Krasnoludków - mała , ale i tak warto. Plantacja owoców - to plantacja bananów. Leniwy spacerek , bo słońce prażyło. Zwiedzany wiejski meczet - mały, ale z pięknymi mozaikami i wzorami. Wizyta u gospodarzy pełna serdeczności. Podsumowując WARTO !!! No i najważniejsze - opieka : Metin był rewelacyjny. Ogromne poczucie humoru, profesjonalizm,świetny kontakt. Pozdrawiamy :-)
Niestety druga wycieczka ( już przedpłacona!) została odwołana. Zwrot wpłaty sprawnie przelany na konto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pojechaliśmy na ZŁOTY TRÓJKĄT z innym lokalnym biurem ..................... niby program cały zrealizowany ....... ale zabrakło Metina ;-(

1  Dziękujemy, asiakubik
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2017

W tym roku drugi raz byliśmy w Turcji i skusiliśmy się na wycieczki z oferty Metin Tour. Wzięliśmy trzy wycieczki. VIP Hammam: znana z zeszłego roku wycieczka, jednak w zupełnie nowym wydaniu. Dodatkowo ekstra atrakcją było błotko lecznicze, polecam każdemu. :) Druga wycieczka to Alanya Tour: profesjonalna opieka, odwiedzenie wszystkich ważnych w tym mieście miejsc i beztroski odpoczynek na Plaży Kleopatry. Trzecia wycieczka to Delfin Tour, czyli rejs statkiem. I to zdecydowanie najlepsza wycieczka. :) Super atmosfera, możliwość pływania zarówno w rzece, jak i morzu, skoki do wody, pływanie w okolicy wyspy żółwi, dyskoteka w pianie i delfiny, które udało się zobaczyć. :) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. :) Do zobaczenia za rok. :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, mp9790
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2017

Kupiłem w tym biurze wycieczkę na Kos - polecam. Ceny dużo niższe niż w Itace. Szybki kontakt przez internet. Żadnych problemów. Po co przepłacać jeśli w tym biurze można kupić taniej i w takim samym standardzie jak w biurach podróży w Polsce.

1  Dziękujemy, damians848
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2017

Wycieczki prowadzone bardzo profesjonalnie, sprawnie, w przemiłej atmosferze. Matin i p. Małgosia byli rewelacyjni. Wyboru dokonałam jeszcze w Polsce, później trochę zmieniłam plany wycieczkowe - żadnych problemów. Akwarium okazało się dobrym wyborem - syn był zachwycony. Świetny kontakt z pracowikami biura. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano: 29 lipca 2017

Już w Polsce wykupiliśmy kilka wycieczek w tym Hamam czy Aquapark i nie zawiedliśmy się na obsłudze. Wszystko fachowo zorganizowane, godziny odbioru o wyznaczonej porze, super komunikacja z biurem, także na miejscu. Szczególnie piękna wycieczka z Metinem do Gór Taurus....do dziś dzieci przeżywają kąpiel w zimnej wodzie ... Metin, dziękujemy za urozmaicenie pobytu...na pewno wrócimy do Turcji, którą jesteśmy zachwyceni
Pozdrawiam, Monika z rodzinką

1  Dziękujemy, mdiabelek