Alanya

Hotel spodoba się wszystkim tym, którzy chcą zwyczajnie odpocząć i skorzystać z przepięknej plaży. Narzekać będą osoby, które nastawią się na super wypasione warunki. Hotel jest niewielki, w związku z tym basen, czy też restauracja również nie mają za bardzo pola do popisu. Niemniej jednak jest bardzo czysto. Na basenie panuje spokój i cisza i pomimo tego, że jest niewielki to bardzo przyjemnie spędza się tam czas zarówno w dzień jak i wieczorem na leżaczkach. Wybór jedzenia nie był duży, ale wśród dań każdy zawsze coś dla siebie znalazł. Największym plusem hotelu jest jego położenie, wszędzie blisko. No i najważniejsze - najpiękniejsza plaża chyba w całej Turcji! Ta hotelowa, do której trzeba dojeżdżać też jest ok, ale plaża znajdująca się 50m od hotelu jest prześliczna. Ogólnie w Kleopatrze Atlas nam się podobało, nie oczekiwaliśmy super hiper eksluzywnego hotelu, tylko miejsca, żeby odpocząć i mieć wszędzie blisko.

Dziękujemy, PiksaK
Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel położony 2 minuty od plaży Kleopatry i bardzo blisko wszelkich straganów i knajpek. Obsługa pomocna, sympatyczna, szczególnie po napiwkach. Pokoje ładne, codziennie woda dostarczana do picia, jednak porządne sprzątanie dopiero po napiwkach. Małym minusem były spotkanie przez nas 2 karaluchy, jednak po informacji do recepcji zostały od razu usunięte. Jedzenie bardzo smaczne i duży wybór. Dla mnie najlepsze były śniadania. Dużo regionalnych serów, świeże warzywa. Alkohole to wino białe, czerwone, wódka,whysky, jin. Barman nie zawsze chętnie daje lód a szklanki prosto z wyparzarki gorące. Najgorszym zwyczajem jest "rezerwowanie
" leżaków hotelowych przez Januszy poprzez położenie na nich ręczników. Więc przez większość dnia na leżakach opalają się same ręczniki. Basen jest czynny tylko do godziny 19, co niestety nie sprzyja 30 stopniowym upałom. Hotel ma plażę oddaloną jakieś 15min spacerem, można także dojechać busem. Plaża jak dla mnie gorsza niż Kleopatry bo na brzegu są śliskie kamienie, które nie są zbyt bezpieczne. Na tej plaży jest barek serwujący przekąski i nisko procentowe alkohole w ramach all inclusive. Ogólnie jest bardzo dobrze, jednak kilka aspektów wymaga poprawy.

Dziękujemy, Martyna K
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hej, byłam w czerwcu na tygodniowym urlopie z koleżanka w tym obiekcie.
jednym slowem, super! polecam, bo to hotel dla osób 16+. My, jako osoby nieposiadajace dzieci, dostrzegamy różnicę w obiekstac, w których są dzieciaczki, a w których ich nie ma.
Jedzenie- dużo i smacznie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Opcja all- Drink- od rana do 24.pokoje wystarczające, czysciutkie.
Lokalizacja- suuuuper! 2 min do plazy Kleopatra Beach. odległośc do kolejki na Zamek Kale to chyba 3-4 min od hotelu powolnym spacerkiem. do centrum, portu 15 min ( oczywiscie jak sie nie zatrzymujemy po drodze przy straganach).
Ogolnie polecam z całego serca. Serio, rozważałabym w przyszłości powrót do tego miejca- super baza wypadowa.
Pozdrawiam,
Dziewczyny z Warszawy :)

Dziękujemy, JustinaK41
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Jeśli szukasz kameralnego hotelu w centrum i blisko plaży to to jest to. Polecam głównie za kategorie 16+ czyli brak bombelkow. Obsługa miła, pokoje sprzątane codziennie, ręczniki też-wystarczy poprosić. Codziennie nowa woda w lodówce, jedzenie ciut monotonne ale ceny posiłków na mieście są tak śmiesznie niskie, że zawsze można "dojeść" na mieście. W tym roku znów tam wracam, polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Maybe Y
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

1. Jedzenie okropne - powtarzalność, praktycznie 2-3 dni wycięte z wyjazdu przez zatrucie, na śniadanie do zjedzenia tylko chleb z szynką (bo tylko to było zjadliwe)
2. Bar hotelowy - jeden, słaby, zero informacji co można wypić, barmani lali alkohol jak za karę, a ich możliwości drinkowe kończyły się na nalaniu alkoholu+napoju
3. Pokoje malutkie. Czystości nie można odmówić, ale jak na 4* hotel, to i tak były one słabe.

Dla kogoś, kto mało wymaga hotel pewnie do zaakceptowania, jednakże dla osób, które już coś zwiedziły i przeżyły to zdecydowanie hotel do odradzenia.

2  Dziękujemy, Sebastian B