Zrecenzowano: 6 września 2019

Na początku przesyłam dużego plusa za baseny - dla każdego coś dobrego, zjeżdżalnie, dwa brodziki i spokojny basen przy drugim budynku, każdy mógł odpocząć jak chciał:)
Pokoje czyste, ładne, mieliśmy do dyspozycji taras, sprzątanie na prośbę.
Ja osobiście stawiam minusa (ale takiego małego) za jedzenie - to była moja pierwsza wizyta w Turcji, może tak się tam gotuje, ale dla mnie za dużo przypraw, za dużo smażonego, za mało delikatnych potraw.
Podsumowując, jeśli ktoś chce się wybawić z przyjaciółmi polecam, jeśli ktoś lubi spokój i ciszę, naturę, to ani ten hotel ani Alanya. Ja w drugim tygodniu pobytu byłam już zmęczona.

Dziękujemy, Anita K
Zrecenzowano: 5 września 2019

Super hotel jestem w nim 3 raz nigdy nie zawiódł
Jedzenie przepyszne każdy znajdzie coś dla siebie
Blisko centrum i plaży spacerekiem 10minut
Czyste pokoje
Przemiła obsługa dbają o swoich gości
Polecam

Dziękujemy, Ewelina P
Zrecenzowano: 2 września 2019

To był Nasz 5 pobyt w Turcji i na pewno nie ostatni :) Tym razem trafiliśmy do Alanya do hotelu Blue Star.
Zacznę od plusów : Czysty, przyjemny ,przemiła obsługa, w recepcji nawet próbowali mówić po polsku :) co było bardzo miłą niespodzianką, w hotelu bardzo dużo Polaków ,posiłki dobre, trochę monotonne ale każdy znajdzie coś dla siebie – co wieczór kolacja tematyczna. Animacje wieczorne rewelacyjne, co wieczór co innego. Przesympatyczne Panie animatorki z kids clubu. Blisko do centrum, portu -taxi 5 euro. Polecam rejs statkiem po Antalya około 5 godzin. My byliśmy z pięciolatkiem i był zachwycony. Warto również pojechać kolejką linową do zamku ale to koniecznie pod wieczór – przepiękne widoki :)
Blisko do plaży ,spacerkiem do 15 minut max. Plaża ładna( bardzo kamienista -polecam specjalne butki)
Mieliśmy pokój na 9tym piętrze, przepiękny widok na plaże Kleopatry i góry. Windy nie były problemem :) Pokoje codziennie sprzątane, woda uzupełniona.
Jeśli chodzi o minusy to za wiele ich nie ma: bardzo kamienista plaża- ale taki jej urok ;) dla mnie osobiście minus, brak totalnej kontroli na zjeżdżalniach do basenu. Dzieci robiły co chciały i pod wpływem emocji nie patrzyły czy ktoś już zjechał, wpadały wszystkie na siebie. All inclusve na plaży bardzo kiepski, płatne leżaki i parasole -ok 5 euro pakiet 2+1

Podsumowując bardzo polecam ten hotel. Odpowiednia jakość do ceny. Polecam rodziną z dziećmi.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Beata2708
Zrecenzowano: 2 września 2019

Oczekiwania były o wiele większe, ponieważ oceny hotelu znalezione w internecie były niezłe. W praktyce - maluteńki pokój, z lodówką która grzała zamiast chłodzić (to nie żart), z akustyką tak fatalną, że miałem wrażenie, że ludzie chodzą obok łóżka. Drinki fatalne i robione na odwal, podawane jak w lokalach z czasów PRL. Z plusów - dobre jedzenie, w miarę uprzejma obsługa (z wyjątkiem tej w barze) i bardzo mili animatorzy.
Na szczęście samo miasto warte odwiedzenia, a plaża rewelacyjna (z wyjątkiem tej hotelowej).

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano: 1 września 2019

Byliśmy od 21.08 do 31.08. 2019.
Tak jak wyżej. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości co do hotelu to nie ma po co ich miec. Do plaży jest przyjemny spacer bardzo szybka i łatwa droga. Hotel sam w sobie bardzo czysty pokoje również. W hotelu sklepik 24h ceny jak na mieście więc bez obaw. Jedzenie smaczne świeże duży wybór. Codziennie jakiś inny przysmak się pojawia, więc nie jest tak, że zawsze jest to samo. My z żoną i 6 letnia córka jesteśmy bardzo zadowoleni. Atrakcje dla dzieci również są więc można mieć chwilę oddechu od swojej pociechy. Alkohol nie smakuje na najtańszy więc również na plus. Animacje oprócz niedzieli były na scenie codziennie. Dużo by pisać ale szczerze mogę polecić ten hotel. Zastanawiamy się czy tam nie wrócić :-)

Dziękujemy, Galin2605