Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Zacznę od wad. Drzwi od łazienki w pokoju DZX1 nie można otworzyć do końca ponieważ przeszkadza zlew, hałas z korytarza trzaskających drzwi (drzwi zatrzaskowe od zewnątrz) biorąc pod uwagę że jest to hotel który ma przeszło 300 pokoi i ludzie wracają i wychodzą o różnych godzinach jest mocno denerwujący. Mała ilość kontaktów w pokoju (zaledwie 1 kontakt), ludzie wnoszący bagaże oczekują napiwku (dałem 3 euro po czym jeden z panów stwierdził że jesteśmy inteligentni ale biedni),leżaki płatne na plaży 5 euro i ostatni mały minus za klamkę w drzwiach balkonowych nie dokręconą.
Czas na przyjemniejszą opinię, Hotel położony nie daleko plaży, na której jest możliwość zamówienia sobie frytek, burgerów, napojów i piwa wszystko w ramach all inclusive (mimo że jest to plaża piaszczysto-żwirowa polecam wziąć buty do wody, byliśmy w sierpniu i piasek był mega nagrzany), animacji cała masa, nie idzie się nudzić (za to spory +), jedzenie smaczne, polecam Hammam w hotelu - rewelacja.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Waldemar W
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Termin pobytu wypadł na początek sierpnia, serdecznie polecam hotel za tę cenę. Obsługa bardzo miła, sprzątane codziennie, jedzenie praktycznie zawsze inne i bardzo urozmaicone, jedyne co się powtarzało były frytki :) Jedynym bardzo małym minusem są animacje, same atrakcje są bardzo fajne i interesujące zwłaszcza dla młodszych gości hotelowych, natomiast animatorzy dość nachalni. Jeśli chodzi o udogodnienia w hotelu, to WiFi działa w całym kompleksie hotelowym, począwszy od sceny a kończąc na głównym holu, jeśli chodzi o jego prędkość to nie jest to internet bardzo szybki, ale do komunikacji i oglądania filmów w niskiej rozdzielczości się nada. Leżaków przy basenach sporo, aczkolwiek gości hotelowych jest na tyle dużo, że aby znaleźć wolne miejsce w południe trzeba chwilkę zaczekać, dla mnie nie było to uciążliwe ponieważ jeśli byłem na basenie to tylko rano, kiedy miejsca są. Blisko hotelu osiedlowe bardzo tanie sklepiki, do centrum pieszo około 20 minut, do plaży 10 minut spacerkiem, jeździ również bezpłatny autobus hotelowy pod plaże. Ogólnie hotel bardzo polecam rodzinom z dziećmi, z tymi młodszymi i również z tymi starszymi :)

Dziękujemy, Usu25
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Super hotel, miła i przyjazna obsługa. Animatorzy nie dają poczuć nudy, wieczorami zabierają na imprezy. Jest dobre jedzenie. Lokalizacja również na plus, blisko do morza, jest co zwiedzać, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam ☺️

Dziękujemy, Weronika W
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Super hotel jedzenie na duży plus animatorzy bardzo w porządku obsługa przy barze tez na duży plus . Nudy nie było POLECAM. Byliśmy na imprezie z animatorami , było super ,tańczyliśmy do białego rana . Byliśmy w 12 osób i każdy jest Zadowolony . Neo jest crazy . Bardzo dobre jedzenie . Jest czysto w pokojach , Polecam ten z całego serca

Dziękujemy, Damian M
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Hotel miejski.
Do plaży kursuje bus.
Jeżeli chodzi o czystość w hotelu jest na 4+.
Jedzenie powtarzalne, ale każdy wybierze coś dla siebie.
Wieczorami animacje dla dzieci i dorosłych.
W ciągu dnia miniklub dla dzieci.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, bepalka