“Zorro”
Zorro Restaurant — recenzja

Zorro Restaurant
Nr 69 wśród 749 Restauracje (Alanya)
Kuchnie: Turecka
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dobre jedzenie obsługa jeszcze lepsza polecam wszystkim odwiedzającym nie zawiedzie ie się, pozdrawiam obsługę

Dziękujemy, Waryfakovkru

Zrecenzowano 16 października 2018

Polecam restaurację ZORRO. Jest fajnie położona (blisko Aquaparku, głównej ulicy) Obsługa miła, bardzo sprawna i profesjonalna. Fajna atmosfera i smaczne posiłki dopełniają obrazu. Ceny raczej na każdą kieszeń. Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Adam19560122
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracje polecił nam jeden ze sprzedawców odzieży przy głównej ulicy Allani. Okazała się strzałem w 10’tke ! Może nie jest to ekskluzywna restauracja ale jedzenie jest przepyszne ! Zamówiliśmy steki i talerz z mixem mięs w stylu tureckim, wszystko okazało się bardzo dobre dlatego z czystym sumieniem polecamy tą restauracje ! ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, adrian230788
Zrecenzowano 31 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam, swietne miejsce. Pyszne drinki a happy hour sa dwa w cenie jednego :) dobry kebab, duzy wybor jedzenia i swietna obsluga

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, olgczynsky
Zrecenzowano 17 maja 2017

super restauracja, byłam drugi raz w Alanya i w żadnej restauracji tak dobrze człowiek się nie czuje jak w Zorro :-) personel który wywołuje uśmiech :-)

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, agolek1983

Byłeś(-aś) w Zorro Restaurant? Podziel się wrażeniami!