Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Blue Star oceniam jako hotel dobry. Byliśmy od 17.08-24.08 na dworze ukrop ale w pokojach i w hotelu klimatyzacja działa, jedyny minus to taki, ze dostaliśmy pokój na parterze w budynku restauracji więc widoki z balkonu żadne. Jedzenie dobre, dużo słodyczy i sałatek, były też ryby, różne rodzaje mięsa, frytki, napoje typu cola plus wino białe i czerwone do posiłku. Przy basenie kucharz codziennie przyzadzal dodatkowe posiłki (rano np jajka) do plaży spacerem jakieś 10min. Plaza zwirkowata. Polecam kupić wycieczkę u tureckiego sprzedawcy obok hotelu który mówi po polsku (na przeciwko sklepu) czy zjeść lokalny przysmak gozleme za 7lirow (babcia siedzi i robi praktycznie tylko dla lokalnych mieszkańców, znajdziemy ją udając się w stronę plaży). Ogolnie podsumowując hotel choć 4 gwiazdki dla mnie to takie dobre 3. Jest warty swojej ceny.

1  Dziękujemy, Nenka89
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Obsługa na najwyższym poziomie na recepcji, na basenie, przy barach, w restauracji i sprzątaczki również. Tylko animatorzy na siłe organizują codziennie te same animacje i sami ewidentnie maja ich dosyć w dodatku dwóch z nich namawia na wspólne imprezy za 10 euro za osobę, nie dużo i można się skusić ale ich nachalność odpycha strasznie. Na plaży przy barze trzech okropnych mężczyzn którzy są opryskliwi i zniechęcają żeby spędzać tam czas. Są to jedyne okropne osoby z obsługi, reszta oczywiście na plus.
Przez 7 dni pobytu tylko trzy razy były występy na popularnej scenie w blue star i to dosyć marne występy, nie da się tego oglądać. Jeśli ktoś liczy na imprezę w hotelu, jakieś tance to się rozczaruje.
Standard pokoju jak najbardziej 4* choć znajomi mieli mniejszy standard niż ja z chłopakiem.
W okolicy wszyscy znają blue star co ułatwia dogadanie się jeśli chodzi o wycieczki lub drogę do jakiegokolwiek celu.
Jedyny minus poza barem na plaży to jedzenie ale być może to kwestia gustu, po 2 dniach pojawiły się mdłości i bóle brzucha u 3 osób na 4 w ekipie. Bardzo duży wybór choć codziennie to samo, kilkanaście rodzajów sałat, sera, ciast i nawet płatków do mleka. Skutki odczuwam jeszcze 3 dni po powrocie z bólem brzucha, małżeństwo z polski miało podobne odczucia bo rozmawialiśmy z nimi ostatniego dnia w windzie w drodze na stołówkę.
Jeśli ktoś szuka informacji na temat alkoholu to nie żałują go a do wyboru jest vodke, whisky, gin oraz raki i piwo a do tego cola, fanta, sprite oraz tonik. Wino białe i czerwone. Na małym basenie mała lub brak kolejki do baru i dużo leja jeśli ktoś chce. Minus to tez niemiła menadżerka która chodzi z groźna mina. Wiele mozna pisać ale jeśli ktoś zarezerwował już pokój w hotelu to bez obaw, miłej zabawy!

Dziękujemy, Natalia P
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel bardzo dobrej jakości, jedzenie dobre duży wybór, desery rewelacyjne. Wspaniali animatorzy pozdrawiamy SEZO i NEO. Animacje i muzyka także w języku Polskim. Wieczorem ciekawe występy, przebywaliśmy 15 dni w hotelu i nie nudziło nam się. Jesteśmy bardzo zadowolenie z pobytu, napewno jeszcze tu wrócimy

