Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna Tripadvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Jak p┼éatno┼Ťci naszych partner├│w wp┼éywaj─ů na kolejno┼Ť─ç wy┼Ťwietlanych cen. Rodzaje pokoi mog─ů si─Ö r├│┼╝ni─ç.
Oceny podr├│┼╝nych
Typ podr├│┼╝nego
J─ÖzykWszystkie j─Özyki
Wi─Öcej j─Özyk├│w
Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
16 z 21 w┼Ťr├│d 418 recenzji
Zrecenzowano: 2 wrze┼Ťnia 2019

To by┼é Nasz 5 pobyt w Turcji i na pewno nie ostatni :) Tym razem trafili┼Ťmy do Alanya do hotelu Blue Star.
Zaczn─Ö od plus├│w : Czysty, przyjemny ,przemi┼éa obs┼éuga, w recepcji nawet pr├│bowali m├│wi─ç po polsku :) co by┼éo bardzo mi┼é─ů niespodziank─ů, w hotelu bardzo du┼╝o Polak├│w ,posi┼éki dobre, troch─Ö monotonne ale ka┼╝dy znajdzie co┼Ť dla siebie ÔÇô co wiecz├│r kolacja tematyczna. Animacje wieczorne rewelacyjne, co wiecz├│r co innego. Przesympatyczne Panie animatorki z kids clubu. Blisko do centrum, portu -taxi 5 euro. Polecam rejs statkiem po Antalya oko┼éo 5 godzin. My byli┼Ťmy z pi─Öciolatkiem i by┼é zachwycony. Warto r├│wnie┼╝ pojecha─ç kolejk─ů linow─ů do zamku ale to koniecznie pod wiecz├│r ÔÇô przepi─Ökne widoki :)
Blisko do plaży ,spacerkiem do 15 minut max. Plaża ładna( bardzo kamienista -polecam specjalne butki)
Mieli┼Ťmy pok├│j na 9tym pi─Ötrze, przepi─Ökny widok na pla┼╝e Kleopatry i g├│ry. Windy nie by┼éy problemem :) Pokoje codziennie sprz─ůtane, woda uzupe┼éniona.
Je┼Ťli chodzi o minusy to za wiele ich nie ma: bardzo kamienista pla┼╝a- ale taki jej urok ;) dla mnie osobi┼Ťcie minus, brak totalnej kontroli na zje┼╝d┼╝alniach do basenu. Dzieci robi┼éy co chcia┼éy i pod wp┼éywem emocji nie patrzy┼éy czy kto┼Ť ju┼╝ zjecha┼é, wpada┼éy wszystkie na siebie. All inclusve na pla┼╝y bardzo kiepski, p┼éatne le┼╝aki i parasole -ok 5 euro pakiet 2+1

Podsumowuj─ůc bardzo polecam ten hotel. Odpowiednia jako┼Ť─ç do ceny. Polecam rodzin─ů z dzie─çmi.

• Obs┼éuga
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dzi─Ökujemy, Beata2708
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 2 wrze┼Ťnia 2019

Oczekiwania by┼éy o wiele wi─Öksze, poniewa┼╝ oceny hotelu znalezione w internecie by┼éy niez┼ée. W praktyce - malute┼äki pok├│j, z lod├│wk─ů kt├│ra grza┼éa zamiast ch┼éodzi─ç (to nie ┼╝art), z akustyk─ů tak fataln─ů, ┼╝e mia┼éem wra┼╝enie, ┼╝e ludzie chodz─ů obok ┼é├│┼╝ka. Drinki fatalne i robione na odwal, podawane jak w lokalach z czas├│w PRL. Z plus├│w - dobre jedzenie, w miar─Ö uprzejma obs┼éuga (z wyj─ůtkiem tej w barze) i bardzo mili animatorzy.
Na szcz─Ö┼Ťcie samo miasto warte odwiedzenia, a pla┼╝a rewelacyjna (z wyj─ůtkiem tej hotelowej).

