Wspaniale

Witam właśnie wróciliśmy z Turcji, były to cudowne dni.Polecam wycieczki fakultatywne z biura... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 września 2020
sylwiasA1058PN
Kolsko, Polska
Super biuro i super wycieczki

Witam wycieczki od Leny są super . Byliśmy już chyba na karzdej wycieczce oprócz kapadocj i nigdy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 września 2020
N1228BOmarcing

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Organizacja super , przewodnik super, zobaczyliśmy takie miejsca w drodze do kanionu , że z nikim więcej byśmy nie zobaczyli oraz doświadczyli , nie napiszę jakie tylko,polecam zobaczyć na własne oczy. W przyszłym roku na pewno skorzystamy z usług Leny.

2  Dziękujemy, 82Tomek
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Serdecznie polecam wycieczki u Pani Leny. Byliśmy w Dalyan Wszystko zorganizowane idealnie Bardzo dobry kontakt.

1  Dziękujemy, tomi78
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Jestesmy bardzo zadowoleni z wycieczek oraz z profesjonalizmu naszej pani przewodnik Leny....Milo spędzony czas w Bawełnianych tarasach jak i podczas rejsu...Dodaje zdjęcie pani Leny...przewodnik z wiedzą oraz humorem

1  Dziękujemy, Danka S
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Wybraliśmy dwie wycieczki Pamukalle oraz Manavgat z rejsu po rzece. Świetna organizacja, pełen profesjonalizm. Polecam każdemu biuro Leny.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Ania A
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Wybraliśmy wycieczkę do Pamukkale oraz rafting z safari Bardzo dobry kontakt, świetna organizacja, punktualnie, zgodnie z programem, jesteśmy zadowoleni. Polecamy :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, SylwiaG1039