Zrecenzowano: 9 września 2019

czysto, smacznie i wesoło. animatorzy bdb, obsługa bdb , wszędzie w miarę blisko.
czułam się w tym hotelu bezpiecznie i jako turysta mile widziana . polecam.
ludzie przemili mimo mieszanki narodowościowej nie było żadnych niemiłych zdarzeń .polecam hammam

Dziękujemy, ewab632018
Zrecenzowano: 6 września 2019

Na początku przesyłam dużego plusa za baseny - dla każdego coś dobrego, zjeżdżalnie, dwa brodziki i spokojny basen przy drugim budynku, każdy mógł odpocząć jak chciał:)
Pokoje czyste, ładne, mieliśmy do dyspozycji taras, sprzątanie na prośbę.
Ja osobiście stawiam minusa (ale takiego małego) za jedzenie - to była moja pierwsza wizyta w Turcji, może tak się tam gotuje, ale dla mnie za dużo przypraw, za dużo smażonego, za mało delikatnych potraw.
Podsumowując, jeśli ktoś chce się wybawić z przyjaciółmi polecam, jeśli ktoś lubi spokój i ciszę, naturę, to ani ten hotel ani Alanya. Ja w drugim tygodniu pobytu byłam już zmęczona.

Dziękujemy, Anita K
Zrecenzowano: 5 września 2019

Super hotel jestem w nim 3 raz nigdy nie zawiódł
Jedzenie przepyszne każdy znajdzie coś dla siebie
Blisko centrum i plaży spacerekiem 10minut
Czyste pokoje
Przemiła obsługa dbają o swoich gości
Polecam

Dziękujemy, Ewelina P
Zrecenzowano: 2 września 2019

To był Nasz 5 pobyt w Turcji i na pewno nie ostatni :) Tym razem trafiliśmy do Alanya do hotelu Blue Star.
Zacznę od plusów : Czysty, przyjemny ,przemiła obsługa, w recepcji nawet próbowali mówić po polsku :) co było bardzo miłą niespodzianką, w hotelu bardzo dużo Polaków ,posiłki dobre, trochę monotonne ale każdy znajdzie coś dla siebie – co wieczór kolacja tematyczna. Animacje wieczorne rewelacyjne, co wieczór co innego. Przesympatyczne Panie animatorki z kids clubu. Blisko do centrum, portu -taxi 5 euro. Polecam rejs statkiem po Antalya około 5 godzin. My byliśmy z pięciolatkiem i był zachwycony. Warto również pojechać kolejką linową do zamku ale to koniecznie pod wieczór – przepiękne widoki :)
Blisko do plaży ,spacerkiem do 15 minut max. Plaża ładna( bardzo kamienista -polecam specjalne butki)
Mieliśmy pokój na 9tym piętrze, przepiękny widok na plaże Kleopatry i góry. Windy nie były problemem :) Pokoje codziennie sprzątane, woda uzupełniona.
Jeśli chodzi o minusy to za wiele ich nie ma: bardzo kamienista plaża- ale taki jej urok ;) dla mnie osobiście minus, brak totalnej kontroli na zjeżdżalniach do basenu. Dzieci robiły co chciały i pod wpływem emocji nie patrzyły czy ktoś już zjechał, wpadały wszystkie na siebie. All inclusve na plaży bardzo kiepski, płatne leżaki i parasole -ok 5 euro pakiet 2+1

Podsumowując bardzo polecam ten hotel. Odpowiednia jakość do ceny. Polecam rodziną z dziećmi.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Beata2708
Zrecenzowano: 2 września 2019

Oczekiwania były o wiele większe, ponieważ oceny hotelu znalezione w internecie były niezłe. W praktyce - maluteńki pokój, z lodówką która grzała zamiast chłodzić (to nie żart), z akustyką tak fatalną, że miałem wrażenie, że ludzie chodzą obok łóżka. Drinki fatalne i robione na odwal, podawane jak w lokalach z czasów PRL. Z plusów - dobre jedzenie, w miarę uprzejma obsługa (z wyjątkiem tej w barze) i bardzo mili animatorzy.
Na szczęście samo miasto warte odwiedzenia, a plaża rewelacyjna (z wyjątkiem tej hotelowej).

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Tomasz J