Bajkowa Kapadocja

Byliśmy na 2-dniowej wycieczce w Kapadocji plus lot balonem. Przewodniczka p.Natalia, sympatyczna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
edward592015
Szczecin, Polska
Najlepsze wakacje!

Polecam biuro Alanya Online! Od samego zamówienia, do prowadzenia wycieczki załatwiałam wszystko z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
kam_kowalik

Zrecenzowano: 4 września 2019

wycieczka do Alanyi jak najbardziej udana - wszystko co było do zobaczenia obejrzane i to w rozsądnej cenie :) pani Magda i Mehmet dali radę jako przewodnicy.
trochę może szybko, " w pigułce" ale mimo wszystko OK :) j
POLECAM :)

Dziękujemy, Marcin W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata B, Kierownik, Biuro Podróży Alanya OnlineOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Taka jest właśnie ta wycieczka, w pigułce ;) Cieszymy się że się podobało! Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Byłem na wycieczce do kanionu Sapadere i Alanya city tour. Organizacja biura podróży Alanya Online rewelacyjna, polscy przewodnicy Marta i Maciej pełni pasji z dużym zasobem wiedzy i miło się ich słucha. Jeśli wrócę kiedyś do Alanyi to ponownie skorzystam z usług tego biura.

Dziękujemy, Podroznik133

Bardzo dziękujemy, zapraszamy! :)

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bylismy z Alanya Online w Kapadocji (8-9.08). Bardzo dobra organizacja - transport door to door. Mimo duzej odleglosci - dobrze zaplanowane postoje sprawily, ze dwojka naszych dzieci ani przez chwile nie narzekala na dluga jazde. Jedzenie w trakcie wycieczki rowniez na dobrym poziomie. Pani Natalia nie byla natarczywa w swoich opowiesciach i przekazywala swoja wiedze w odpowiednich momentach. Zarowno dzieciaki jak i my bylismy zadowoleni dowiadujac sie czegos nowego. Jedynie w niektorych miejscach brakowalo troche czasu zeby na spokojnie wszystko zobaczyc (zrozumiale przy tak napietym programie). Hotel w samej Kapadocji super. Wieczor turecki moze nie porywa, ale pozwala zrelaksowac sie po ciezkim dniu. Jedyna sugestia - w przypadku rezerwacji z dziecmi fajnie byloby miec pewnosc, ze usiadzie sie razem w autobusie nawet dolaczajac do wycieczki na samym koncu.
Bardzo polecam.

Dziękujemy, pitwroc

Dziękujemy za komentarz i sugestie. Zachęcamy do wcześniejszego zgłoszenia podczas rezerwacji, że chcą Państwo siedzieć razem - z doświadczenia wiemy, że różnie to bywa, dlatego dodatkowa prośba na pewno pozwoli dopilnować jeśli akurat Państwu na tym zależy :) Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

16 sierpnia byłam na wycieczce Alanya City Tour z biurem podróży Alanya Online. Wycieczka mimo, że męcząca - była super! Jednego dnia zobaczyliśmy jaskinię Damlatas, plażę Kleopatry, dom osmański, pierwszy raz w życiu meczet, potem zjechaliśmy kolejką na dół, kolejką z niesamowitym widokiem! Dalej pojechaliśmy zjeść obiad nad rzeką Dimcay, gdzie wreszcie zrobiło się chłodniej Kolejnym punktem był sad owocowy, nasz przewodnik, pani Marta pokazała nam rosnące w nim owoce, a potem zaprowadziła nas na degustację! Ostatnim punktem wycieczki był czas wolny na tureckim bazarze w samym centrum Alanyi.
Wycieczkę oceniam doskonale, bo jednego dnia udało mi się zobaczyć wiele rzeczy! Byłam nad morzem i w górach jednocześnie, a do tego dowiedziałam się mnóstwo ciekawostek od polskiej przewodniczki. Po wycieczce zostaliśmy oczywiście odwiezieni do hoteli. Polecam tę wycieczkę każdemu

Dziękujemy, zielonkazielona

Bardzo dziękujemy! Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Wycieczka z Alanyaonline to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm i perfekcyjna organizacja . Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Potonia