Bone Club Hotel SVS
Klas Hotel Dom(Kargicak)
Doris Aytur(Mahmutlar)
  • Bezpłatny parking
Zrecenzowano 25 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Max 2 gwiazdki i nie wiem jakim cudem Coral daje temu Hotelowi 5 korali...

Zacznijmy od biura podróży Coral - Konrakt z rezydentką ograniczony do minimum. Brak jakichkolwiek informacji, jeśli nie kupisz wycieczki od Rezydentoi nie licz, że pomoże Ci w czymkolwoek...

Hotel w 90% Rosyjsko języczny. Wszystkie imprezy, personel, informacje podane są w jezyku rosyjskim.

Opis Hotelu umieszczony na stronie Coral nie ma nic wspólnego z rzeczywistością:

Z 8 barów czynny jeden, w ramach all inclusive sałatki z ogórka kapusty i pomidora, na stołach można zbaleźć to co w Polskim Kebabie z wyjątkiem mięsa, o czym Coral nie wspomina. W ramach mięsa codziennie podawane podroby: żołądki, serca, móżdżki. Raz podczas pobytu były skrzydelka kurczaka z wody.

O 16 ciasto - dosłownie jedno.
O 23 zupa stojąca tam od obiadu i ta sama co na obiad.

Przy basenie dostępne 45 leżaków łącznie na kilkuset turystów

Alkohol: Wódka, Gin, Rakia, Likier kokosowy wino i piwo i to wszystko.
Brak możliwosci zamówienia drinka lub innego alkoholu nawet za dopłatą.

Gigantycze kolejki do baru
Jeśli spóźni Ci się samolot nie licz na to że otrzymasz posiłek, nawet jeśli zapewnia cięno tym rezysentka.
Kilka incydetów w Hotelu: Herbata zrobiona z wody z odkamieniaczem. Brak reakcji personelu ( poza tym że natychmiast umyto wszystkie naczynia mające styczność z herbatą) osoby ktore zostaly poczęstowane takim produktem zostawione same sobie i w opryskliwy sposób potraktowane. Mimo zawiadomienia rezydentki brak jakiejkolwiek reakcji...

Ogólnie piękna miejscowość. Dzięki zakupowi dodatkowych wycieczek w lokalnych biurach podróży, gdzie ceny stanowią 20% ceny oferowanej przez Coral, oraz żywieniu się w lokalnych restauracjach był to idany acz drogi wyjazd.

Stanowczo odradzam podróże z Coral chyba, że kupujecie wyłącznie przelot i nocleg. All Inclusive nie ma sensu.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Ir H
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pobyt w Turcji miałam udany tylko dlatego że jestem pozytywną osobą. za kazdym razem w tym hotelu szukalam plusów ...z chlopakiem. Niestety zdominowal wielki minus przez animatora który konkretnie mnie wkurzył. powodem była sytuacja podczas wieczornego show po mini disco. Max (pracujący tam animator -bardzo w porządku) zaprosił mnie do udziału w zabawie w raz z innymi rosjanami . zanim rozpoczęła się zabawa pewien animator (myślę że organizator animacji) zrobił wielka aferę Maxowi . od razu wiedziałam że o mnie chodzi ponieważ w bardzo niemiły i agresywny sposób wskazywał na mnie palcem . poczym Max podszedł do mnie przepraszając mnie i prosząc o to bym zajęła miejsce wśród publiczności. z zaskoczeniem i z zdenerwowaniem kierowałam się w stronę moich znajomych którzy stali przy barze. w pewnym momencie zatrzymał mnie animator który kazał mnie wyprosić z zabawy .
Animator:,, przepraszam ale ty nie potrafisz rosyjskiego i nie weźmiesz udziału w zabawie "
ja : a skąd ty to możesz wiedzieć ?! Po rosyjsku z wszystkimi się dogadaje a jak nie to po angielsku
a : no skoro tak .. to wróć z powrotem

UWIERZCIE MI , naprawdę przez ta sytuacje nie miałam ochoty brać udziału w tym g***

ja: nie będę z Tobą rozmawiać. Spierd*** . nie będę tolerować twojej dyskryminacji co do Polaków !!!!
- dosłownie tak powiedziam i odeszlam.

bardzo duża część hotelowych gości słyszała dokładnie moje słowa. Animator w bardzo agresywny sposób opuścił miejsce zabawy .

-Jeżeli chodzi o lokalizację hotelu jest naprawdę w świetnym miejscu . ocena : 10/10
-pokój 4/10 (bardzo niewygodne łóżko i Klima ledwo co zipie)

Ogólnie nie polecam ...

