Zrecenzowano: 10 września 2019

Spędziliśmy tygodniowy urlop w Blue Star na początku września, pogoda cudowna, pokój bardzo przyzwoity sprzątany codziennie, duzym plusem byla klimatyzacja ktora znajdowała sie nie nad łóżkiem. Jedzenie bardzo dobre od salat, po rozne rodzaje mies i innych dodatkow. Generalnie przepyszne kazdy znajdzie cos dla siebie. Dwa baseny jeden spokojny drugi swietna impreza duzo animacji, bar znajdował sie przy jednym i drugim basenie oraz na plaży gdzie serwowane były hamburgery i frytki. Alkoholu nie żałują driny mocne. Do plaży 8 minut piechota, jeździ rowniez busik, ale my nie korzystaliśmy z niego. Wrócimy jeszcze raz.

Dziękujemy, Klaudia C
Zrecenzowano: 9 września 2019

czysto, smacznie i wesoło. animatorzy bdb, obsługa bdb , wszędzie w miarę blisko.
czułam się w tym hotelu bezpiecznie i jako turysta mile widziana . polecam.
ludzie przemili mimo mieszanki narodowościowej nie było żadnych niemiłych zdarzeń .polecam hammam

Dziękujemy, ewab632018
Zrecenzowano: 6 września 2019

Na początku przesyłam dużego plusa za baseny - dla każdego coś dobrego, zjeżdżalnie, dwa brodziki i spokojny basen przy drugim budynku, każdy mógł odpocząć jak chciał:)
Pokoje czyste, ładne, mieliśmy do dyspozycji taras, sprzątanie na prośbę.
Ja osobiście stawiam minusa (ale takiego małego) za jedzenie - to była moja pierwsza wizyta w Turcji, może tak się tam gotuje, ale dla mnie za dużo przypraw, za dużo smażonego, za mało delikatnych potraw.
Podsumowując, jeśli ktoś chce się wybawić z przyjaciółmi polecam, jeśli ktoś lubi spokój i ciszę, naturę, to ani ten hotel ani Alanya. Ja w drugim tygodniu pobytu byłam już zmęczona.

Dziękujemy, Anita K
Zrecenzowano: 5 września 2019

Super hotel jestem w nim 3 raz nigdy nie zawiódł
Jedzenie przepyszne każdy znajdzie coś dla siebie
Blisko centrum i plaży spacerekiem 10minut
Czyste pokoje
Przemiła obsługa dbają o swoich gości
Polecam

Dziękujemy, Ewelina P
Zrecenzowano: 2 września 2019

To był Nasz 5 pobyt w Turcji i na pewno nie ostatni :) Tym razem trafiliśmy do Alanya do hotelu Blue Star.
Zacznę od plusów : Czysty, przyjemny ,przemiła obsługa, w recepcji nawet próbowali mówić po polsku :) co było bardzo miłą niespodzianką, w hotelu bardzo dużo Polaków ,posiłki dobre, trochę monotonne ale każdy znajdzie coś dla siebie – co wieczór kolacja tematyczna. Animacje wieczorne rewelacyjne, co wieczór co innego. Przesympatyczne Panie animatorki z kids clubu. Blisko do centrum, portu -taxi 5 euro. Polecam rejs statkiem po Antalya około 5 godzin. My byliśmy z pięciolatkiem i był zachwycony. Warto również pojechać kolejką linową do zamku ale to koniecznie pod wieczór – przepiękne widoki :)
Blisko do plaży ,spacerkiem do 15 minut max. Plaża ładna( bardzo kamienista -polecam specjalne butki)
Mieliśmy pokój na 9tym piętrze, przepiękny widok na plaże Kleopatry i góry. Windy nie były problemem :) Pokoje codziennie sprzątane, woda uzupełniona.
Jeśli chodzi o minusy to za wiele ich nie ma: bardzo kamienista plaża- ale taki jej urok ;) dla mnie osobiście minus, brak totalnej kontroli na zjeżdżalniach do basenu. Dzieci robiły co chciały i pod wpływem emocji nie patrzyły czy ktoś już zjechał, wpadały wszystkie na siebie. All inclusve na plaży bardzo kiepski, płatne leżaki i parasole -ok 5 euro pakiet 2+1

Podsumowując bardzo polecam ten hotel. Odpowiednia jakość do ceny. Polecam rodziną z dziećmi.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Beata2708