Dziękujemy, AnnaK_MarcinK
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Byliśmy z mężem w zeszłym roku, dostaliśmy ładny pokój, wszystko działało, w tv polski kanał. Łazienka bardzo zadbana. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane na bieżąco. Nie suszcie ubrań na balkonie na "prawej" stronie bo ubrania momentalnie blakną od słonka. Minusem hotelu są cienkie ściany, przez które słychać w nocy hałasy zewsząd. W hotelu dwa baseny zewnętrzne i jeden wewnętrzny z zimną wodą - dla wytrwałych. Dużym minusem jest tzw. rezerwowanie leżaków wczesnym rankiem - ludzie rzucają ręczniki na leżaki i wracają spać do pokoju. Jedzenie w porządku, przy większości posiłków tzw. cooking show na zewnątrz. Nie mieliśmy żadnych problemów żołądkowych. Alkohol w all inclusive słaby i mały wybór - jak chce się napić ładnie wyglądającego/mocnego drinka to trzeba dodatkowo zapłacić. Animacje za dnia i wieczorem super! Animatorzy bardzo sympatyczni, nie ciągną na siłę do zabawy, a zawsze miło zapraszają. Niestety wieczorem trzeba odsiedzieć swoje w amfiteatrze długo przed rozpoczęciem show jeżeli chce się mieć dobrą widoczność sceny. W nocy można udać się z animatorami do dyskoteki. Obsługa w recepcji wspaniała, życzliwa i kontaktowa. Kiedy okazało się, że przez pomyłkę nie przygotowano nam lunch boxów na całodniową wycieczkę (jeżeli zgłosicie się dzień wcześniej hotel szykuje boxy na daną godzinę) pracownik hotelu bez zawahania oddał nam swój przydział kanapek na cały dzień i jeszcze przepraszał. Hotel nie leży przy plaży, ale do plaży ma prywatny busik, który ma jednak małe problemy z punktualnością - trzeba wyjść przed hotel i czekać na schodach aż podjedzie. Niedaleko hotelu jest duże targowisko, na które warto się udać. Na plaży leżaki i parasol płatne, a piasek gorący, ale za to może ciepłe za dnia i w nocy, a do naszej dyspozycji beach bar w opcji all inclusive. Przy plaży piękna promenada, którą warto pospacerować. Do hotelu raczej nie wrócimy bo staramy się odkrywać za każdym razem inne miejsca, ale myślę, że możemy go polecić. Nie jest to luksusowy hotel, ale można w nim spędzić udany urlop :). Obsługa stara się, żeby wszyscy klienci byli zadowoleni.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje w drugim budynku - nie w tym z recepcją. W okrągłym budynku z recepcją windy działają bardzo powoli, a pięter jest sporo.
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Paulina393
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Zacznę od wad. Drzwi od łazienki w pokoju DZX1 nie można otworzyć do końca ponieważ przeszkadza zlew, hałas z korytarza trzaskających drzwi (drzwi zatrzaskowe od zewnątrz) biorąc pod uwagę że jest to hotel który ma przeszło 300 pokoi i ludzie wracają i wychodzą o różnych godzinach jest mocno denerwujący. Mała ilość kontaktów w pokoju (zaledwie 1 kontakt), ludzie wnoszący bagaże oczekują napiwku (dałem 3 euro po czym jeden z panów stwierdził że jesteśmy inteligentni ale biedni),leżaki płatne na plaży 5 euro i ostatni mały minus za klamkę w drzwiach balkonowych nie dokręconą.
Czas na przyjemniejszą opinię, Hotel położony nie daleko plaży, na której jest możliwość zamówienia sobie frytek, burgerów, napojów i piwa wszystko w ramach all inclusive (mimo że jest to plaża piaszczysto-żwirowa polecam wziąć buty do wody, byliśmy w sierpniu i piasek był mega nagrzany), animacji cała masa, nie idzie się nudzić (za to spory +), jedzenie smaczne, polecam Hammam w hotelu - rewelacja.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Waldemar W