Zrecenzowano: 9 września 2019

Ogromny hotel w którym po prostu nie da się nudzić! mnóstwo atrakcji na terenie hotelu w tym bezpłatny aquapark ze zjeżdżalniami oraz lunapark z karuzelami. Przestronne pokoje, codziennie sprzątane, miła obsługa w całym hotelu, pyszne i różnorodne jedzenie, mnóstwo owoców, ciast i deserów ;-) wrażenie robi recepcja która wygląda jak galeria handlowa, wszystko się błyszczy!!! Wspaniałe animacje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych organizowane przez cudownych animatorów. Nocne dyskoteki w Tropicana Disco ;-) oraz sporty wodne na plaży ;-) dla nas niezapomniany pobyt w cudownym hotelu!!! ;-)

Dziękujemy, JacobLEEE
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z rodziną byliśmy w sierpniu 2019.Mieliśmy piękny pokój w głównej części z widokiem na morze.Hotel jest ogromny.Zwykle hotele w Turcji są na wysokim poziomie,ze zjeżdżalniami i innymi atrakcjami,ale ten jest jeszcze lepszy.Jest złożony z dwóch ogromnych części.Tam gdzie hotel są piękne baseny,poolbar,lunch bar i restauracja.Aquapark dla młodszych,później przechodzi się na drugą cześć hotelu....i tam się zaczyna...Ogromny aquapark,restauracje tematyczne,dyskoteka,parki do spacerów,park linowy,plaża hotelowa,baldachimy....nie jestem w stanie wymieniać.Oczywiście to cały czas teren hotelu.Animacje fajne na różnych basenach,których jest kilka.Wieczorne pokazy skaterów,bajek w teatrze,show.Codziennie w innym miejscu są atrakcje.Super hotel,jednak nie dla tych,którzy lubią ciszę. Jednak bardzo polecam dla rodzin z dziećmi.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Agajjk
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel bardzo duży. Ogólne wrażenia pozytywne-szczególnie polecam dla rodzin z dziećmi. Ilość atrakcji dla dzieci na prawdę robi wrażenie( aquaparki -3 lub nawet 4),samochodziki, diabelski młyn, mini zoo, park linowy. Bardzo ładne molo x 2 z leżakami. Zejście do morza i plaża średnie - raczej kamieniste - polecam udać się na sam koniec plaży ( w stronę Alanyi) tam jest łagodne piaszczyste zejście. Jedzenie smaczne wybór duży lecz dla mnie brakowało owoców morza które były jedynie raz na wieczorze tureckim. Wieczorne animacje w amfiteatrze na prawdę wysoki poziom-polecam. Drinki przeciętne, no chyba że zakolegujesz się z barmanem, wtedy ok, podchodząc z "marszu" do baru raczej takie umęczone. Ogólnie lobby raczej słabe.
Pokoje niezłe lecz szału nie ma -sprzątane codziennie , łazienka trochę gorzej ale bez tragedii.
Duży wybór animacji w ciągu dnia: aerobik, streatching, łucznictwo, strzelanie z wiatrówki, piłka nożna i inne.
Odnośnie porozumiewania się w języku angielskim - nie ma najmniejszego problemu - poza ekipą sprzątającą pokoje, na prawdę można w 90% przypadków swobodnie porozmawiać o wszystkim.
Podsumowując polecam dla rodzin z dziećmi, dla samych dorosłych nastawionych na imprezowanie radzę poszukać innego hotelu.
Super aquaparki.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Fhzjxyduf
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Byliśmy z chłopakiem w zeszłym roku na 9 dni i muszę przyznać, że to był naprawdę rewelacyjny hotel! Przede wszystkim atrakcje, full basenów, zjeżdżalni dla dużych i małych od wyboru do koloru, animatorzy zapewniający rozrywkę na basenach (fitness, piana party, mecze), w hotelu luzem położone były dmuchane flamingi, każdy kto chciał mógł sobie na takim flamingu popływać :D
Jedzenie pyszne, różnorodne. Hotel posiadał 3 główne restauracje w różnych częściach hotelu. Alkohol i drinki również super zamawiasz co chcesz i masz, obsługa bez zarzutu (może raz pani sprzątająca wtargnęła bez pukania do pokoju ).
Plaża długa i czysta. Mieliśmy pokój w domku, codziennie sprzątany, wymieniane ręczniczki, pościel, wszystko...
Dyskoteki w klubie 16+ codziennie od 22 z DJ i świetnym barem. Do promenady podpływał statek na którym odbywały się imprezy.
Polecam dla ludzi młodych, szukających rozrywki i dla rodzin z dziecmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam wynajmować pokój w domkach na zewnątrz. Ładne widoki na roślinność i bliżej głównych basenów
Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Masa atrakcji dla dzieci, pokoje dawno za sobą mają świetność w willach drewnianych (VIG1), obsługa świetna, szczególnie w strefie dla gości z wilii! Mogę polecić dla szukających wypoczynku z dzieciakami, mimo "zużycia" willi z widokiem na rzekę, o ilę trafi się na piętro, intymność tarasu niezastąpiona....

Dziękujemy, Szymon S