Alanya
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hej, byłam w czerwcu na tygodniowym urlopie z koleżanka w tym obiekcie.
jednym slowem, super! polecam, bo to hotel dla osób 16+. My, jako osoby nieposiadajace dzieci, dostrzegamy różnicę w obiekstac, w których są dzieciaczki, a w których ich nie ma.
Jedzenie- dużo i smacznie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Opcja all- Drink- od rana do 24.pokoje wystarczające, czysciutkie.
Lokalizacja- suuuuper! 2 min do plazy Kleopatra Beach. odległośc do kolejki na Zamek Kale to chyba 3-4 min od hotelu powolnym spacerkiem. do centrum, portu 15 min ( oczywiscie jak sie nie zatrzymujemy po drodze przy straganach).
Ogolnie polecam z całego serca. Serio, rozważałabym w przyszłości powrót do tego miejca- super baza wypadowa.
Pozdrawiam,
Dziewczyny z Warszawy :)

Dziękujemy, JustinaK41
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Jeśli szukasz kameralnego hotelu w centrum i blisko plaży to to jest to. Polecam głównie za kategorie 16+ czyli brak bombelkow. Obsługa miła, pokoje sprzątane codziennie, ręczniki też-wystarczy poprosić. Codziennie nowa woda w lodówce, jedzenie ciut monotonne ale ceny posiłków na mieście są tak śmiesznie niskie, że zawsze można "dojeść" na mieście. W tym roku znów tam wracam, polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Maybe Y
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

1. Jedzenie okropne - powtarzalność, praktycznie 2-3 dni wycięte z wyjazdu przez zatrucie, na śniadanie do zjedzenia tylko chleb z szynką (bo tylko to było zjadliwe)
2. Bar hotelowy - jeden, słaby, zero informacji co można wypić, barmani lali alkohol jak za karę, a ich możliwości drinkowe kończyły się na nalaniu alkoholu+napoju
3. Pokoje malutkie. Czystości nie można odmówić, ale jak na 4* hotel, to i tak były one słabe.

Dla kogoś, kto mało wymaga hotel pewnie do zaakceptowania, jednakże dla osób, które już coś zwiedziły i przeżyły to zdecydowanie hotel do odradzenia.

2  Dziękujemy, Sebastian B
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Hotel w mieście, co dla nas jest zaletą. Tureckie 4⭐ to polskie 3 -ale mocne. Obsługa miła i sprawna choć czasem zaskakuje zwyczajami - nam to nie przeszkadzało - ot taki koloryt, który lubimy. Ok. 2 km do plaży hotelowej allinclusive - fajny spacerek po zaskakująco ładnym bulwarze. 250m do plaży najbliższej. Na obu plażach leżaki i parasole płatne. Wszystkie plaże mają przestrzeń publiczną, gdzie każdy znajdzie bez problemu miejsce dla siebie. Parasol możesz wynająć lub mieć swój. Plaża Kleopatry nie jest piaszczysta jak na Baltyku czy Karaibach. Jest bardziej zwirkowa z kamykami na linii przyboju, ale chyba najmniej kamienista na Riwierze Tureckiej. Na trzeci dzień kupiliśmy butki do chodzenia i pływania, ale większość gości tego nie używała. Podsumowanie: Alanya przebija Bodrum(2018) klimatem, temperaturą i urokiem. Z Bodrum za to bliżej do Efezu. Ogólnie: piękny kraj, mili ludzie i ... doskonały reset po pracy /uwaga: za taką cenę nie możesz wymagać szampana do łóżka - jeżeli tego chcesz, lepiej jedź na Lazurowe wybrzeże ;)/

1  Dziękujemy, Witkiewicz W
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Pokój: Pokój sprzątany był codziennie, natomiast ręczniki wymieniane były co trzy dni. Klimatyzacja działała bez zarzutu. Jeżeli chodzi o pokój 2-osobowy jaki mi się trafił, to był bardzo mały. Zdjęcia pokoi tego hotelu, które są umieszczone na tui oddają rzeczywistość. Łazienka również zadbana i czysta jak i znajduje się w niej suszarka do włosów. Niestety jedynym minusem są cienkie ściany. Wszystko słychać to co się dzieje u sąsiada i na zewnątrz.
Jedzenie: Na śniadania codziennie to samo
- obiad, bez rewelacji...były rzeczy które się powtarzały co jakiś czas, były potrawy które były zimne (np.makaron w sosie, nie było to smaczne)
- kolacja, kolacje były najlepsze, smaczne, świeże
- bar all inclusive w hotelu, alkoholu barman nikomu nie żałował, były takie alkohole jak: wódka, piwo(bardzo słabe), dżin, whisky. Oczywiście można było prosić o drinka typu: Dżin z tonikiem lub whisky, cola, cytryna i lód.
Lokalizacja: Wszędzie było blisko, więc ogromny plus. W pobliżu mnóstwo bazarów, restauracji, marketów. Może z 300 m od hotelu znajdował się wyciąg na zamek. Cena biletu dla dorosłej osoby w dwie strony wynosił 28 lir.
Waluta: W marketach najlepiej się opłaca płacić w lirach, ponieważ ceny są niskie a w euro czy w dolarach możemy przepłacić. Natomiast na bazarach z ciuchami ceny są podane w euro. Oczywiście jest możliwość płacenia w dolarach i to jest bardziej opłacalne.
Jeżeli chodzi o plaże hotelową to znajduje się ona 20 minut spacerem od hotelu. Jednakże jest bezpłatny bus, który o określonych godzinach zawozi klientów hotelu pod samą plaże. Należy pamiętać, że leżaki na plaży hotelowej są płatne (8 dolarów za dwa leżaki i parasol). Wszelki alkohol na tej plaży jest bezpłatny.
Gorąco polecam ten hotel osobom, które wybierają się na wakacje bez dzieci albo nie chcą mieć z nimi do czynienia ;p. Jednakże niedaleko hotelu znajduje się dyskoteka i niestety w nocy wszystko słychać. Bar w hotelu również jest czynny do godziny 24 i jeżeli ktoś chce iść wcześnie spać a ma problemy ze snem to może mieć problem z zaśnięciem, poprzez hałas który się wydobywa z baru...

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Ania R