Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Hotel oceniam na 3 gwiazdki plusy: przy plaży, bar na plaży, czysty i codziennie sprzątany pokój, widok na morze, super recepcja wszyscy mili i pomocni, duży wybór drinków.Dwa baseny wszędzie czysto. Minusy największy za brak mięsa przez tydzień może 3 razy były pałki z kurczaka tak to mięso mielone w różnych kształtach, miałem wrażenie że codziennie te same. Jak był już kurczak to kucharz nakładał, wydzielał 1 max 2 pałki a jak raz poprosiłem o więcej to nie dostałem. Na plaży w barze brak alkoholu. Duży wybór deserów ale słodkie maksymalnie. Raz był kebab z piersi kurczaka w Turcji? To jakaś pomyłka i też nakładany przez kucharza i za niego dałbym mu 2dwiazdki.

Dziękujemy, TomaszZ145
Zrecenzowano: 12 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo tego co wszyscy pisali mi się podobało. Wszędzie czysto, pokój sprzątany codziennie. Słabe Wifi i tylko w lobby, przy basenie i w restauracjach. Położenie bardzo blisko plaży, przejście przez tunel pod ulicą. Blisko do sklepów, straganów i restauracji. Miła obsługa w całym hotelu.
Jedzenie bardzo smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie.
Na śniadanie:
bardzo duży wybór serów twarogowych, zieleniny w różnej postaci, pomidory, ogórki, oliwki, oczywiście ich lokalna wędlina, parówki, świeżo smażony dla każdego omlet, świeże pieczywo, bułki słodkie, kilka rodzajów płatków śniadaniowych, różnego rodzaju dżemy.
Na obiad:
Przeważnie piersi z kurczaka w sosie, codziennie w innej postaci ich przysmak czyli mięso mielone w różnych sosach, ogónie kilka rodzajów sosów z warzywami, makarony, ryż, czasem ziemniaki czy kasza, różne surówki, sałatki, zawsze 2 zupy, pieczywo, kilkanaście rodzajów ciast.
Na kolację:
Prawie to samo co na obiad, z tym że jeszcze pieczone udka z kurczaka.
Co do obiecanych przekąsek to od 11 babeczka piecze coś w rodzaju racuchów, ale raczej na słono. A między obiadem a kolacją podawane są słodkie bułki. Od 10 w barze przy plaży są frytki, kotleciki, zielenina i pieczywo, po za tym piwo, kawa, herbata, woda i soki.
Ogólnie co do alkoholi to oczywiście jak wszędzie gdzie się spotkałam przy Allinclusive słabe piwo, wódka mocna, czerwone i białe wino też, kilka rodzajów drinków - moc zależna od barmana
Może nie są to 4* bo hotel wymaga odnowy, ale jak za tą cenę to polecam

1  Dziękujemy, Ola O
Zrecenzowano: 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Masakra w hotelu śmierdzi wchodząc do pokoju kał na dywanie masakra plaża pełnk petów na śniadanie żarcie jałowe mielonki z najtańszych mięs
Tragedia zjeżdzalnia czynna 2 godziny dziennie gościu sprzedający kółka do pływania zjarany ziołem a kolesiówa co smażyła racuchy miała nietoperze pod pachami. Nie polecam