Termin pobytu: pa┼║dziernik 2018
    • Warto┼Ť─ç
    • Czysto┼Ť─ç
    • Obs┼éuga
Dzi─Ökujemy, Tomasz J
Zrecenzowano: 1 wrze┼Ťnia 2019

Byli┼Ťmy od 21.08 do 31.08. 2019.
Tak jak wy┼╝ej. Je┼╝eli kto┼Ť ma jakie┼Ť w─ůtpliwo┼Ťci co do hotelu to nie ma po co ich miec. Do pla┼╝y jest przyjemny spacer bardzo szybka i ┼éatwa droga. Hotel sam w sobie bardzo czysty pokoje r├│wnie┼╝. W hotelu sklepik 24h ceny jak na mie┼Ťcie wi─Öc bez obaw. Jedzenie smaczne ┼Ťwie┼╝e du┼╝y wyb├│r. Codziennie jaki┼Ť inny przysmak si─Ö pojawia, wi─Öc nie jest tak, ┼╝e zawsze jest to samo. My z ┼╝on─ů i 6 letnia c├│rka jeste┼Ťmy bardzo zadowoleni. Atrakcje dla dzieci r├│wnie┼╝ s─ů wi─Öc mo┼╝na mie─ç chwil─Ö oddechu od swojej pociechy. Alkohol nie smakuje na najta┼äszy wi─Öc r├│wnie┼╝ na plus. Animacje opr├│cz niedzieli by┼éy na scenie codziennie. Du┼╝o by pisa─ç ale szczerze mog─Ö poleci─ç ten hotel. Zastanawiamy si─Ö czy tam nie wr├│ci─ç :-)

Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z rodzin─ů
Dzi─Ökujemy, Galin2605
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel po┼éo┼╝ony jest niedaleko morza, spokojnie mo┼╝na doj┼Ť─ç spacerkiem,uwa┼╝aj─ůc przy wi─Ökszych ulicach bo je┼╝d┼╝─ů jak chc─ů. Pokoje czyste i standardowo urz─ůdzone. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Animacji sporo, jak kto┼Ť chce to mo┼╝e bra─ç udzia┼é. Animatorzy nachalni i nierozumiej─ůcy co si─Ö do nich m├│wi. Nie rozumiej─ů s┼éowa nie w ┼╝adnym j─Özyku. Zmuszaj─ů wszystkich do zabawy na si┼é─Ö. Obs┼éuga bardzo mi┼éa, napoje i alkohole bardzo dobre. Polecam.

Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ ze znajomymi
Dzi─Ökujemy, micz_royal
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Blue Star oceniam jako hotel dobry. Byli┼Ťmy od 17.08-24.08 na dworze ukrop ale w pokojach i w hotelu klimatyzacja dzia┼éa, jedyny minus to taki, ze dostali┼Ťmy pok├│j na parterze w budynku restauracji wi─Öc widoki z balkonu ┼╝adne. Jedzenie dobre, du┼╝o s┼éodyczy i sa┼éatek, by┼éy te┼╝ ryby, r├│┼╝ne rodzaje mi─Ösa, frytki, napoje typu cola plus wino bia┼ée i czerwone do posi┼éku. Przy basenie kucharz codziennie przyzadzal dodatkowe posi┼éki (rano np jajka) do pla┼╝y spacerem jakie┼Ť 10min. Plaza zwirkowata. Polecam kupi─ç wycieczk─Ö u tureckiego sprzedawcy obok hotelu kt├│ry m├│wi po polsku (na przeciwko sklepu) czy zje┼Ť─ç lokalny przysmak gozleme za 7lirow (babcia siedzi i robi praktycznie tylko dla lokalnych mieszka┼äc├│w, znajdziemy j─ů udaj─ůc si─Ö w stron─Ö pla┼╝y). Ogolnie podsumowuj─ůc hotel cho─ç 4 gwiazdki dla mnie to takie dobre 3. Jest warty swojej ceny.

Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z ukochan─ů osob─ů
1  Dzi─Ökujemy, Nenka89
Wy┼Ťwietl wi─Öcej recenzji