Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna TripAdvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:

ÔÇťThe best restaurant in the alanya ­čą░­čą░­čą░­čą░ÔÇŁ
Zorro Restaurant ÔÇö recenzja

Zorro Restaurant
Nr 69 w┼Ťr├│d 749 Restauracje (Alanya)
Certyfikat jako┼Ťci
Kuchnie: Turecka
Zrecenzowano 1 wrze┼Ťnia 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Pyszne jedzenie i przyjemna atmosfera. Polecam dla osob ktorzy chca smacznie zjesc w super atmosferze

Dzi─Ökujemy, mucha223
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Napisz recenzj─ÖRecenzje (127)
Oceny podr├│┼╝nych
Typ podr├│┼╝nego
J─Özyk

2 z 6 w┼Ťr├│d 127 recenzji

Zrecenzowano 1 wrze┼Ťnia 2019

Bardzo dobre jedzenie obs┼éuga jeszcze lepsza polecam wszystkim odwiedzaj─ůcym nie zawiedzie ie si─Ö, pozdrawiam obs┼éug─Ö

Dzi─Ökujemy, Waryfakovkru
Zrecenzowano 16 pa┼║dziernika 2018

Polecam restauracj─Ö ZORRO. Jest fajnie po┼éo┼╝ona (blisko Aquaparku, g┼é├│wnej ulicy) Obs┼éuga mi┼éa, bardzo sprawna i profesjonalna. Fajna atmosfera i smaczne posi┼éki dope┼éniaj─ů obrazu. Ceny raczej na ka┼╝d─ů kiesze┼ä. Polecam

Termin wizyty: pa┼║dziernik 2018
Dzi─Ökujemy, Adam19560122
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Restauracje poleci┼é nam jeden ze sprzedawc├│w odzie┼╝y przy g┼é├│wnej ulicy Allani. Okaza┼éa si─Ö strza┼éem w 10ÔÇÖtke ! Mo┼╝e nie jest to ekskluzywna restauracja ale jedzenie jest przepyszne ! Zam├│wili┼Ťmy steki i talerz z mixem mi─Ös w stylu tureckim, wszystko okaza┼éo si─Ö bardzo dobre dlatego z czystym sumieniem polecamy t─ů restauracje ! ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dzi─Ökujemy, adrian230788
Zrecenzowano 31 maja 2018 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Polecam, swietne miejsce. Pyszne drinki a happy hour sa dwa w cenie jednego :) dobry kebab, duzy wybor jedzenia i swietna obsluga

Termin wizyty: maj 2018
Dzi─Ökujemy, olgczynsky

Zorro Restaurant ÔÇö podobne obiekty, przegl─ůdane przez podr├│┼╝nych

By┼ée┼Ť(-a┼Ť) w Zorro Restaurant? Podziel si─Ö wra┼╝eniami!

Napisz recenzj─Ö Dodaj zdj─Öcia

W┼éa┼Ťciciele: A jak Twoim zdaniem przedstawia si─Ö sytuacja?

S─ů Pa┼ästwo w┼éa┼Ťcicielami tego obiektu lub kieruj─ů nim? Warto zacz─ů─ç nim zarz─ůdza─ç w celu mi─Ödzy innymi udzielania odpowiedzi na recenzje i aktualizowania swojego profilu.

Zarz─ůdzaj swoim og┼éoszeniem