KAPADOCJA

Wielce polecamy! Bylismy 2 dni na świetnie zorganizowanej wycieczce. Żadnych ukrytych kosztów. Pani... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Fish505
Bajkowa Kapadocja

Byliśmy na 2-dniowej wycieczce w Kapadocji plus lot balonem. Przewodniczka p.Natalia, sympatyczna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
edward592015
Szczecin, Polska

Wycieczka udana.Pani Natalia kompetentna,sympatyczna.Posiada ogromną wiedzę wybiegającą z zakresu tematu wycieczki .Przekazała dużo ciekawostek z życia Turcji Wyjeżdżaliśmy z Side o 4,15 kontakt telefoniczny (wats up) nawet o tej porze był szybki.Trasa w kierunki Kapadocji niezbyt męcząca.Dużo postojów a to na śniadanie a to na krótki zwiedzanie a to na obiad.Mimo wszystko proponuje dla osób wrażliwych zażyć przed podróżą środki przeciw chorobie lokomocyjnej.Zakwaterowanie w dobrym hotelu.Wykupiliśmy Noc Kapadocką nam się podobało.Sama Kapadocja coś niesamowitego nie na darmo wpisane zostało w listę Unesco.Niestety lot balonem nie został zrealizowany mimo wcześniejszej rezerwacji.Ale była możliwość pojechania z samego rana na punkty widokowe,które też zapierały dech w piersi.Tu trzeba dość ciepło się ubrać ,dla mnie spodnie dresowe i bluza z długim rękawem było troche za mało - temperatura oscylowało około 9-11 stopni i wiało.

1  Dziękujemy, Sonia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata B, Kierownik, Biuro Podróży Alanya OnlineOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy, pozdrawiamy :)

Bardzo ciekawie przeprowadzone wycieczki. Sprawny transfer, czas w autokarze umilany ciekawymi opowieściami o Turcji. Przewodnicy pełen profesjonalizm- p. Marta oraz p. Iwona. Na obu wycieczkach towarzyszył nam turecki przewodnik( nie chcę przekręcić imienia ) ale był cudowny. Podróżowaliśmy z 6 letnim synkiem Jasiem, któremu umilał czas właśnie ten Pan. Pozdrawiamy serdecznie !:)
W ciągu jednego dnia można zwiedzić wiele ciekawych miejsc.
Będziemy gorąco polecać to biuro wszystkim.
Dla nas 10/10

Dziękujemy, Edyta K

Zapewne chodzi o Necatiego. Dziękujemy i pozdrawiamy!

Biuro Alanya Online odwiedziliśmy osobiście, gdzie dokonaliśmy zakupu starannie dobranej do naszego funduszu, wycieczki :) I to był strzał w dziesiątkę. W biurze zostaliśmy przyjęci bardzo przyjemnie przez sympatyczną panią Anię. Odbiór bezpośrednio spod hotelu (z małym poślizgiem czasowym), przejazd klimatyzowanym autobusem, polski przewodnik. Obecnie zostały nam niezapomniane wrażenia zarówno z jazdy autobusem po krętych górskich drogach, jak i niesamowite widoki z kanionu Sapadere. Tak trzymać!

Dziękujemy, Tomasz Z

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano: 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z biurem w Pamukkale oraz na Jeep Safari Sapadere. Obie wycieczki świetne. W przypadku Pamukkale- wszystko jak w programie, czas wolny na tyle dlugi by zobaczyć cały obszar, Pani przewodnik jak i w autobusie tak i na miejscu świetnie opowiadała o Turcji, widoki cudowne, autokar klimatyzowany.
Jeśli chodzi o jeep safari Sapadere to świetna zabawa! Grupa międzynarodowa- czyli tak jak w opisie wycieczki (więc nie rozumiem reszty opinii z pretensjami o to), bitwa wodną to świetna atrakcja, postój nad takim szmaragdowym jeziorkiem cudowny- piękny widok, przewodnicy i kierowcy jeepow mega szaleni uśmiechnięci i pomocni, sam kanion- WOW (woda rzeczywiście zimna ale przyjemne to bylo) nic dodać nic ująć. Za tak dobre ceny POLECAMY wycieczki z ALANYA ONLINE i dziękujemy

Dziękujemy, miskaaax3

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy! :)

Zrecenzowano: 9 września 2019

Pełen profesjonalizm, miła obsługa i kontakt non stop( telefon, sms, messenger ) przystępne ceny. Wycieczka na Kapadocję i Pamukkale z Panią Natalią rewelacyjna ( kopalnia wiedzy, znajomości językowe w tym turecki, ciekawy sposób przekazywania informacji czy wydarzeń historycznych, zawsze uśmiechnięta i sympatyczna, zawsze pomocna ) Jeden z lepszych przewodników których spotkałem w swoich podróżach po świecie ;-) Inne wycieczki to paralotnia, rafting i quad safari dla osób lubiących adrenalinę. Na pewno nie da się nudzić, a dodatkowo może się okazać tak jak w moim przypadku, że niemożliwe nie istnieje, bo pokonałem swoje lęki i słabości ;-) wszystko oczywiście za sprawą profesjonalnych instruktorów! także gorąco polecam!!! Naprawdę warto współpracować z nimi!!! Brawo Alanya online ;-)

Dziękujemy, JacobLEEE

Serdecznie dziękujemy za tak miły komentarz :) Pozdrawiamy!