Dziękujemy, Camper820458
Zrecenzowano: 1 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel masakra!!!
Nie polecam! Żałuję że tam byłam!
Żałuję że nie zasugerowałam się opiniami na temat tego hotelu.
4*?? Chyba miał 10 lat temu.
Nie jestem osobą wymagającą, ale co tu widziałam to porażka!
Wyżywienie: obrzydliwe, jałowe, niesmaczne jedzenie; na śniadanie codziennie jedna kiełbasa(na obiad ta sama pokrojona w plastry), jaja na twardo, jeden rodzaj chleba i stare pomidory i ogórki, nie było jajecznicy, parówek na ciepło NIC NIE BYŁO, pieczywa, przypraw nic! Obiady codziennie spaghetti i obrzydliwa kiełbasa ze śniadania, raz znalazłam zdechłą muchę w jedzeniu, nie było ziemniaków, ryżu, zero mięs, bez smaku wszytsko, kompletna katastrofa. Kolacja to podgrzewany obiad! Owoce? Brak. Słodczycze? Brak. Obiecane lody? Brak. Jedliśmy na mieście tam kuchnia znakomita doprawiona, pyszna, nie rozumiem czemu tak się dzieje? Turcja słynie ze swojej kuchni ale w hotelu nic nie było!! Owoce na targach soczyste świerze prosto z plantacji(cytrusy, banany PYSZNE) ale musieliśmy wszytsko kupować sobie na własną rękę.
Dodatkowo 99% rosjan, którzy ładowali pełne talerze i po 15minutach już nic nie było! Przekąski haha czasem nawet ich nie podawano! Alkohole i napoje są wydzielanie żeby za dużo ktoś nie dostawał, ja np nie mogłam brać dwóch drinków czy piw dla siebie i faceta bo to chyba za dużo!
Pokoje porażka zacieki na ścianach, grzyb i syf, w dniu przyjazdu od recepcjonisty usłyszeliśmy że musimy dać mu w łapę bo inaczej dostaniemy pokój dno, zapłaciliśmy 5€ ale to gdzie spaliśmy nie różniło się niczym od komórki w piwnicy! Ręczniki ani razu podczas 7dniowego pobytu nie wymienione mimo że leżały na ziemi w łazience! Uwaga obsługa hotelowa sprawdza czy nie leżą ręczniki hotelowe na leżakach przy basenie zabiera je a potem każe płacić kary za zagubienie ręcznika 10$!
Plaża piaszczysto-kamienista leżaki połamane, brudne materace i stare słomkowe parasole.
Dyskoteki wogóle nie było, animacje od 21:30 do 22:00 tylko po rosyjsku!
Polaków traktują z góry, obsługa nie uprzejma, nie miła, czułam się nie mile widziana.
Dojazd z lotniska do hotelu trwa 3.5h więc to jest masakra i tragedia!!
Nie polecam, nie jedź!
Nie bądź tak glupi jak ja !!!!

Dziękujemy, olamistrz1
Zrecenzowano: 29 września 2018

Nie wybierałem tego hotelu, gdyż dostaliśmy go z żoną w prezencie. Więc zobaczyłem dokąd jedziemy już po fakcie. Wszystkie negatywne komentarze co do tego hotelu są w 100% prawdziwe i opisują odrażającą rzeczywistość.
Na + jedynie płatna plaża położonna w sąsiedstwie darmowej plaży hotelowej. Ale lepiej żeby tej hotelowej nie było wcale, bo wszystko było okropne, leżaki połamane, na plaży syf, materace podarte, brudne, wejście do wody: bez obuwia do wody lepiej nie wchodzić, skały w wodzie są bardzo osre, ławo się pokaleczyć, wychodząc z wody pocąłem palce, a żona 2 razy stopy. Więc plastry i woda utleniona się przydały. Morze czyste, ciepłe. Ale ten hotel !!!
Oszczędność na wszyskim, szczególnie na jedzeniu i sprzątaniu. Sprzątanie na pokaz, podczas jedzenia gości hotelowych. Nawet sikanie środkiem do czyszczenia szyb żonie do talerza, bo akurat przy obiedzie musi myć szybe. Chciało się natrzaskać tej sprzątaczce, ale.. Zero mięsa. Z tzn mięsa były tylko podroby z kurczaka, skrzdełka, jeden raz ryba, ale z tej ryby była tylko skóra i oście, nawet płetwy nie były obcięte, to miały być filety. To co nie było zjedzine na śniadanie, trafiało na stoły na obiad, w zupie, jakimś sosie lug zalane jogurtem. Codziennie jednakowy makaron, ryż niby wędliny. Śniadanie wstrętne jajka. Na obiad przez całe 2 tygodnie do wyboru 2 jednakowe niby zupy, jedna ostra, druga zabielona woda, z czymś z poprzedniego obiadu, ryż lub makaron. Parówek i wędlin lepiej nie ruszać. Za 2 tygodnie pokój nie był sprzątany ani razu. Spzątanie polegało na uzupełnieniu papieru toaletowego i wyniesiueniu kosza na śmieci. W pokojach grzyb, w skraplaczu klimatyzacji grzyb, stąd zdechły zapach w pokoju, pomimo ciągle otwartych drzwi nie wywietrza się. Meble, łóżko, wszystko śmierdzi grzybem. Internetu całkowity brak, kilka razy się udało połączyć ale ciągle zrywa połączenie, nie ma mowy o wysłaniu maila. Obsługa wstrętna, niekórzy piszą, że niemiła, jest po prostu wstrętna i złośliwa. Nie jestem w stanie wymienić wszystkich negatywów, gdyż wyłącznie z tego składały się wakacje. NAJGORSZE WAKACJE W ŻYCIU! Trzymajcie się z daleka od tego miejsca!

Dziękujemy, Михаил М