Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Byliśmy z chłopakiem w zeszłym roku na 9 dni i muszę przyznać, że to był naprawdę rewelacyjny hotel! Przede wszystkim atrakcje, full basenów, zjeżdżalni dla dużych i małych od wyboru do koloru, animatorzy zapewniający rozrywkę na basenach (fitness, piana party, mecze), w hotelu luzem położone były dmuchane flamingi, każdy kto chciał mógł sobie na takim flamingu popływać :D
Jedzenie pyszne, różnorodne. Hotel posiadał 3 główne restauracje w różnych częściach hotelu. Alkohol i drinki również super zamawiasz co chcesz i masz, obsługa bez zarzutu (może raz pani sprzątająca wtargnęła bez pukania do pokoju ).
Plaża długa i czysta. Mieliśmy pokój w domku, codziennie sprzątany, wymieniane ręczniczki, pościel, wszystko...
Dyskoteki w klubie 16+ codziennie od 22 z DJ i świetnym barem. Do promenady podpływał statek na którym odbywały się imprezy.
Polecam dla ludzi młodych, szukających rozrywki i dla rodzin z dziecmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam wynajmować pokój w domkach na zewnątrz. Ładne widoki na roślinność i bliżej głównych basenów
Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Masa atrakcji dla dzieci, pokoje dawno za sobą mają świetność w willach drewnianych (VIG1), obsługa świetna, szczególnie w strefie dla gości z wilii! Mogę polecić dla szukających wypoczynku z dzieciakami, mimo "zużycia" willi z widokiem na rzekę, o ilę trafi się na piętro, intymność tarasu niezastąpiona....

Dziękujemy, Szymon S
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

W hotelu byliśmy rodzinnie w drugiej połowie lipca. Może plusy najpierw... Świetna kuchnia, hotel czysty, miła obsługa,piękne mola, dla dzieci atrakcji aż nadto. Minusy... Największy i dla mnie jako osoby niepalącej bardzo istotny. Palić można praktycznie wszędzie, jest to zwyczajnie akceptowane. Jedynie w restauracji wewnątrz hotelu nie palono. A tak restauracje zewnętrzne, baseny, wszędzie dym. Przy parasolach nad basenami wmontowane wielkie popielnice!!! I tak opalając się wciągasz ten smród. Dla mnie zwyczajnie nie do pomyślenia. Szok!!!! Hotel 5 gwiazdek, naprawdę ogólnie wysoki poziom i taka "niespodzianka". Ratownicy to papieros i komórka... Pod koniec pobytu przejawiali zainteresowanie... Basenem ... Urządzając sobie zawody na najlepszy skok do wody .... No i to co niektórzy poprzednicy tu zauważyli... Rosjanie mają specjalne względy.. Chociaż Niemców była zdecydowana przewaga. Torty w restauracji w przeróżnych smakach z napisem Russia.... Animacje głównie w języku rosyjskim. Pokoje natomiast dobrze sprzątały panie jeśli dostawały napiwki... A tak pobieżnie to mało powiedziane. Pokój 3 osoby dorosłe plus dziecko... Można naprawdę nabawić się klaustrofobii. Ale wychodzę z założenia, że nie jedziemy by w nim siedzieć. Ogólnie wyjazd udany... Minusy znajdziemy wszędzie. Ale gdybym była świadoma papierosowej niespodzianki to nie zdecydowałabym się na ten hotel. Niestety w takich hotelach za takie pieniądze tych minusów powinno być naprawdę niewiele. Niemniej oceniam jako bardzo dobry gdyż moja rodzina bawiła się super, zadowoleni i to dla mnie najważniejsze. ❤️

2  Dziękujemy, Gosia P
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Byłam w tym hotelu z mężem i 5letnią córką w maju ( 19-30.05.19 ). Było wspaniale. Hotel ogromny, każdy znajdzie coś dla siebie! Strefa głośna, muzyka, zabawa, animacje w ciągu dnia ( animatorzy już na drugi dzień pamiętają Twoje imię ), zabawy dla dorosłych. Nikt się nie narzuca, wszyscy są mili, pomocni. Strefa relaksu- spokój, cisza, pełen chillout. Jedzenie pyszne, drinki lały się strumieniami a lody można by było jeść cały dzień!!
Duży hotel,sporo chodzenia. Dla córki wzięliśmy hulajnogę, sprawdziła się bardzo! Codzienne wieczorne występny na zaskakująco wysokim poziomie. Luna Park to strzał w dziesiątkę. Nie było kolejek, córka mogła 3razu z rzędu jeździć na karuzeli i nikt nie robił problemów. Mini kucyk i wieczorne przejażdżki to dodatkowa atrakcja którą córka pamięta najmocniej ( oczywiście wszystko free ). W hotelu sklepy oraz fryzjer. Ceny ok. Na prawdę ciężko się do czegoś doczepić- może do tego że lód w drinkach za szybko się roztapiał!! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu i na pewno do tego hotelu wrócimy. Żal był wyjeżdżać!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, sikorka997
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Hotel od strony wejściowej, recepcji sprawia bardzo średnie wrażenie. Po wejściu zaczyna się jednak przepych i luksus. Od strony basenów, rewelacja.
Przyjechaliśmy do hotelu o godz. 8:30, dostaliśmy opaski i poszliśmy na śniadanie, o 10 mieliśmy już gotowy pokój.
Jedzenie, bardzo dużo, bardzo dobre, zróżnicowane.
Baseny zjeżdżalnie, ilość i jakość, super.
Alkohole i drinki bardzo dobre.
Świeże owoce super.
Pokoje sprzątane codziennie, czysto i schludnie.
Na minus:-lody podawane w określonych sztywno godzinach,
-plaża kamienista, przeplatana piachem,
-animacje w Kinder clubie nastawione na to aby zarobić, sprzedać koszulki kolorowanki. Brak polskojęzycznej animatorki.
-wieczorne występy, animacje nastawione na wszystkie nacje oprócz Polaków (chyba że komuś wystarczy dobry wieczór na początek występów).
- wszędobylskie tip-box, w pewnym momencie jest to już niesmaczne.
- obsługa niestety słabo rozmawia po angielsku, na polski nie ma co liczyć.

Mimo powyższych minusów, hotel oceniam na 5, multum atrakcji dla dziecka, zjeżdzalnie, baseny, wyżywienie na najwyższym poziomie. Spędziliśmy 8 dni i naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, Dawid W