Wycieczki

Witam wszystkich ☺️ chciałabym się podzielić opinią na temat wycieczek organizowanych przez Lenę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
JustynaMan
Kanion,Side

Byłam na dwóch wycieczkach z Swieta, bylA bardzo pogodna, opowiadała z humorem i nie można było się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Zuzanna K

Wszystko zorganizowane profesjonalnie. Wycieczki obie super, wspaniałe wspomnienia. Dzięki Pani Lenie mieliśmy okazję poznać Turcje z innej strony.Kontakt łatwy wszystko załatwione przed wylotem. Serdecznie dziękujemy i polecamy każdemu

1  Dziękujemy, Kajetan R

Wycieczki zorganizowane bardzo dobrze. Lena pilot-przewodnik dobrze znająca historię miejsc odwiedzanych , różne anegdoty i opowieści. Dobra opieka Leny.

1  Dziękujemy, Dariusz G

Wycieczka od Leny dobra organizacja ciekawy program .Perzewodnik -Lena super ,duża wiedza.Mała grupa kameralnie wspaniałe. Polecam BIURO Lena Kemal

1  Dziękujemy, Jolanta W

Wycieczka świetnie zorganizowana, ciekawy program, super hotel tranzytowy i dobre posiłki. No i profesionalna opieka Leny.

1  Dziękujemy, BarbaraL4064
Zrecenzowano: 9 września 2019

Świetne wycieczki,genialna przewodniczka Kasia
Polecam każdemu wycieczki z Lena,profesjonalnie zorganizowane.
Polecam

2  Dziękujemy, AnnaB4888