Zrecenzowano: 1 września 2019

Byliśmy od 21.08 do 31.08. 2019.
Tak jak wyżej. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości co do hotelu to nie ma po co ich miec. Do plaży jest przyjemny spacer bardzo szybka i łatwa droga. Hotel sam w sobie bardzo czysty pokoje również. W hotelu sklepik 24h ceny jak na mieście więc bez obaw. Jedzenie smaczne świeże duży wybór. Codziennie jakiś inny przysmak się pojawia, więc nie jest tak, że zawsze jest to samo. My z żoną i 6 letnia córka jesteśmy bardzo zadowoleni. Atrakcje dla dzieci również są więc można mieć chwilę oddechu od swojej pociechy. Alkohol nie smakuje na najtańszy więc również na plus. Animacje oprócz niedzieli były na scenie codziennie. Dużo by pisać ale szczerze mogę polecić ten hotel. Zastanawiamy się czy tam nie wrócić :-)

Dziękujemy, Galin2605
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel położony jest niedaleko morza, spokojnie można dojść spacerkiem,uważając przy większych ulicach bo jeżdżą jak chcą. Pokoje czyste i standardowo urządzone. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Animacji sporo, jak ktoś chce to może brać udział. Animatorzy nachalni i nierozumiejący co się do nich mówi. Nie rozumieją słowa nie w żadnym języku. Zmuszają wszystkich do zabawy na siłę. Obsługa bardzo miła, napoje i alkohole bardzo dobre. Polecam.

Dziękujemy, micz_royal
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Blue Star oceniam jako hotel dobry. Byliśmy od 17.08-24.08 na dworze ukrop ale w pokojach i w hotelu klimatyzacja działa, jedyny minus to taki, ze dostaliśmy pokój na parterze w budynku restauracji więc widoki z balkonu żadne. Jedzenie dobre, dużo słodyczy i sałatek, były też ryby, różne rodzaje mięsa, frytki, napoje typu cola plus wino białe i czerwone do posiłku. Przy basenie kucharz codziennie przyzadzal dodatkowe posiłki (rano np jajka) do plaży spacerem jakieś 10min. Plaza zwirkowata. Polecam kupić wycieczkę u tureckiego sprzedawcy obok hotelu który mówi po polsku (na przeciwko sklepu) czy zjeść lokalny przysmak gozleme za 7lirow (babcia siedzi i robi praktycznie tylko dla lokalnych mieszkańców, znajdziemy ją udając się w stronę plaży). Ogolnie podsumowując hotel choć 4 gwiazdki dla mnie to takie dobre 3. Jest warty swojej ceny.

1  Dziękujemy, Nenka89
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Obsługa na najwyższym poziomie na recepcji, na basenie, przy barach, w restauracji i sprzątaczki również. Tylko animatorzy na siłe organizują codziennie te same animacje i sami ewidentnie maja ich dosyć w dodatku dwóch z nich namawia na wspólne imprezy za 10 euro za osobę, nie dużo i można się skusić ale ich nachalność odpycha strasznie. Na plaży przy barze trzech okropnych mężczyzn którzy są opryskliwi i zniechęcają żeby spędzać tam czas. Są to jedyne okropne osoby z obsługi, reszta oczywiście na plus.
Przez 7 dni pobytu tylko trzy razy były występy na popularnej scenie w blue star i to dosyć marne występy, nie da się tego oglądać. Jeśli ktoś liczy na imprezę w hotelu, jakieś tance to się rozczaruje.
Standard pokoju jak najbardziej 4* choć znajomi mieli mniejszy standard niż ja z chłopakiem.
W okolicy wszyscy znają blue star co ułatwia dogadanie się jeśli chodzi o wycieczki lub drogę do jakiegokolwiek celu.
Jedyny minus poza barem na plaży to jedzenie ale być może to kwestia gustu, po 2 dniach pojawiły się mdłości i bóle brzucha u 3 osób na 4 w ekipie. Bardzo duży wybór choć codziennie to samo, kilkanaście rodzajów sałat, sera, ciast i nawet płatków do mleka. Skutki odczuwam jeszcze 3 dni po powrocie z bólem brzucha, małżeństwo z polski miało podobne odczucia bo rozmawialiśmy z nimi ostatniego dnia w windzie w drodze na stołówkę.
Jeśli ktoś szuka informacji na temat alkoholu to nie żałują go a do wyboru jest vodke, whisky, gin oraz raki i piwo a do tego cola, fanta, sprite oraz tonik. Wino białe i czerwone. Na małym basenie mała lub brak kolejki do baru i dużo leja jeśli ktoś chce. Minus to tez niemiła menadżerka która chodzi z groźna mina. Wiele mozna pisać ale jeśli ktoś zarezerwował już pokój w hotelu to bez obaw, miłej zabawy!

Dziękujemy, Natalia P
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel bardzo dobrej jakości, jedzenie dobre duży wybór, desery rewelacyjne. Wspaniali animatorzy pozdrawiamy SEZO i NEO. Animacje i muzyka także w języku Polskim. Wieczorem ciekawe występy, przebywaliśmy 15 dni w hotelu i nie nudziło nam się. Jesteśmy bardzo zadowolenie z pobytu, napewno jeszcze tu wrócimy

Dziękujemy, AnnaK_MarcinK