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017

Hotel bardzo skromny na pewno nie cztery gwiazdki wg mnie dwie, opanowany przez Ruską Hołotę wszędzie się panoszą rozpychają słowa przepraszam nie usłyszysz,chcesz wyjść z windy oni już wchodzą obsługa całkowicie im oddana ,animacje po rosyjsku, pytają ze sceny o inne narodowości ale je ignorują. Wszyscy z obsługi mówią po rosyjsku nieliczni po angielsku. Menager chyba nie lubi Polaków bo coś chcą,prosiliśmy o zmianę pokoi na budynek C,zakwaterowali nas początkowo po dwie osoby każda dwójka w innym budynku, interweniowała również rezydentka po naszej interwencji do niej,wymienił po dwóch dniach ale był niezbyt życzliwy.pokoje najlepsze w budynku c .Jedzenie przeciętne kurczak ,ryba ,kurczak, ryba reszta te dziwne wędliny i burgery na plaży, z mięsa typu mom niejadalne zaznaczam że nie jestem wybredny -dobre pieczywo grilowane lokalne warzywa,drinki w plastikowych kubkach wielokrotnego użytku jak do mycia zębów Jeśli chodzi o biuro Wezyr to rezydentki skupiają sie na wciskaniu wycieczek.W drodze powrotnej jedna z Polek zostawiła telefon w hotelu to rezydentka nie chciała zadzwonić ponieważ powiedziała ze ma zablokowane wychodzące i może dzwonić tylko na alarmowe.Transfer z powrotem turecki kierowca nie znał Alany i razem z rezydentką godzinę szukali hotelu,grupa z Katowic opóźniła wylot o godzinę przez tego osła który nas woził po uliczkach Alany.Turcja na pewno jeszcze raz tak,ten hotel i Wezyr (to drugie wczasy z Wezyrem) na pewno NIEEE.Jeszcze jedno WI-FI jest dopóki nie wstaną Ruskie

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, ramzes2222
Zrecenzowano 22 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel zadbany i czysty. Nie było czegoś, co nie działało. Pokoje czyste, sprzątane codziennie, wymiana ręczników, z których robione były serca itp. Recepcja na czele z managerem Mesut służyła zawsze pomocą i dawała odczuć, że jest się gościem. Barman Furkan przy basenie zawsze serwować pyszne drinki. Alkohole bardzo dobre, typu: wódka, martini, Malibu, wino białe i czerwone, rakki.
Bar na plaży wyposażony w piwo, napoje gazowane, soki. W wyznaczonych godzinach można było zjeść hamburgera i frytki. Plaża czysta, dosyć spora. Leżaki i materace na miejscu. Zejście do morza piaszczysto-żwirowo-skalne. Radzę wziąć buty do wody.
Wyżywienie dobre, dużo i uzupełniane na bieżąco. Mięsa w prawdzie mało ale zawsze było coś do wyboru. Bogaty wybór warzyw, sałat, ziół i przypraw.z owoców można spróbować: arbuza, pomarańcze, grapefruit, śliwki.bardzo duży wybór ciasta. Każdy coś sobie wybierze.
Jest to kompleks hotelowy składający się z trzech budynków położonych blisko siebie, co jest plusem. Przyjemny hotel.
Jedyne co kuleje to aspekt animacji. Wszystkie zabawy ( było ze dwie) prowadzone w języku rosyjskim. Dwóch animatorów to stanowczo za mało. Słabo znali język angielski.
Mimo tego polecam ten hotel i napewno wrócę tam jeszcze. Wakacje się kończą a wspomnienia zostaną

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano 15 maja 2017

Hotel składa się z 3 budynków - mieliśmy pokój w budynku C z widokiem na mały basen - pokój z balkonem ( czysty i cichy w miare ) . W pokoju i w całym obiekcie czysto , otoczenie zadbane . Miły personel . I na tym kończą sie plusy .
Minus wielki za wyżywienie . Przez cały tydzień tylko raz było mięso ( kurczak ) . Poza tym mielonka na rózne sposoby - smażona , w sosie , zapiekana etc . Do praktycznie wszystkich pseudo potraw ( bo jak nazwać frytki z cukinia w sosie ) dodawano , jakis chemiczny ulepszacz . Non stop to samo jedzenie - okropne . Z owoców tylko jabłka i jakies dziwne pomarańcze . Nie moge narzekac na obfitość - uzupełniali na bieżaco , ale jedzenie tych wynalazków to zabójstwo .
Hotel opanowany przez Rosjan - trafiliśmy na wyjątkowo agresywną grupę - tłukli sie miedzy soba i zaczepiali innych gości ( personel bał sie ich , albo mieli przykazane ,aby ich nie zrażac do obiektu - po interwencji policji trochę sie uspokoili ) .
Następny minus to bar na plaży ( serwował o dziwo świeży bar sałatkowy , frytki , burgery i piwo ) , brak toalety !!! trzeba biegać do hotelu , niby blisko , ale bez przesady .
Ogólnie obiekt niewarty polecenia , a wręcz odradzam . To była nasza 5 wizyta w Turcji - i najgorsze jedzenie .

Data pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Grazia S