Alanya
KAPADOCJA

Wielce polecamy! Bylismy 2 dni na świetnie zorganizowanej wycieczce. Żadnych ukrytych kosztów. Pani... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Fish505
Bajkowa Kapadocja

Byliśmy na 2-dniowej wycieczce w Kapadocji plus lot balonem. Przewodniczka p.Natalia, sympatyczna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
edward592015
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 8 września 2019

Skorzystaliśmy z biura, zachęceni blogiem p. Agaty. Jednak trafienie do siedziby w Alanyi dość trudne, słabo oznakowane. Po wejściu do biura-pustka, dopiero podeszliśmy do pokoju, pokazaliśmy się młodemu chłopakowi, który poinformował nas, że musimy poczekać, ponieważ koleżanka wyszła na przerwę. Przyszła dość szybko, załatwiła nas ok. Jednak kiedy zadawaliśmy jej pytania odnośnie wycieczki, cały czas wpatrzona w komputer klikała w klawisze, nie było to miłe i czułam się jak intruz. A były to proste pytania, na które odpowiadała mimochodem i na pewno nie szukała odpowiedzi w kompie.Tak, że wrażenie bardzo niekorzystne.Natomiast wycieczka bez zarzutu. Polecam skorzystać przez internet, nawet będąc jeszcze w Polsce.

Dziękujemy, Natalia W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata B, Kierownik, Biuro Podróży Alanya OnlineOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za ten komentarz, trafili Państwo do nas w sezonie, podejrzewam że z tego powodu pracownica biura rozmawiając z Wami jednocześnie odpisywała na internetowy czat na naszej stronie, gdzie też prowadzimy często wiele konwersacji naraz. Niemniej jednak uwaga została przekazana do naszego personelu, postaramy się poprawić na przyszłość :) Pozdrawiamy!

Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam na wycieczce Pamukkalle i było super, organizacja wzorowa - odbiór z samego hotelu i odstawienie nas pod sam hotel, od momentu złożenia rezerwacji non stop kontakt sms czy na messengerze, opowiadano na każde moje pytanie a miałam ich milion , atrakcje przemyślane i dobrze rozplanowane, na wszystko starczyło czasu i nie było poganiania itp. Bardzo fajne luźne podejście do grupy i ciekawe opowieści naszego przewodnika Memet'a (mam nadzieję, że dobrze napisałam)sprawiły, że wszyscy z zaciekawieniem Go słuchali. Chętnie powtórzę tą wycieczkę i gorąco polecam to biuro :)

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Maybe Y

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 4 września 2019

wycieczka do Alanyi jak najbardziej udana - wszystko co było do zobaczenia obejrzane i to w rozsądnej cenie :) pani Magda i Mehmet dali radę jako przewodnicy.
trochę może szybko, " w pigułce" ale mimo wszystko OK :) j
POLECAM :)

Dziękujemy, Marcin W

Taka jest właśnie ta wycieczka, w pigułce ;) Cieszymy się że się podobało! Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Byłem na wycieczce do kanionu Sapadere i Alanya city tour. Organizacja biura podróży Alanya Online rewelacyjna, polscy przewodnicy Marta i Maciej pełni pasji z dużym zasobem wiedzy i miło się ich słucha. Jeśli wrócę kiedyś do Alanyi to ponownie skorzystam z usług tego biura.

Dziękujemy, Podroznik133

Bardzo dziękujemy, zapraszamy! :)

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bylismy z Alanya Online w Kapadocji (8-9.08). Bardzo dobra organizacja - transport door to door. Mimo duzej odleglosci - dobrze zaplanowane postoje sprawily, ze dwojka naszych dzieci ani przez chwile nie narzekala na dluga jazde. Jedzenie w trakcie wycieczki rowniez na dobrym poziomie. Pani Natalia nie byla natarczywa w swoich opowiesciach i przekazywala swoja wiedze w odpowiednich momentach. Zarowno dzieciaki jak i my bylismy zadowoleni dowiadujac sie czegos nowego. Jedynie w niektorych miejscach brakowalo troche czasu zeby na spokojnie wszystko zobaczyc (zrozumiale przy tak napietym programie). Hotel w samej Kapadocji super. Wieczor turecki moze nie porywa, ale pozwala zrelaksowac sie po ciezkim dniu. Jedyna sugestia - w przypadku rezerwacji z dziecmi fajnie byloby miec pewnosc, ze usiadzie sie razem w autobusie nawet dolaczajac do wycieczki na samym koncu.
Bardzo polecam.

Dziękujemy, pitwroc

Dziękujemy za komentarz i sugestie. Zachęcamy do wcześniejszego zgłoszenia podczas rezerwacji, że chcą Państwo siedzieć razem - z doświadczenia wiemy, że różnie to bywa, dlatego dodatkowa prośba na pewno pozwoli dopilnować jeśli akurat Państwu na tym zależy :) Pozdrawiamy serdecznie!