Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Bardzo ładne, czyste, wygodne i przyjazne miejsce. Głównie dla rodzin z dziećmi.Niska zabudowa, wspaniałe jedzenie w obłędnych ilościach. Jeden (bardzo) duży basen, kilka zjeżdżalni. Bardzo miła obsługa, żadnych problemów.

No może nie tak żadnych. Po pierwsze przypomnijcie sobie rosyjski z podstawówki. Wasz angielski się tam nie przyda. Ewentualnie niemiecki.
Drinki przyrządzane z tzw lokalnych alkoholi (jak dla mnie) niepijalne.
Żadne z powyższych nie zepsuło mi pobytu. Okazuje się, że po rusku potrafiłem powiedzieć więcej niż mi się wydawało (mimo 25 letniej przerwy od lekcji) to do torby wziąłem litr polskiej wódki, która spokojnie wystarczyła na cały tydzień.

Przemili ludzie, dobra komunikacja z okolicą (taxi, dolmusz, wynajem).

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje przy recepcji / ulicy będą nawiedzane śpiewem z meczetu. Pięć razy na dobę.
Dziękujemy, marcindg
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam hotel incekum beach resort, byłam w nim pierwszy raz ale wróciłam zadowolona. Hotel położony w miejscowości Incekum, przy głównej ulicy. Czas dojazdu z lotniska około 1 1/2 h w zależności od tego ile osób zostawiamy po drodze. Piękny duży obszar położony w niesamowicie pięknej zieleni. Jedzenie smaczne, nigdy niczego nie brakowało. Kolację urządzane z pompą, dużo dań z grilla. Codziennie coś innego do wyboru. Pokoje czyste schludne sprzątane każdego dnia, miałam duży taras z widokiem na basen. Kelnerzy w restauracji bardzo mili i uprzejmi. Fajny duży basen z płytkim wejściem dla dzieci oraz dodatkowo brodzik. Leżaków zawsze była wystarczająca liczba dla gości. 3 zjeżdżalnie o różnym stopniu nachylenia. Plaża przy samym hotelu co jest dużym plusem. Kącik kawowo-herbaciany bardzo przytulny z widokiem na morze. Codziennie możliwość jedzenia lodów i gofrow w godzinach popołudniowych. Drinki smaczne, głównie koktajle robione przez dwóch bardzo miłych i uczynnych barmanów Burhana i Omera, których serdecznie pozdrawiam. W recepcji przytulnie, dobry dostęp do WiFi. Kilka fajnych sklepików z podróbkami i możliwością zakupu pamiątek. Na dole dyskoteka. Spa, sauna, łaźnia turecka, basen kryty, siłownia. Sejf w pokoju bezpłatny, w minibarze woda. Klimatyzacja sprawna. Codziennie wieczorem występy i animacje dla dzieci, jednego dnia muzyka na żywo, jedynymi minusem było to że kobieta śpiewała wyłącznie po rosyjsku. Możliwość uprawiania sportów wodnych. Fotograf w hotelu. Ogólnie bardzo dobrze wspominam wakacje. Cały personel bardzo uprzejmy! Zdecydowanie polecam.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, lucyna0507
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Bardzo miło wspominam pobyt w tym hotelu po raz kolejny. Pokoje czyste, zadbane, sprzątane każdego dnia. Ręczniki zmieniane codziennie. Jedzenie smaczne, duży wybór i znakomita obsługa. Kelnerzy zawsze znajdą dla nas miejsce przy stoliku oraz zapytają czego się napijemy. Animacje dla dzieci i dla dorosłych za dnia jak i również wieczorem. Duży basen, leżaków zawsze wystarczyło dla wszystkich. Drinki pyszne, podane od serca. Najlepszymi barmanami są Burhan i Ömer,znają się na rzeczy. Drinki są pyszne i mocne. Zachęcam do dawania napiwków, swoją ciężką pracą zdecydowanie na to zasługują. To miły gest, który docenia włożone serce w ich pracę. Ogólnie cały personel bardzo miły, zawsze uśmiechnięci, przyjaźni i pomocni dla ludzi. Obiekt należy do kameralnych, gdzie panuje cisza i spokój. Bardzo duża przestrzeń w otoczeniu cudownej zieleni. Plaża przy samym hotelu więc też na duży plus. Sporty wodne Zdecydowanie polecam!

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Daria1509
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Hotel - ogród z niską zabudową (odmiennie od sąsiadujących betonowców dominujących na tym kawałku wybrzeża od Side do Alanyi). Czysto, wygodnie, smacznie. Młodzi szukający rozrywki mogą czuć się zawiedzeni, bo hotel wyraźnie celuje w klientelę 35+ i rodziny z dziećmi. Bardzo urozmaicona kuchnia, Turcy przekarmiają hotelowych gości do przesady. Poza regularną stołówką bary i stoiska z wszystkim, co Turcy mają najlepszego (kebap, pieczenie, baranina etc). Obłędna ilość słodyczy. Nie czekamy w kolejkach na jedzenie.
Dominują Rosjanie, reszta gości głównie Niemcy i Polacy. Bardzo żwawa ekipa animatorów. Oferta drink barów typowo beznadziejna, czyli niepijalne drinki z lokalnej berbeluchy rozcieńczone tanimi napojami. Większości gości w ogóle to nie przeszkadza. Piwo Efes z kija pijalne, chociaż musi to być wersja "light", bo w porównaniu z puszką z Migrosa różnica jest wyraźna. Obsługa bardzo liczna i sprawna. Kelnerzy superpomocni i superszybcy. Wszyscy uśmiechnięci. Niestety po angielsku dogadacie się dopiero w sklepach w Side i Alanyi, bo w hotelach tureckich (przynajmniej tych, które poznałem) mówi się po rosyjsko-niemiecku. Po angielsku tylko liczebniki potrzebne do przeliczania cen. Podsumowując hotel jest (prawie) doskonały; większość wad jest typowa dla tureckich ośrodków, ale to raczej nie zepsuje nikomu wakacji. Hotel w rzeczywistości wypada znacznie lepiej niż na zdjęciach oraz własnych materiałach marketingowych.

Dziękujemy, Marcin E
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Zielony, ładnie położony hotel, może i małe pokoje ale tam się tylko śpi a nie siedzi. Kuchnia pyszna, kelnerzy mili i uczynni - zawsze pomocny i miły kelner Umut- podziękowania! basen ładny, trzy różne wejścia do morza, słowem dla każdego coś miłego. Animacje mnie kompletnie na wyjazdach nie interesują bo siedzimy w barze albo zwiedzamy okolicę więc nie wiem czy jest dobra. Słowem polecam ten hotel i prosze nie czytać złych opinii bo wcale tam tak nie jest!!!! Jest cudownie!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepsze budynki z pokojami są ostatnie przy plaży
Dziękujemy, Karmaniola